Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je dva puta nudio ostavku zasto bi to radio treci put posle partije kad mu i navijaci i igraci daju podrsku?

    Cinjenice su sledece, njegov govor tijela posle Norica i Stouka je bio ocajan, izgledao je kao covjek kojem se sve srusilo. Izjava posle Stouka kako nista vise ne moze da uradi, da su igraci odbili da igraju fudbal, da ne moraju da ga sklone, moze on i sam otici ukazuju na to da se predao. I onda dobijemo ono juce, igraci koji kao ludi pokusavaju, daju sve sto imaju za svog menadzera, nema zvizduka, nema skandiranja menadzeru, SAF koji ide u svlacionicu, koji se smjeska svo vrijeme i prije i tokom utakmice. Ocigledno ga UO zeli, prica je da SAFova struja ne zeli Murinja, a Vudvord ne zeli da postavi Gigsa jer bi onda vlast predao generaciji '92. Mozda su se nasli na sredini, tu je Van Gal, bolje on nego Murinjo misle prvi, Vudvord ga vise zeli nego Gigsa, i to je to.

    Ali, svi su zadovoljni ovim izdanjem, a manje suteva nego protiv Stouka. Sve je u oku posmatraca. 4 pobjede u 17 utakmica, tri boda iz poslednjih sest kola, to su uzasne stvari i ako se brzo ne okrenu menadzer mora da plati, tu odbrane nema. A jos sam ja neko ko zeli da Van Gal uspije.
    sigpic

    Comment


    • Da li to znači... ako ostane do kraja.. da na leto dolazi Pep?

      Najtužnije je što smo iz tih 6 kola poslednji sa ta tri boda.... svi su ispred nas, čak i AV koja ima isto bodova kao mi, ali oni dali 5 golovaa, a mi 3
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja mislim da koliko god ostane VG sledeci je Gigs.
        sigpic

        Comment


        • Nema od Pepa nista, taj je u Sitiju, Kiker je pouzdan koliko i BBC.

          Prica se Anderson za 45 miliona eura i lijevi bek. Koji lijevi bek, zasto? Sta ce taj lijevi bek da radi kad se vrati Luk?
          sigpic

          Comment


          • Nisam znala da je Kiker nešto objavio.
            A onaj njegov agent nešto lupeta, kao tvrdi pazar, nećka se, pa zato pitam.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa i Bekenbauer je izjavio, da Pep ceni Junajted i da bi to bio klub bas po njegovom ukusu.

              A moguce je da ovi nasi nece Pepa, mozda ni ne pokusavaju da ga dovedu...

              Comment


              • Prvo treba izmestiti onu utakmicu van sfere derbija i teškog meča. Čelsi je bio samo nastavak onog katastrofalnog tima koji jeste cele sezone. Koji god da su razlozi, apsolutno je neverovatno kako su oni juče izgledali. To što smo mi odigrali "dobro", a nismo dali gol timu kome nema ko nije ukucao gol ove sezone, ne bi trebalo ništa da znači. VG je i ranije derbije dobro igrao, uvek je dobro pripremao velike utakmice (ako ipak hoćemo da je vodimo kao derbi i ispoštujemo imena a ne trenutnu formu). To je on znao da uradi i sa raspalom Holandijom i sa klinačkim verzijama Junajtedovog tima. Problem je ritam lige kog nema dugoročno. Čak verujem da bi LŠ grupu pre prošao da je bila jača.

                Ako uradimo zoom out od trenutne zavrzlame. on i dalje on ima win ratio slabiji od Pardewa sa jednim Palaceom. Posle više od godinu i po dana ispod 50%! Pa to je slabije od Brendana koji je imao dve užasne sezone, a i tabela pokazuje realnu sliku. Slabije od Pochettina koji je celu prošlu sezonu igrao sa Bentalebom i Masonom. Ne zna kako da razbija male timove. Nije na vreme reagovao na raspad Runija. Navijači od letos pričaju o Šmidfild-Herera kombu, maltene je to idealan tim svakog navijača jer je najlogičnija fudbalska stvar na svetu bila da su transferi odrađeni za takvu sredinu, mi ga gledamo tek sad kad točkovi otpadaju...

                Bilo je tu potencijala, delovalo je da tim može da procveta, ali kad je zaista hteo da pređe na direktniji fubal i napravi zaokret - tada se desio pravi potop. To je najveći problem, što od kada se pokušava sa mini-revolucijom ovog tima, od tada su rezultati ponor pakla. Tri boda od osamnaest.

