Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    Toni ne sme da se dira, covek jos naucio da centrira pod 'stare' dane.
    Naucio i ofanzivno je bio na izuzetnom nivou ali je sat vremena bio krajnje diskutabilan defanzivno, posebno u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Mora bolje jer on to moze.

    MEN smatra da Junajtedu trebaju jos dva pojacanja. Bilo bi zanimljivo vidjeti Orijea na lijevom beku npr, on je toliko dobar igrac da bi se i tu snasao vjerovatno.
    sigpic

    Comment


    • Ma to se Toni malo stedeo za PL a i realno nisu sigurno svi na 100% pripremljenosti. Verujem da ce biti na svom nivou defanzivno a ofanzivno ako centrira kao na pripremama i sinoc jos jedno pojacanje.

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Ma to se Toni malo stedeo za PL a i realno nisu sigurno svi na 100% pripremljenosti. Verujem da ce biti na svom nivou defanzivno a ofanzivno ako centrira kao na pripremama i sinoc jos jedno pojacanje.
        Ma kakva štednja
        Jedino se Real štedio
        I valjda je utakmica za trofej protiv prvaka europe bitnija nego jedna prvenstvena utakmica


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Meni je Pogba najveca misterija, covek se totalno pogubi u pojedinim utakmicama i to pretezno kada treba da dokaze klasu. Verovatno izgori od pritiska ali trebao je do sad vec da nauci da se nosi sa tim.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Meni je misterija Erera juce bio bas, potpuno nedefinisana uloga, koliko je Matic znao sta da radi i kako da se postavi, organizuje igru i krece se, ovaj nista. Felaini je zesci klac i mudonja, momak apsolutno zasluzuje da je u ovom klubu.

            Pogba mora da shvati da treba masu da radi da bi bio na nivou najboljih igraca svijeta, nije on toliko dobar koliko misli da je. Moze doci do tog nivoa, ali trenutno nije.
            sigpic

            Comment


            • Bas me zanima kakav se sastav mou u nedjelju izvest
              Nadam se da ce stoperski tandem biti Bailly small i da ce martial biti u prvoj


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Ovoj ekipi treba neko zvucno ime a to ime bi bilo Bejl ili Grizman, da se povrati taj fear faktor...
                Uzimam primjer Lingarda opet, Karvahal je tako lezerno djelovao u prvom pol jer zna da mu niko sa te strane nece praviti probleme ali zato kad je Rasford usao nije znao gdje se nalazi i morali su da mu pomazu saigraci. E sad zamislite da je tu Bejl bio, od starta protivnik ima respekt a upravo taj neki fear factor fali Utd, jednostavno se protivnici vise ne plase njih i to se mora povratiti...
                I Perisic ce odraditi dobar posao, kvalitetno krilo u oba pravca koje zna i da centrira

                Za odbranu ne brinem jer realno 3 najbolja beka Utd sinoc nisu bila dostupna, Bai, Roho i Dzons koji kad god je igrao prosle sezone imao je solidne partije a i u predsezoni i samo te jebene povrede ga unistavaju, taman udje u neku formu i odmah povreda
                Smolong je kod VG bio odlican ali prosle sezone kriminalan, sinoc je bio odlican i valjda ce nastaviti u tom ritmu

                Orije ako dodje onda imamo jos jednog agresivnog beka a nadam se sa ce i So proraditi, decko je talenat samo takav i cini mi se da je malo stesao liniju...
                So iz Sautemptona i Valensija/Orije sa druge strane je odlicna komb spoljnih bekova

