Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne treba nam zadnji vezni, da je to problem lako bi se rijesilo, treba nam holder, to je tesko naci.
      Zadnji vezni, holder, deep lying playmaker... sve je to meni DM (znam razliku jasnu, samo me mrzi da pisem ta hipsterska imena pozicija, treba nam kontroler u vezi, jasno, ne destroyer).

      - Ander sledeci kapiten. Ako Mo izabere bilo kog drugog, smatracu da je propao/prolupao kao sto tripletari kazu. Neverovatan napredak pod Murinjom, pravi ratnik, BTB, sve radi. Nije wc, ali je odmah klasa ispod, plus se lozi na klub nenormalno.

      - Rasu je ubijeno samopouzdanje skroz, on bi realno mogao da ode na pozajmicu negde gde ce igrati svake nedelje, u nekom stabilnom klubu koji nema nikakav pritisak.

      - Kao sto se Olja plasi Dzonsa, tako je meni frka od Valensije svaki put... jbg
      sigpic

      Comment


      • Ma polako, trebace nam Rasko sada u gustom rasporedu i ne sumnjam da ce ga Murinjo iskoristiti na pravi nacin...

        EDIT: Bitno je samo da mu je dosao pamet nakon 3 mjeseca, Erera-Kerik-Pogba je dobitna kombinacija kad kod je moguce, Mikitarijan da se zacementira u prvih 11, jos da izbaci Darmijana za Sou/Blind i to je to. Mora da povezu bar 3 utakmica istih 11 igraca, onda ce izgledati sve ovo jos mnogo bolje, a vec izgleda dobro...
        Last edited by Ser Gagi; 11-12-16, 17:59.

        Comment


        • Nema samopouzdanja covek uopste, cak ni nazad nije pouzdan, prolaze ga lagano. Danas Voker, protiv Arsenala Chambo... Slab je u oba pravca, jbg miljenik mi je, ali treba biti realan. TRENUTNO je igrac manje na terenu.
          sigpic

          Comment


          • Treba sad da igra napadaca u ovom gustom rasporedu, a da je Zlatan iza. Ionako je holder danas bio.
            sigpic

            Comment


            • Nego, tek sada sam provalio, Runi odigrao minuta 0.
              sigpic

              Comment


              • Zipa sta kaze ovaj Sparsov navijac.

                sigpic

                Comment


                • Ma sprdao se s njim, pojeo ga je, iscijedio sav zivot iz njega.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Gde li ćemo da prospemo i koliko? Šteta što samo Zorja nije PL.

                    Spoiler
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Prva nedelja u decembru i beležimo -2.
                    Za sada u decembru od mogućih 9 osvojili 7 ili da Zorju ne računam... 4/6.

                    U sredu u 21h Kistal Palas u gostima, SK1.
                    Last edited by miloolja; 11-12-16, 20:24.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nadam se da ovim neću da ga najstrašnije ureknem, ali Rojo je čisto fantastičan zadnjih mjesec dana, tj. otkad je dobio konkretniju priliku na stoperu. Pljuvao sam ga prije brutalno, no osim onog starta protiv Evertona, apsolutno nikakvu zamjerku nemam, dapače.

                      Što se tiče Jonesa, u principu on i nije nikad bio neki kikser, samo što je jebeno staklen i to mu je potpuno poremetilo normalan tok karijere.

                      Mourinho mora prestati sa ovom besmislicom od Darmiana na lijevom beku, dečko je potpuno beskoristan u napadu, a u odbrani nepouzdan. Daj Blindaru i gotovo.

                      Comment


                      • Pa Roho je agresivan igrac, i vise mu odgovara ovaj stil nego Van Galov, totalno drugi igrac da ga ne ureknemo. Stalno pritisne igraca pred da primi loptu ovaj, vrlo retko ispada sto je stvarno odlicno, a i pritom distribucija mu je sasvim okej.

                        Comment


                        • Ne preceruj, distribucija mu je danas bila ocajna, ali koga briga, samo nek on ovako brani gol
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne pricam samo za danas, uopce, nije neki nivo ne znam sta, ali nije ni bas ocajna aka Smoling

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Pa Roho je agresivan igrac, i vise mu odgovara ovaj stil nego Van Galov, totalno drugi igrac da ga ne ureknemo. Stalno pritisne igraca pred da primi loptu ovaj, vrlo retko ispada sto je stvarno odlicno, a i pritom distribucija mu je sasvim okej.
                              Postao je agresivan, nije bio, video valjda kako to Bajli radi.

                              Ne mozemo se nikako osloniti na Dzonsa ne znam zasto njega uzimate za ozbiljno, valjda nas je naucio kroz sve ove godine da je strasno nepouzdan.

                              Rohavi igra za medalju, bas me pozitivno iznenadjuje iz meča u meč, tu ide velika zasluga Mouu. Uvek je on bio jak i dobar tehničar, samo su ga brainfartovi i loše pozicioniranje zezali, sad je to podigao za dva nivoa više.

                              Dokle ću više da gledam Darmijana bre Kakav je ono antitalenat. Kako bi bolje funkcionisala ta strana da je Blindara tu, sve bi brat to smirio.

                              Miki, Zlatan, Pogba

                              Kako se Miki stušti ka golu kad vidi slobodan prostor ispred sebe Ono slabo ko ima herca kod nas da uradi.

                              Ne zna se ko je gori, Rašo ili Marsijal.

                              Comment


                              • Ma bio agresivan i kod Van Gala samo ispadao kao iz autobusa. Pozicioniranje mu je 2 klase iznad i uvek stize sve.

                                Marsijal danas uradio vise u defanzivi nego Darmijan, pa vrv zbog toga je bio ocajan napred. Ali Darmijan, Italijan kazu zna odbranu, ne zna gde se nalazi, uvek lose pozicioniran. Blind je izmislio fudbal za njega realno.

                                Comment

                                Working...
                                X