Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapitena nema ni na klupi, mora da je kvalitetno proslavio Bozic.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Uz svo postovanje Bekamu, samo su dve prave sedmice (vredne). Jednu sam imao srece da gledam .... za drugu ipak nisam toliko mator.
      Obozavam vas koji potcenjujete Beksa .

      Ja znam odlicno kolika je on velicina za klub i srecan sam sa tim saznanjem.
      sigpic

      Comment


      • Roho Markose volim te!
        sigpic

        Comment


        • Moglo je i ranije da se resi pitanje pobednika ali dobro je i ovako.Lose prvo poluvreme,drugo dosta bolje,mala kriza od 70-80 minuta dok Zlatan nije postigao gol.Miki pravo osvezenje,uneo dosta zivosti nakon ulaska u igru.Roho-Dzons bez greske rekao bih.

          Comment


          • Ma igramo zastrasujuce bas, sve linija tima su mirne, stabilne, nema zurbe, intezitet je tacno kakav treba da bude. Lako se dolazi do sansi, kontrolise sredina, procenat uspjesnih pasova je na nevjerovatno visokom nivou.

            26 utakmica, 17 golova, 6 asistencija. Bravo oldtajmeru!
            sigpic

            Comment


            • Mikitarjan i Mata ili Mikitarjan i Martijal moraju da pocinju. Lingard i Rasford nemaju sta da traze pored njih.
              sigpic

              Comment


              • Zlatanu psujem sve zivo i mrtvo celu tekmu i lik generalno odigra losu tekmu.

                2 asistencije i gol.
                sigpic

                Comment


                • Prvih pola sata je najgore što sam vidio od Junajteda ove sezone. Bezidejno i čak nismo mogli da se izborimo s njima na sredini. Skroz smo nezainteresovano djelovali. Posle toga sve kako smo navikli. Mikijev gol je sulud, bolje što nije svirao ofsajd za onakvu majstoriju. Ibra gol i 2 asistencije, plus je imao nešto slabiju utakmicu...

                  Comment


                  • Pogbinjo rocks!

                    A kad smo kod Beksa, sjajna reklama protiv nasilja nad decom.

                    davidbeckhamViolence can mark children forever. I've met children with @unicef who have been affected by terrible violence and abuse and seen the long-lasting scars it can leave. I chose the marks on my body but millions of children bear marks they have not chosen. Please share this film to help #ENDviolence #foreverychild. It's wrong. End it. #7fund
                    Last edited by miloolja; 26-12-16, 17:33.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Cega nismo, 89% uspjesnih pasova u prvom poluvremenu, preko 400 pasova, otprilike koliko je Mojes trazio za cijelu utakmicu kad je bio u Junajtedu. Vazno je kako se sad igra, klasicna stednja energije u odredjenim djelovima utakmice, doziranje i nikakva panika.
                      sigpic

                      Comment


                      • Uf, bilo je i gore, tipa Fener u gostima mi prvi pada na pamet.
                        sigpic

                        Comment


                        • Generalno dobar je bio Sanderlend, mada su imali rupa koliko oces nazad, ali ovaj lik je neunistiv.

                          sigpic

                          Comment


                          • Nadam se da je ovo bio poslednji put kad smo gledali tu odvratnu njusku na Teatru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma pretjerujem ali uglavnom podsjetilo me na neka gora vremena. Sve se međutim završilo kako treba, veći dio utakmice jako dobra igra. Pogbu neće gol..

                              Dobro je sve ovo, Murinjo je odličnu stvar uradio što je Murinju dao samo pola sata, prebrzo je bilo da igra više posle povrede, sad protiv Midlzbroa može početi.

                              +9 nam gol razlika, počeli smo je popravljati što je dobro ali i dalje smo daleko ispod svih top 6 ekipa u tome. Da smo otpratili Stouk, Burnli i Vest Hem kući sa po 3,4 gola kao što je trebalo imali bi +20.
                              Last edited by BorisUnited99; 26-12-16, 17:47.

                              Comment


                              • A onda pravo u đakuzi, na otvorenom naravno

                                Last edited by miloolja; 26-12-16, 18:38.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X