Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi njega niko pljuvao da se ponio profesionalno, da se javio, da je trazio trudnicko, ovdje otac ima pravo na njega od 14 dana, vjerovatno je nesto slicno i u Velikoj Britaniji. Problem je sto ga je menadzer ocekivao na pripremama, a on se nije pojavio, nije se ni javio ocigledno, nema ga u Karingtonu cak. Evo Morata prije dva dana dobio blizance, danas je vec na treningu.

    Ono najvaznije, ovo je treci trener od SAFa i uvijek se iste ili slicne stvari desavaju, jednostavno nije vise samo do trenera. Ne moze biti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa sto da ne? Uzmemo onog koji ce da da neki max, SADA...Vilijan je u formi, odlican igrac i ovog trenutka nam je potreban, iskoristimo to onda.. iako proizvoljno pricam, blage veze nemam da li ima ikakvih izgleda da dodje. Sta ce biti sa nekim mladjem, ako gledamo na duze staze, zapravo da li je potrebo da gledamo na te duze
      Promeni se trener i ko kaze da ce da odgovara njegovoj koncepciji. Ovako uzmemo sada ovo sto mozemo da iskoristimo, i cao. Od Entonija nikakve vajde na klupi, ocigledno iz mnogo razloga, ne ide, ne mozes na silu. A i mislim da je davno proslo vreme kada smo gradili tim za buducnost. I sa ovim nasim mladim potencujalom pitanje sta ce biti i kako ce i koliko na njih treneri (sadasnji, buduci) da racunaju.
      Nista posebno na SP,protiv Meksika bio bas dobar, ostalo lose, ono protiv Kosta Rike je bilo kriminalno.
      U LS za Celzi bio odlican, u PL dosta promjenjiva forma, dosta je grijao klupu.
      Opet ako ce pomoci da se uzme titula onda jbs godine ali vec sa 32-33 godine imamo veliki problem, cak je i cudo za Brazilca da je u ovim godinama i dalje dobar. Opet svakako nam treba to desno krilo tako da sam za njegovo dovodjenje kad vec Cileanac nece tamo da igra.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Treba da cepamo dijamant, da se uzme levi bek i stoper i to je to.

        Imamo i 10ki, Lingard Mata Pogba moze da uskoci, napred guraj Sancheza koji gazi ovu ulogu sa Lukaku, zamene Marsijal Rashford.

        Matic
        Fred Pogba/Pereira/Erera
        Pogba/Lingard/Mata

        Bas imamo igrace za ovu formaciju.

        Ali bekovi su mnogo bitni, desnu stranu krpicemo nekako, ali bojim se da Sou ne moze da iznese sampionsku sezonu. Mora se levi bek dovesti, i recmo Tobija. Po desno krilo moze se u Januaru ici.

        Raspisao sam se, dzaba, nece se desiti ovo

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne bi njega niko pljuvao da se ponio profesionalno, da se javio, da je trazio trudnicko, ovdje otac ima pravo na njega od 14 dana, vjerovatno je nesto slicno i u Velikoj Britaniji. Problem je sto ga je menadzer ocekivao na pripremama, a on se nije pojavio, nije se ni javio ocigledno, nema ga u Karingtonu cak. Evo Morata prije dva dana dobio blizance, danas je vec na treningu.

          Ono najvaznije, ovo je treci trener od SAFa i uvijek se iste ili slicne stvari desavaju, jednostavno nije vise samo do trenera. Ne moze biti.
          Ne znam onda koji se Marsijal pojavio u Karingtonu i otputovao sa ekipom za Ameriku i odigrao 2 utakmice tamo ako se nije pojavio na pripreme.

          On je dobio dopustenje kluba da ode, ima prava na 2 nedelje to sam vec pisao da se ne ponavljam i zabolje ga kurac i za fudbal i za mene i za tebe ako mu se nesto desava sa porodicom. Mogao se javiti, nije i to mi smeta ali njegovo pravo isto ko sto je pravo Portugalca da ga proziva po medijima.

          Morata, Delf, Marsijal itd itd su svi prica za sebe i cemu se ponavljas non stop sa tom pricom? Morata rad mene je mogao i da ne ide na porodjaj zene. On je odlucio da se vrati, Marsijal je ostao sa porodicom jer se nesto desavalo, njegovo pravo i kraj.