                Ne znam šta je SAF juče radio? Podsedaćao nas ili igrače da smo Mančester Junajted? Zna se to dobro, ali se ne vidi. Igrači igraju za klub pre svega, menadžer je promenljiv. Ne može se juče reći "igrali su za mene" kao što je Van Gal izjavio. Daj onda, ispraznimo tribine, pogasimo prenose pa nek igraju za tebe. Igrali su protiv razbijene pogubljene vojske najvećeg rivala u poslednjih deset godina, trčali bi za bilo koga. Kao što protiv Bajerna nisu igrali za Mojesa, nego protiv Bajerna, pa je takav raspali tim jednu i po utakmicu izgledao prihvatljivo dobro protiv mašinerije, čak imao i šansu za prolaz na 3/4 dvomeča. To su mečevi gde treba priprema, motivacija bi trebala da bude tu sama od sebe.

                Ja sam pogubljen, ne znam više šta da mislim. Kao što sam dok je bilo toplo-hladno uspevao da izvlačim pozitivne teze i verovao da ne može više nizbrdo jer nije bilo sjajno, tako sada ne mogu od ičega pozitivnog da se uverim da može da se desi dugoročna popravka.

                Pozadina oko Vudvorda, boarda, SAFa, i `92 je posebno jeziva. Šta smo mi? Neki mutant Bilbaa i Srbije? Okej, razumem motive ako ne žele da se krš popravlja sa Murinjom. Slažem se da to nije jedina opcija, da možda ne postoji brzi patch. Ali dajte bilo šta opipljivo da vidimo da znate šta radite. Moraće bolesno dobar januar da naprave da bi ispravili ovakvo tromesečje, ili je Prem postao toliko ujednačen da su tv prava napravila bogati Championship pa smo svi mi nerealni i uskoro treba da očekujemo grčevite borbe, random plasman 1-9 i povratak Blekburna, Lidsa i Notingem Foresta.

                #prs

                Comment


                • Necemo igrati LS ako ostane LvG, zapamtite ovaj post (a mnogo zelim da igramo, ali sta ces, kad posle jedne utakmice prica kao da je osvojio PL...)

                  Comment


                  • Ma ja sam definitivno digao ruke od ove sezone i LvG posle utakmice sa PSV-om, tada mi je bilo jasno da ispadamo iz LS a ubrzo posle toga i da nemamo sta traziti u borbi za top 4. Naravno da se to sve menja ako LvG dobije otkaz ali cini mi se da od toga nema nista, cak se ne spominje ni ona prica mora se uzeti sest bodova iz tri utakmice, a mi dali jedva jedan gol i uzeli jedan bod, i na sve to on daje izjavu kao da je napravio ne znam ni ja sta.
                    Covek se ponasa kao da vodi Aston Vilu a ne Mancester Junajted.

                    Sa druge strane jasno je meni da je situacija u klubu dosta napeta i da postoje te dve struje, ali najgore resenje od svih je praviti kompromise, neka se upravni odbor opredeli za jednu opciju, ili ce se dati sansa Gigsu i genaraciji `92 ili ce sve to rasterati (ili kulturno reci treba ti iskustva ali ima vremena za tebe nekad u buducnosti kada se dokazes), i dovesti menadzera po svom ukusu. Ovako pate svi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Upravo tako, Tomo. Dobro došao u klub. Svaka na mestu.

                      Najjači su mu ovi što pričaju da su igrači uz menadžera posle onakve jučerašnje partije. Kakve partije? Par stvorenih prilika i netaknuta mreža? Čovek bi pomislio da smo im dali 3-4 komada. Pa moraju igrači trčati i dati sve od sebe. Domaći je teren, tačno bi ih navijači linčovali da se vidi sabotaža. Što to ne pokažu na gostujućem terenu? Igraju kao devojčice svaki put. Ne shvatam zašto poneki i dalje brane van Gala posle ovakve igre nakon godine i po treniranja ovog tima. Onakvu impotentnost u napadu odavno nisam video.

                      Comment


                      • Gledam sad pregled i primecujem da bi nam sad i jedan Zaha znacio, svakako ne bi bio gori od Depaja.
                        Steta sto nikad nije ni dobio pravu sansu.

                        Comment


                        • Pretpostavljam da je neka zajebancija, ali svejedno su me nasmejali.

                          sigpic

                          Comment


                          • Neki dan govorim Headu da hocu da kupim knjigu jer mi je ispred nosa cini mi se svaki dan i veceras stigne kao poklon...iskreno da nisam ovako umoran sad bi je citao iste sekunde

                            Posveta hahahaha prejako...

                            "Ako izaberes posao koji volis neces morati raditi nijedan dan u zivotu...ti si sretnik koji je svoj put pronasao i ja ti zelim puno uspjeha na njemu"
                            Stanislave preterano seres ovo mi je taj rang

                            Spoiler
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Klub vrednosti milijardu maraka nije pobedio od Mitrovdana a trener se ne menja. Vrhunska taktika.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Sudjena ti je knjiga izgleda i moraces sad da je procitas nema ti druge.

                                Zaebao nas malo stari sa tim citatom oko posla koji volimo, vidis, zvucalo to meni poznato pa sam izguglao da je to neki kinez napisao u svojoj knjizi.

                                Comment

                                Working...
                                X