Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bar onog Kostu nećemo da gledamo za 2 dana.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kako se stvari promijenise

      Would you want Jose Mourinho as manager of Manchester United?

      Yes 570 vote(s) 50.0%
      No 570 vote(s) 50.0%
      sigpic

      Comment


      • Kakva forma za ispadanje iz lige. Ona upozorenja sa cigara stavljati umesto grba, zameniš "pušenje" sa "van gaal" i to je to. Može "mančester" umesto "van gal" ali trenutno sam više hejterski raspoložen.

        Spoiler


        van gal ozbiljno šteti vama i drugima oko vas

        prestanak van gala umanjuje rizik smrtnih srčanih ili plućnih bolesti

        deca se ugledaju na vas! deca van gala i sama češće postaju van gal

        van gal ubija. vangalski dim šteti ljudima u vašoj okolini

        želite bebu (gol, pobedu)? van gal nepovoljno utiče na plodnost kod muškaraca i žena

        ...

        Comment


        • Nisam uklucio twitter 2 sata, jel ima nekakvih novosti?

          Comment


          • E ovo, ako neka gleda Everton... Da imamo ovakvu igru, a da jednostavno nece lopta u gol, nista rekao ne bi. Rasturaju kako igraju!

            Comment


            • Sve je tako neobicno tiho. Zatisje pred buru mozda, mada generalno iz kluba nista ne curi, dok Vudvord ne pusti informacije provjerenim likovima.

              sigpic

              Comment


              • Pa ono i do sada nije curelo a informacije su davali 'provereni' izvori na twitteru sto je bilo dovoljno da zapali drustvene mreze. Izgleda je i to vise smorilo tako da nema nista sada. U svakom slucaju posle Celsija znace se sve. Vrv ce Gal ponuditi ostavku a u zavisnosti od reakcije igraca i odluke celnika(razmatranja opcija) donece se konacna odluka. Ili ce ostati do kraja ili da se dovodi neko drugi jer evo ide rok. Problem neki postoji i to je cinjenica e sada koji je oni tamo bolje znaju. Ako nisu svi prvotimci u teskom stepenu depresije pa su onako danas igrali nesto drugo nije dobro u klubu...

                Comment



                • Comment


                  • Taman hteo tu sliku da stavim...

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Pa ono i do sada nije curelo a informacije su davali 'provereni' izvori na twitteru sto je bilo dovoljno da zapali drustvene mreze. Izgleda je i to vise smorilo tako da nema nista sada. U svakom slucaju posle Celsija znace se sve. Vrv ce Gal ponuditi ostavku a u zavisnosti od reakcije igraca i odluke celnika(razmatranja opcija) donece se konacna odluka. Ili ce ostati do kraja ili da se dovodi neko drugi jer evo ide rok. Problem neki postoji i to je cinjenica e sada koji je oni tamo bolje znaju. Ako nisu svi prvotimci u teskom stepenu depresije pa su onako danas igrali nesto drugo nije dobro u klubu...
                      Ali nisu to provjereni izvori bili, momci iz MENa su najbolje upuceni, tu je i Lejdimen i to je to, oni vjerovatno dobijaju info od Vudvorda. BBC ne racunam, a oni nista nisu prenijeli. Telegraf i Gardijan nemaju nikakve informacije od odlaska Mojesa. MEN je rekao da mora da uzme sest bodova protiv Norica, Stouka i Celsija, vec znamo da od toga nema nista, ali bi me iznenadio otkaz prije Celsija. Sta mozes da uradis za dan? E vec posle Celsija ce sve biti jasno. Ali ako UO ne gleda u pravcu Murinja onda ne znas sta da zelis.
                      sigpic

                      Comment


                      • Videcemo trenutno je sve moguce. To sto kazes ako Murinjo nije dostupan ne znam onda da li vredi menjati menadzera sada ili sacekati kraj sezone. Mojes je dobio Januar da se vadi a Gal je makar uradio nesto da bi tako nesto zasluzio. Odlazak je zagarantovan samo u slucaju raspada komunikacije(odnosa) sa igracima. Gal ima svoj udeo krivice ali od Volfsburga na ovamo golovi koje primamo su amaterski i dalje je neverovatno sta smo primili zadnjih 5,6 tekmi i koliko su to naivne situacije a pre toga granitna odbrana. A naravno ako se primaju 2 gola po mecu rezultati ce biti katastrofa kao sto i jesu.

                        Comment


                        • Da se proba da se uzme Mane u Januaru, bice tesko verujem ali zasto ne probati, klasa igrac

                          Comment


                          • Manea, Mahreza i menjamo Runiija za Barklija uz dopatu i eto taman...

                            Comment


                            • Ne menjam Runija ja, nikad ne otpisuj Wazzu

                              Kod Van Gala u ove 2 sezone, ko vam je ispunio ocekivanja igracki ? Meni samo Erera, ovi ostali svi razocarali, epa ne moze svi da su u losoj formi, ima tu dosta i do nacina igre koji im ne odgovara

                              Imam neki predosecaj da kad dodje drugi trener (Murinjo) da ce Runi eksplodirati...

                              Comment


                              • Ne znam tesko. Ma Runi je bio dobar sve do ove sezone. Tesko da ce eksplodirati on ponovo meni sve deluje da je njegov problem najvise fizicke prirode a tu ne moze mnogo da se uradi. Mozda ima jos koji mesec vrhunskog fudbala u nogama i valjalo bi do kraja sezone da proradi malo ali...

                                Comment

                                Working...
                                X