Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    DI-JA-MAN-T Di-JA-MAN-T!!!
    Jel dijamant ili kukanje za njega ?

    Comment


    • Jbt, sta se desilo sa najpragmaticnjim menadzerom na svetu da tri meseca ne izvede tim sa poslaganim igracima po pozicijama. Poslednje sto bih ocekivao od odlaska Van Gala i dolaska Murinja je ovakav tip votafakovanja.

      Comment


      • Mourinho confirms Smalling and Shaw were unavailable for today's game and Blind was not fit to start #mulive [mu]
        Nama u odbrani neće niko zdrav ostati.

        Comment


        • Ma ja mu nista ne verujem vise za ove povrede. Koji put su na zvanicnim konferencijama svi zdravi, a onda ih Molder trazi po mesec dana.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Jel dijamant ili kukanje za njega ?
            Kukanje. Nadam se da je to, jer su sve druge opcije za tezak facepalm.

            E jbt kako se vremena menjaju, gledaj sta Liverpul radi...
            sigpic

            Comment


            • Zlatan on booking: "I thought you played rough in England? I heard that's what they do. Everytime I have played rough, I get a yellow. #MUFC
              sigpic

              Comment


              • Lagana pobeda. Al bez nekog radovanja, ovaj Svonsi je raspad.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  3-0 Svonsi, eventualno 3-1 nekim spektakularnim golom Ibre. Sporije ekipe nisam vidio odavno.


                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Evo ja da napisem nesto.

                    Posto ga uvek pljujem danas pohvala za 100m baby,dao je pocetni gol iz prve sanse sto je mnogo bitno bilo,al i dalje imam svoj poznati stav o njemu

                    U nastavku je majstor dao drugi i posle je sve bilo formalnost,al opet ovo je Svonsi,trenutno najgori tim u ligi sa najlosijom odbranom al nebitno mnogo bitna pobeda,i mislim da je pod moranje dobiti sledeci mec radi borbe za titulu

                    I jos jedna stvar i ja sam ga kritikovao,ne ko vi, al mislim da Runi mora da igra svaki mec od starta,kakav god da je uvek se nesto desava,a i treba ga i zbog psihe i njega i tima,nikakvi Lingardi i Rasvordi od starta,ustvari Lingardi uopste

                    Jer runi je vrhunski fudbaler u krizi al nema on 35 pa da ga sutnemo,a covek ne moze da zaboravi da igra fudbal,a samopouzdanje i formu sa klupe nece povratiti,ja bi rizikovao sa njim jer kad se vrati u formu a verujem da hoce mnogo ce znaciti

                    Comment


                    • Lagana pobeda ali ovaj Svonsi je bio prelos, pazi ti kada njih Runi pretrcava kao od sale...u onoj jednoj prilici trckaraju dvojica za njim i obojica odustadose kao u fazonu onaj drugi ce ga stici... Smeta mi malo i cinjenica da se na momente non salantno igra, ok takav je protivnik pa se moze ali ipak. Onaj gol sto smo primili je bas zbog takvog stava i primljen. Pogba nije ni pokusao da intervenise a mogao je bez problema.
                      Nadam se samo Rasfordu protiv Arsenala u spicu, danas ih je Son pretrcavao kao od sale, a mislio sam da je Mertezaker spor.

                      Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

                      Comment


                      • Isproziva Mo Soa, onako bas surovo...
                        sigpic

                        Comment


                        • Michael Carrick vs Swansea:

                          Passes [84/88]
                          Forward passes [52]
                          Ball recoveries [4]
                          Interceptions [2]
                          Clearances [1]
                          Take-ons [1]
                          Blocks [3]
                          Manchester United's record this season when Carrick has started:

                          5 games
                          5 wins
                          15 goals scored
                          100% win rate
                          #samokazem
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Isproziva Mo Soa, onako bas surovo...
                            Zašto i kako ?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uvek to radi.. da postaviš još koje potpitanje
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              Working...
                              X