Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Pa zar ne reče da je momak povređen?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zoze je postao nakon Reala teska paranoja... Misli vrv da svi zele da ga sabotiraju unutar kluba.
        sigpic

        Comment


        • Evo Limenom za avatar

          sigpic

          Comment


          • Odlicna pobjeda, dobro je izgledalo ovo, konacno malo promena, Zlatana da pohvalim, zalagao se vise danas.

            Ali ipak je ovo Svonsi, prelose su izgledali. Jbt jel se meni cinilo ili je Runi bio Bolt pored njihovih robota
            Last edited by Ser Gagi; 06-11-16, 17:56.

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Evo Limenom za avatar
              Razumem

              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • DDG

                Darmijan Smoling Roho Blind
                Kerik Erera Pogba
                Mata Rashford Martijal

                Ovo protiv Arsenala pa da se krljamo, ali 99% sam siguran da ce Runi u 11...

                Comment


                • Hahahah zašto Marli sad?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Hahahah zašto Marli sad?
                    Erik mora da se slusa.

                    I dalje sam pod vinjakom
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Jose bi poginuo za svakog svog igraca i to se nikad nije promijenilo i samo je pitanje da li je ta ljubav obostrana
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Znaci Runjavom je bas stalo!?

                          Ovo skrivena kamera?!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Stalo mu je ocigledno, sada kad god dobije sansu sa klupe trudi se, vise trci... Dobar potez je napravio Murinjo kad ga je prvi put zakucao za klupu.

                            Ipak je on godinama u klubu...

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Znaci Runjavom je bas stalo!?

                              Ovo skrivena kamera?!
                              Ako nista drugo stalo mu je bas da obori Bobijev rekord i vrv dok je tako ima da grize svaku utakmicu. Sad, sto je on fudbalski i fizicki propao je druga stvar. Makar ja tako vidim stvari.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni je prosto neverovatno, da neko sa njegovim skilom i neko koje kao on, generalno tako propadne. Da ne zna da primi loptu. Ej pa nisam ja u pitanju. Koji nisam igrao fudbal 100god. Ajde mogu da razumem da nisi o formi ili da ne mozes vise fizicki da izdrzis, ali sa njegovim skilom, on je totalno trebao da bude zreliji, smireniji. Cak i tehnicki bolji, a on je cista suprotnost.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X