Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imagine clapping for fecking Moyes and booing one of our own players. A player who has scored goals against City, Spurs and pretty much cemented our place in the FA Cup final (a cup we hadn't won in 11 years!) by scoring in the Quarters and Semis.

    Some of our fans need a slap across the head.
    To nisu navijaci, to su maloumnici

    sigpic

    Comment


    • Bacite bratu Djavolu golove, mrzi me da tražim sad. Bio sam na putu iz Makedonije ka Srbiji pa nisam mogao da gledam utakmicu.

      Inače drago mi je da smo se donekle vratili na pobednički kolosek, samo hrabro dalje!

      Demantuj ih Ibro sve!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        To nisu navijaci, to su maloumnici
        Svakakvi kvazi navijaci dolaze na Old Traford. Da se opali par selfija i prokomentarise kako Kerik nista ne radi na terenu, kako Ibra zaboravlja da igra fudbal(kad ne da gol), i slicno. Mnogo je i turista tu. Pravi navijaci su oni koji idu na gostovanja, oni koji su aplauzom i ovacijama docekali ulazak Felainija protiv WBA.

        Sve pohvale igracima i Murinju. Verovatno najbolje odigrana utakmica od pocetka sezone. Da razjasnim. Svakako ne najbolje odigrana u smislu sansi, protoka lopte i lepote fudbala. Ali. Imamo 4 utakmice u 13 dana. Sezona se lomi. Posle ovoga danas, kao da smo imali 3 utakmice u 13 dana. Dobili smo Sanderlend sa pola snage, i manje od toga. Lagano, bez zurbe, bez srljanja. Neverovatno staticno smo delovali u prvom poluvremenu, bez nekih utrcavanja, bez nekog ozbiljnijeg pritiskanja. Onako na golo oko mi je izgledalo da momci nisu pretrcali ni po 4 kilometra u prvom poluvremenu. A opet sa druge strane, sve vreme smo izgledali samouvereno i znali da ce gol doci, svaka cast momcima kako su ostali smireni i drzali se plana. Idemo protiv Milzbroa sa svezim timom skoro kao da danas nismo ni igrali. Kockao se Murinjo sa ovakvim pristupom utakmici ali smo fenomenalno prosli. Arsenal se mucio, nadam se da ce se i Liverpul namuciti, mada ce Liverpul svejedno izginuti sa povredama u ovih 15 dana. Svakako smo u prednosti u odnosu na te dve ekipe u naredne dve nedelje.

        Nerealna situacija danas, Dzons i Anicebe u sudaru, i Dzons nije bio taj koji se povredio.

        Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Bacite bratu Djavolu golove, mrzi me da tražim sad. Bio sam na putu iz Makedonije ka Srbiji pa nisam mogao da gledam utakmicu.

        Inače drago mi je da smo se donekle vratili na pobednički kolosek, samo hrabro dalje!

        Demantuj ih Ibro sve!
        http://www.fullmatchesandshows.com/2...-full-match-2/

        Imas ovde HL i HL extended. Na tom sajtu izbacuju HD highlights extended za sve tekme iz liga petice.
        Last edited by bici; 26-12-16, 21:23.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • 23. oktobra smo doživjeli zadnji poraz i i dalje smo šesti i ostaćemo još bar do posle sledećeg kola. Nerealno al ne mrdamo s tog mjesta šta god da se desi. Samo je fora da smo samo -4 od trećeg mjesta. Liverpul-Siti naredno kolo, tu nam možda više odgovara pobjeda Liverpula.