          Za Marsijala, Portugalca je najbolje da se rastanu i zavrsena prica
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Hahhahahah nemojte molim vas da mi pricate o zakonskom pravu na odsustvo od dve nedelje ahahahahah

            Taj zakon je uveden da bi se zastitili normalni ljudi, radnici, i da bi mogli da pomognu porodici u takvim trenucima. Nije se tad razmisljalo o nekome poput Marsijala, ko moze da priusti sebi da unajmi 20 ljudi da mu 24/7 oblecu oko zene. Plus kapiram i da izdrzava veci deo uze porodice, tako da su i oni uvek tu za njega. Cuj 2 nedelje zakonsko pravo

            Da se razumemo, ja bih postupio isto kao i Marsijal, ali taj postupak je pogresan. A to sto je tvitnuo, jok tvitnuce: E boleo me kurac da se vracam u Ameriku.

            Ps. iskreno nikad od kad pratim fudbal nisam ni video da neki fudbaler u Engleskoj uzima 2 nedelje slobodno zato sto mu se zena porodila.
            Last edited by bici; 01-08-18, 19:03.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Samo lepotice navijaju za United [emoji16]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Jaretova mala navija za koga stigne.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa sto da ne? Uzmemo onog koji ce da da neki max SADA...Vilijan je u formi, odlican igrac i ovog trenutka nam je potreban, iskoristimo to onda.. iako proizvoljno pricam, blage veze nemam da li ima ikakvih izgleda da dodje. Sta ce biti sa nekim mladjem, ako gledamo na duze staze, zapravo da li je potrebo da gledamo na te duze
                  Promeni se trener i ko kaze da ce da odgovara njegovoj koncepciji. Ovako uzmemo sada ovo sto mozemo da iskoristimo, i cao. Od Entonija nikakve vajde na klupi, ocigledno iz mnogo razloga, ne ide, ne mozes na silu. A i mislim da je davno proslo vreme kada smo gradili tim za buducnost. I sa ovim nasim mladim potencujalom pitanje sta ce biti i kako ce i koliko na njih treneri (sadasnji, buduci) da racunaju.
                  Vilijan je vrv dostigao zenit i sada je u padu. Zahtevace ogromnu (veliku za 30godisnjaka) platu, veliki transfer fee i ako nam da max 2 sezone na nekom pristojnom nivou. I posle toga, sta ces sa igracem od 32, 33 koji je pod jakim ugovorom a vidno ce tada nazadovati dosta. Postaje balast, kao sto sto imali od odlaska Fergusona kolko oces njih. Da je mladji par godina pa i da bude ok opcija, ovako je najgori shortterm, panic buy da Mo (pokusa) uzme titulu i da ode. Njemu, Murinjo on treba sada odmah ove sezone, klubu ne treba, jer ce Mo otici a igrac ostati.

                  Ne mora nominalno mlad neizgradjen, ali lupam, prodamo Marsijala ja bih sve dao na Dembelea recimo. On je mlad a vec je promenio 3 lige, igrao u jakim klubovima, igrao SP...

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Vilijan je vrv dostigao zenit i sada je u padu. Zahtevace ogromnu (veliku za 30godisnjaka) platu, veliki transfer fee i ako nam da max 2 sezone na nekom pristojnom nivou. I posle toga, sta ces sa igracem od 32, 33 koji je pod jakim ugovorom a vidno ce tada nazadovati dosta. Postaje balast, kao sto sto imali od odlaska Fergusona kolko oces njih. Da je mladji par godina pa i da bude ok opcija, ovako je najgori shortterm, panic buy da Mo (pokusa) uzme titulu i da ode. Njemu, Murinjo on treba sada odmah ove sezone, klubu ne treba, jer ce Mo otici a igrac ostati.

                    Ne mora nominalno mlad neizgradjen, ali lupam, prodamo Marsijala ja bih sve dao na Dembelea recimo. On je mlad a vec je promenio 3 lige, igrao u jakim klubovima, igrao SP...

                    Ko bi trebalo da dodje, tacno poimence, nekako nikada ne zamaram previse svoju glavu jer mislim da mi ne bi uslisili zelje, tako da ako trener misli da mu je neko odredjen potreban, meni je to sasvim ok.

