Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fußballgott is back

    sigpic

    Comment


    • Tu su obojica

      sigpic

      Comment


      • Erera je kaznjen za ligu, Felaini je zaradio udarac, Fußballgott na terenu za vikend

        U LE mogu Erera i Kerik, Bastijan nije registrovan.
        sigpic

        Comment




        • Samo sto je kod Bastijana prvi sat - I dalje niko nije provalio da sam tu
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sredina Pogba, Svajni, Snajderlin protiv Svonsija
            Nemojte mi sredine bez Mate na ofanzivnom posle utakmice u subotu, mora da igra.

            De Hea, Darmijan, Smoling, Roho/Blind, Šo, Kerik, Pogba, Miktarijan, Mata, Marsijal, Rašford/Ibra.

            Stavio bih sredinu Kerik-Šnajderlin-Pogba a Matu na krilo da je Valensija bek, on kad igra beka pokriva komplet desnu stranu pa Mata ne mora da brine toliko za odbranu i u napadu ima slobode.

            Ako se Švajni zaista vrati nazad i definitivno, imaćemo bar po 2 igrača svakog tipa u veznom redu, u napadu smo isto kompletni dobije li Miki šansu, jedino u odbrani nas satraše povrede i fali štoper kao pojačanje.

            Comment


            • Mata je nas broj jedan, podrazumijeva se da igra, desno ili desetku sasvim je nebitno, on mora da je u prvom timu jer je najbolji igrac kluba trenutno, ja pricam o klasicnoj sredini. Snajderlin i Svajni bi obezbijedili potrebnu podrsku da Pogba roamuje, to bi isto odradili i Kerik i Erera, Bastijan i Erera, Kerik i Felaini. Ali paser mora da je na terenu, mora. Problem je sto i dalje nece biti.

              Fora je sto je LE u cetvrtak, Kerik i Erera ce gotovo sigurno igrati, prvi jer samo to i igra, drugi jer je kaznjen u ligi. Naravno da Bastijan nece poceti protiv Svonsija, bice to Pogba i Snajderlin najvjerovatnije, ali ce biti posebno histericno ako bude na klupi prije Mikija.

              sigpic

              Comment


              • Evo i slika sa treninga, pored Bastiana tu je i Miki.



                Phil Jones is also back in training with the first team
                Joe Riley and Axel Tuanzebe also train with first team. [M.E.N]
                EDIT: Malo kasnim ali nema veze.
                Last edited by srdjan_sl; 31-10-16, 12:32.
                sigpic

                Comment


                • Gerijatrijsko odjeljenje

                  sigpic

                  Comment


                  • Ja se sad pitam da li je Runi i definitivno spao na to da ulazi zadnjih 20 minuta, jer svi koji mogu igrati desetku su bolji od njega. Napadača će tek teško, Ibra koliko god ga kritikovali sad svi on je bolji, Rašford i Marsijal su isto bolji. Pao je u drugi plan i na tome čestitam Žozeu, svaka čast Runi za sve ali danas igra ispod svakog nivoa.

                    Comment


                    • Pre svega ,svaka cast Svajniju na profesionalizmu,malo je igraca koji bi se ovako ponasali posle svega sto mu je uradjeno.

                      Ostaje pitanje kondicije,al svakako ide pauza pa ako se na njega ozbiljno racuna ima vremena da se pripremi,a znanje svakako poseduje uz Matu najveci znalac na sredini terena trenutno u MU

                      Comment


                      • Evo ti Tomo još malo

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sa Svajnijem

                          18 utakmica 36 bodova

                          Bez Svajnija

                          20 utakmica 30 bodova
                          sigpic

                          Comment


                          • Lakhrst

                            Schweinsteiger's been training with #mufc squad for a week. Explains why he was picd arriving at Carrington same time as players last week.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo si mu zabranio sva prava. Oterao da trenira sam i rekao da Švajni može da potraži novu sredinu. Sad ga vraćaš odjednom u najbolju ekipu. Sve mi liči da Murinjo polako gubi kompas i da je njemu samom jasno da sadašnji tim nema kvalitet za koštac sa najboljima. Vreme koje ide potvrdiće dal ima čemu da se nadamo ili na leto potpuna rekonstrukcija momčadi.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pre svega ,svaka cast Svajniju na profesionalizmu,malo je igraca koji bi se ovako ponasali posle svega sto mu je uradjeno.

                                Ostaje pitanje kondicije,al svakako ide pauza pa ako se na njega ozbiljno racuna ima vremena da se pripremi,a znanje svakako poseduje uz Matu najveci znalac na sredini terena trenutno u MU
                                Ne znam zašto ali meni Mata ništa ne pokazuje spektakularno. Slažem se da je najveći znalac u manevru i da najviše zna sa loptom ali nikako da proigra a već je dugo na OT. Treba nam onaj Mata iz Čelsija kad je bio možda najbolji srednjak u čitavoj PL.

                                Comment

                                Working...
                                X