          Comment


          • Najvece osvjezenje je Mikitarjan, kako je sjajno imati ofanzivca koji stalno ide naprijed, probija, proigrava, dribla i pretrcava. Iako sam imao odredjene rezerve prema njemu kao krilnom igracu i oce li moci fizicki da se nosi sa igracima u PL, covjek je nevjerovatna klasa i bas mu se nista ne moze. Jos da Martijal nadje formu, danas je bio bas dobar, i bice jebeno tesko zaustaviti cetvoroku naprijed.
            sigpic

            Comment


            • Tek sad odgledah hl-e. Kakav gol Mikija! Jes bio ofsajd, ali koga briga posle onakvog poteza. Onako nesto se ocekuje od Zlatka

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Tako je to kad trenirate sa Zlatanom. Naucite par nekih tih forica
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Comment


                  • Inace 26. decembra je stigao do 17 golova, toliko je dao Martijal za cijelu proslu sezonu, najbolji strijelac kluba

                    Zlatan ima 50 golova u 2016. godini, prvi je Mesi sa 51. Kakva masina

                    Lindelof i Semedo znaci

                    Record says Victor Lindleof and Nelson Semedo "will wear the shirt of Manchester United" on their front page. #MUFC
                    The "bomba" in the bottom corner says Nelson Semedo (lateral-direito is full back) could be the most expensive Portuguese player ever. #mufc
                    #mufc link with Semedo isn't new. Report says we're negotiating for him at same time as Lindelöf but deal likely for summer.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da mozemo biti prezadovoljni s Murinjom kako se ponasa, nema tenzija od strane odbora i mijesanja sa strane, on odlucuje o pojacanjima, izgleda bas zadovoljno za sad. Naravno vrijeme ce najbolje sve reci, ali je cinjenica da ovakve uslove nije mogao imati u Realu i Celsiju.

                      I sjajan je potez sto je zvao SAFa da dodje na trening, sto mu je sirom otvorio vrata svlacionice da dodje kad god pozeli, gospodski.

                      Manchester United manager Jose Mourinho has revealed former boss Sir Alex Ferguson has been back to the club's Carrington training ground several times this season.

                      Ferguson retired in 2013 as the club's most successful manager.

                      The 74-year-old Scot had stayed away from Carrington since then.

                      "He had not been back since he left, but I brought him back to be with his people," Mourinho told the United We Stand fanzine (subscription required).

                      "I wanted the players to see the big man and for me and him to share some minutes and have lunch together. I enjoyed it, he enjoyed it."

                      In his 26 years at Old Trafford, Ferguson led United to 13 league titles, two Champions League crowns, five FA Cups and four League Cups.

                      "I'm the type of person who does not see ghosts. I respect the past and I know he loves the club," said Mourinho, who was appointed in May as the third manager to succeed Ferguson after David Moyes and Louis van Gaal.

                      "We have good relations and I know this is his house.

                      "When he wants to come here, to the dressing room, to see the players train, he knows he is more than welcome."

                      Mourinho also said there was more expected of teenage forward Marcus Rashford in the current campaign after the 19-year-old's successful breakthrough last season.

                      "Last season there were no senior players on the bench waiting for him to make a mistake. The choice was Rashford or Rashford," he added.

                      "The situation is different this season. The number of injuries is smaller. The expectations about the players is higher.

                      "[Former United winger] Ryan Giggs' second season [1991-92] was not comparable to the season when he started. Then, in the third season, he reached the level of Giggs. It was the final explosion of Giggs. We want to play young players but sometimes in football, it is about the moment."
                      sigpic

                      Comment




                      • UMETNOST

                        Comment


                        • Kad umrem da mi sviraju (pustaju???) Aditijine klipove.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ako je nasao novog Esijena nema konkurenciji spasa

                              Kako je mocan Esijen bio kad ga je doveo, kakvo cudoviste od veziste
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post


                                UMETNOST
                                Baš turbulentna godina. Uspona i padova puno, ali u pogledu ključnih stvari dobra, ipak je doveden Murinjo, osvojena 2 trofeja, i hvala Bogu počelo se igrati kako treba. Posle Votforda u septembru sam bio u nevjerici jer sam mislio da ćemo potonuti i ove sezone, posle Čelzija da ne pričam. Ruku na srce i dalje smo šesti ali igramo kako nismo ni pod Fergijem zadnjih par godina i nedaleko smo od trećeg i četvrtog mjesta. 2017. ako Bog da da bude mnogo stabilnija i bolja.

                                Gigs trenutno prvi favorit za trenera Svonsija.

                                Comment

                                Working...
                                X