                    Ne mislim da je u zenitu, uostalom ne znam, ali nece mu valjda dati lupam petogodisnji ugovor? Nekako mi nema logike... a 3 godine moze komotno da igra na visokom nivou, ako ga povrede zaobidju, sto da ne. I to kolika bi mu bila plata, koliko ce da kosta i sl... tek me ne zanima apsolutno. Para imaju, hvala bogu i to je za nas generalno totalno nebItna.

                    A poenta mog odgovora tebi nije bila toliko prica bas o Vilijanu, koliko o tom mladjem nekom...
                    Treneri se menjaju vidimo cesto, svako ima svoju pricu i viziju, tako da ono tim za buducnost vise ne pije vodu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne moze tako da se razmislja “para imamo”, kao da taj resurs nije ogranicavajuc.
                      Evo sad gledamo upravo posledice toga, Darmian je jos tu jer ne mozemo da ga prodamo za 2 miliona, i ne mozemo da dovedemo igrace pa da Darmian ostane da bleji tu, i da 31og ode za 4,5 miliona.

                      Nadam se da Mina nece doci.

                      Comment


                      • Darmijan je doveden za 13 miliona funti, to je kikiriki, plata mu je presmijesna za Junajtedove resurse, klub moze da ga proda u svakom trenutku za 12-14 miliona eura, ali ga ne da ispod 18 i zato jos uvijek nije prodat. U svakom slucaju dzabe da ga damo nista se nije izgubilo maltene, a vratice se svakako sve.

                        Slicno i Blind, doveden za 14 miliona funti, prodat za 18 miliona funti, na takvim transferima Junajted ne moze da izgubi nikad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Darmijan je doveden za 13 miliona funti, to je kikiriki, plata mu je presmijesna za Junajtedove resurse, klub moze da ga proda u svakom trenutku za 12-14 miliona eura, ali ga ne da ispod 18 i zato jos uvijek nije prodat. U svakom slucaju dzabe da ga damo nista se nije izgubilo maltene, a vratice se svakako sve.

                          Slicno i Blind, doveden za 14 miliona funti, prodat za 18 miliona funti, na takvim transferima Junajted ne moze da izgubi nikad.

                          Moze, kao sto moze da izgubi i na dovodjenju Williana za cenu koju kaze Chelsea.

                          Ako ti je ok da se ne cenjkas, i ako ti je ok da ti neko obara cenu kad dovodi tvog igraca, i ako ti je ok da svako moze da dize cenu koliko hoce kad mi nudimo za nekog igraca, onda ne mozes da se zalis posle sto te smatraju za klub koji totalno neoprezno i nepazljivo rasipa novce.

                          Onda ti nista ne znaci sto si najbogatiji klub na svetu. To je u tom slucaju samo nominalna stvar.
                          Mozda mi zaradjujem 50 posto vise od nekog drugog kluba, dzaba kad prodajemo za 50 posto manje sto bi ga taj klub prodao istog igraca, a kupujemo za 50 posto nego sto bi neki drugi klub.

                          To je pogubno. Nismo mi PSG, nismo mi arapska igracka za pranje novca.

                          Comment


                          • Gde sam napisala da novac kao resurs nije ogranicavajuc???
                            Samo ima ko o tome valjda vodi racuna, tako da uopste ne vidim poentu da se mi sekiramo vecito oko toga koliko neko kosta ili kolika mu je, odnosno bi mu eventualno bila ta neka plata, pogotovu u ovom sportu gde logika i zdrav razum odavno ne igraju neke uloge, gde se enormno bolesne cifre vrte i povecavaju iz godine u godinu.

                            O svom buzetu brinem sama, a njih tamo ima sasvim dovoljno, shodno i velicini, da ne kazem kolicini tog resursa, koji je i te kako obnovljiv na razne nacine.
                            A ako ne znaju sta rade, onda ce propasti valjda, ne zamaram se time stvarno, ne bi trebalo ni niko od nas zapravo, kolilo god da smo strucni.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A cekajte jel taj Mina bas toliki krs?

                              Ja sam ga malo ispratio na SP nedovoljno da steknem neki sud o njemu a u Barsi ga nisam ni gledao nesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima boljih, mnogo boljih.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X