Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RvP povredio levo oko i mogao bi ostati slep na njega.





    Prema navodima lekara velika je verovatnoća da Holanđanin više ne progleda na levo oko!
    sigpic

    Comment


    • Skenjao sam se. Jeziva povreda. Nadam se čudu i da će RvP moći da gleda na povređeno oko.

      Comment


      • Blind i Sou mogu da se pozdrave isto, jbg nisu ratnici.

        Uzas za Persija, katastrofa.
        sigpic

        Comment


        • Dobro je

          People who tweet that he lost an eye should be ashamed of themselves. You make people worry for no reason. Stop this nonsense.
          He needed some stitches because he had a small eyelid rupture. His eye is okay and there is no reason for him not to play in the derby.
          Hope to have informed you well about Robin's situation. There is no need to worry! ������������
          This is all official information, coming directly from the team doctor.
          Robin van Persie came back to watch the game after his eye injury.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Blind i Sou mogu da se pozdrave isto, jbg nisu ratnici.

            Uzas za Persija, katastrofa.
            Šou mi ne deluje tako.. a i hteo ga je Mo u Celziju
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • kakva bizarna situacija samo da bude dobro!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nema sta da djeluje ili ne djeluje, Zoze je bio vise nego jasan, a Blind i Sou nisu odjednom match fit



                sigpic

                Comment


                • I Marsijal... Plus je njegov agent imao izjave tokom nedelje...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam sto on kukumace koji kurac, sam je rekao da je to trajalo dva sata i da zeli da je u Mancesteru i posle tri mjeseca se opet prica o tom broju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Danas sam iskreno malo gledao.
                      Bio u kladionici ,gledao na 4 televizora,4 utakmice.
                      Chievo-Juventus / Liverpool-Watford / Leipzig-Mainz i naravno Swansea-United . Sve utakmice,prstale od golova,prevashodno ove 3 poslednje. Igraci Leipzig-a su inace veliki carevi,pravi onaj Nemacki fudbal praktikuju

                      Moram reci,da bih voleo da vidim u skorije vreme,da mi igramo ovako "seksi fudbal" kakav igra Liverpool.Jesu nam najveci rivali,ali ovo kako je Klop od njih napravio masinu za stvaranje sansi i davanje golova ,je nesto sto fudbal kao igru cini zanimljivom,i privlaci ljude da gledaju taj tim.

                      Sto se tice Uniteda.Cim igra Kerik,odma i bolje igra ceo tim.
                      Pogba brutalan gol , a Ibra ,cim ga izbaci sa fantasy-a ,on dade 2 gola (sto se tice fantasy-a , ) ali je dobro da je prekinuo post.
                      Ali nasa zadnja linija danas Young,Darmian,Rojo,Jones je blagi uzas.
                      Young igra desnog beka,ceo zivot bio krilo , Jones se ne seca kad je zadnji put zakoracio na zeleni teren a da je zvanican mec , Rojo kao Rojo ,Darmian mi ove sezone "nit smrdi nit mirise".

                      Comment




                      • Podsetio me danas Pogba, na najboljeg igraca ikada i njegov meni omiljen gol. Hvala mu za to
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Vidim podseća me šut Pogbe na neki legendarni gol, ipak je ovaj Zidanov bolji

                          Comment


                          • Eriče, strava ti je nick. Dodaj samo K ispred.

                            Comment


                            • A nije mu ni avatar za bacanje

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Koliko ja vidim, na izlazim vratima su Šo, Miki, Šnajderlin, Depaj i Švajni.

                                A ne smeši se ni Darmianu, Runiju, Blindu i Marsijalu.

                                Ima još vremena da se stvari promene, ali ako ovi momci ne urade ono što Mou traži od njih, biće haos u sledeća dva prelazna roka.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X