Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad nismo umeli da se branimo, niti to ikada treba da radimo.
    Last edited by miloolja; 04-12-16, 18:08.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Naravno da Fellini nije kriv, nije on kriv što se nalazi tamo gdje ne bi smio ni u snu. Vidjeli ste pred kraj ono njegovo dodavanje na krilo, nema osjećaja ni sekunde, zalutao na fudbalske terene i za ono se ispisnica dobija.

      Sve ovo što radi Mourinho radi i Conte kada vodi, problem je što ne može da se riješi grupe mediokriteta koji su dovođeni prethodnih godina, a i on ne može da nauči da je takvima dovoljno 5 minuta da sve uprskaju.

      Nakon svake utakmice ekipa je psihički u sve gorem stanju.

      Comment


      • Nema branjenja Murinja ovdje, Svajnstajger mu danas nije ni na klupi, sam je kriv za sve sto mu se desava. Jesam li ja kriv sto mu treba tri mjeseca da izvede ono najbolje sto ima na teren ili je on kriv? I kad napokon to uradi sve upropasti tokom same utakmice. Covjek se boji sopstvene sijenke. Katastrofa.
        sigpic

        Comment


        • Joj bože gde ovo izvukoše...iz 2012.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ali ja bih i razumio izmjenu da je on izveo Ereru npr. ili Kerika, Pogba je nedodirljiv iako najgori na terenu danas najvjerovatnije pa i ne moze da se ockeuje da njega izvuce, ali on je izvukao Mikitarjana koji je sve zivo zatvarao na svojoj strani, Everton preko te strane nije ni pomislio da napadne 85 minuta. Bas nejasan covjek.
            sigpic

            Comment


            • Ako je iko normalan u klubu, da se vrati Svajnstajger u rotaciji, a da Felaini vise nikad ne zaigra za Junajted nakon ove utakmice, i sto me jos vise ispizdilo kako se na kraju smejalo dzubre, fuj

              Ali dzaba, Mou je bivsi trener psihicki ocigledno.

              Comment


              • I igras na kontre, nemas pas cijeli dan maltene i ne ubacis Matu, pa to je za ispitivanje.
                sigpic

                Comment


                • Felaini nas lepo počastio za jubilarni stoti meč u dresu Mančester Junajteda. Nadam se i poslednji. Njemu ovakve greške nisu strane. Slično je uradio i u meču Komjuniti Šilda kad mu je pas ka De Hei preseko Vardi i poravnao rezultat. Čovek jednostavno nije za ovu igru.

                  Comment


                  • Comment


                    • Mojes je bio manja kukavica od Murinja, e to je ono sto najvise frustrira. On je barem zna sta oce, a ovaj bi da napada 80 minuta i cim se primakne kraj da se brani
                      sigpic

                      Comment


                      • Hoho, Vladane vidi imaš konkurenciju

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da je Fellaini fudbaler ne bi se ta izmjena osjetila. Nije uveden u 65 nego u 85 minuti, pa nije uveo mene i da ga košta 5 minuta


                          Cijelu karijeru zatvara utakmice na ovaj način i taj Fellaini ako za nešto služi valjda može za par minuta opstrukcije, a ne može ni to, znači najuriti debila i kraj priče.

                          Comment


                          • Odbrana je danas bila i dobra... Dzons i Roho su se odlicno nosili sa Lukakuom. Osim sto Roho nije smeo da bude na terenu posle onog starta, tj ono je bilo za zatvor!
                            Pogba isto ocaj danas, previse zeli da dribla, da izvodi neke poteze bez ikakve potrebe! I kad najzad odigra iz prve onda ili da preslabu ili prejaku loptu...
                            Posle 75og minuta niko nije znao da stane na loptu, da smiri igru. Sve lopte su isle visoko napred na Ibru pa nek se on lomi sam. Ne ide to tako!

                            O Maruanu ne treba trositi reci, da ovako ostavis celu ekipu na cedilu...uzas!

                            Nismo ni zasluzili vise, nista posebno nismo igrali. Nije ni Everton i to je ono najgore. Umesto da ih dokrajcimo, mi se branimo a znamo koliko smo u tome dobri ove sezone, pogotovo pred sam kraj utakmice.

                            Ljut sam i ogorcen! I nemoj Zoze da si se usudio danas da spominjes sudjenje u bilo kom obliku.

                            Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

                            Comment


                            • Everton, Arsenal, Svonsi, Fenerbahce, Lester, Stouk, Bormut. Jesam propustio nesto? To su otprilike sve ekipe. 7 ekipa koje su uspele da nam daju gol nakon sto smo pokusali da zatvorimo utakmicu.

                              Jedva cekam da naletimo na jedan Apoel ili Genk u nokaut fazi lige evope, pa da Murinjo brani 1:0 u prvom mecu na Old Trafordu i da ide tamo na 0:0.

                              Mislim sta reci, sta drugo ocekivati od coveka koji je pre 2 godine na sred Stamford Bridza igrao na 0:0 protiv PSG-a zbog 1:1 u Francuskoj. I ispao, naravno.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Је л' може неко да ми објасни шта очекује од Муриња? Да када поведе, нападне и да још 2-3 гола?

                                Па као да нисте гледали Челси пре 2 сезоне где је сваку утакмицу вадио Оскара да убаци Микела када поведе. СВАКУ. А да не причамо о дербијима где је Микел увек почињао.

                                Comment

                                Working...
                                X