                Miki28
                Last edited by Miki28; 09-08-17, 11:45.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Roha nema do januara maltene, a i kad se vrati veliko je pitanje u kakvom ce biti stanju i koliko ce dobiti prostora. Kasno je to da se vraca stoper u prvi tim pole tako teske povrede, trebace mu jos mjesec sigurno da prodje strah, da vrati fizicki nivo, Zoze mora da forsira Baljija i Smolinga. Dzons je neozbiljan i treba da se proda dok se jos uvijek neke pare mogu izvuci za njega, covjek je vise u bolnici nego na terenu, a da se dovede neki iskusniji stoper, trebalo je Fontea dovesti proslog ljeta ali sad je kasno jbg, Blind i Smoling su dobra kombinacija i dobro se kapiraju. No Smoling je duplo slabiji kad je na lijevoj strani nego kad je na desnoj ili centralni stoper, u svakom slucaju nadam se da necemo igrati sa tri stopera mnogo.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Kad reče mora Džons da se proda, ako ne račnam pozajmice, pa mi nikog nismo prodali do sada osim Runija i Januzaja?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zadrzao bih ja Dzonsa bas zbog toga sto je Roho aut a on kad je zdrav je dobro resenje uz Baija...
                        Smoling me npr jako nervira jer decko ima odlicne predispozicije i kad je u formi onda je bas dobar stoper ali nije konstantan i sto je najgore, sisica je, cesto unese paniku u ekipi...
                        DDG je vrhunski golman ali nema tu pojavu kao Smajhel i VDS pa zato i mora stoper da bude dominantan kao npr Vidic sto je bio...
                        Tacno fali taj neki vodja koji ce da povede svojim primjerom kao Kin, Smajhel, Vidic a trenutno u timu jedino vidim Baija koji moze tako nesto biti jer ostali su nekako vise ta vrsta tihog vodje kao recimo Matic, njega nikad neces vidjeti da urla na igrace da idu naprijed ili da se vrati nazad ali nikad nije lose imati takvog nekog igraca

                        Rasford mnogo mora da radi na realizaciji i na centarsutu, to su 2 boljke dok je sve ostalo vec sada dobro ali uvijek ima prostora za napredak ali i od engleskih navijaca sam cuo da je decko radilica, ono bukvalno fudbal i samo fudbal i ne sumnjam da ce uspjeti

                        Samo da se nekako Marsijalu ukaze sansa neko vrijeme jer kad ni igrao 5, 6 meceva zaredom ne bi izasao iz startne postave vise

                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Ma kakva štednja
                          Jedino se Real štedio
                          I valjda je utakmica za trofej protiv prvaka europe bitnija nego jedna prvenstvena utakmica


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          To je bila sala za stednju, naravno da se niko nije stedeo. Opusteno

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Meni je Pogba najveca misterija, covek se totalno pogubi u pojedinim utakmicama i to pretezno kada treba da dokaze klasu. Verovatno izgori od pritiska ali trebao je do sad vec da nauci da se nosi sa tim.

                            Tapatalk
                            Totalno je kriva pozicija Pogbe.

                            On kreator nije u Francuskoj, niti je bio u Juventusu, niti može biti u Manchesteru, bar ne danas.

                            A on ima trenutno u rukama konce igre Uniteda. Francuz je sjajan igrač, ali niti blizu ulozi u kojoj ga vide.

                            Ima potrebu driblati, lupati dijagonale i pucati s 50 metara samo da dokaže da je igrač vrijedan 90milki.
                            On je veliki potrošač. Vrhunski, ali ipak potrošač. A potrošači realiziraju, ne stvaraju.

                            Comment


                            • Pogba je za mene uvek bio šlag na tortu, samo što nismo imali tortu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ja sam bio na jugozapadu i bas sam obracao paznju uopste na komunikaciju medju igracima, posebno Utd koja u odbrani ne postoji a to je najociglednije kod prekida, tu je zestoki raspad...
                                Nije problem sto se nije snasao Lindelof ali sto ti kazes, covjel najosnovnije stvari ne zna a da od 23 godine to ucis ali ajde, kod Murinja je pa ce se i to dovesti
                                Bai je mnogo falio, taj ne jebe 2%, ide zestoko i bez straha a takav je i potreban da unese stabilnost ekipi

                                Najveci utisak je duo Modric/Kros, ja vam ne mogu opisati kakvo je to savrsenstvo od kretanja, toliko to elegantno djeluje, ljudi se na pogled znaju sta ce i kakp ce i ako je jedan zatvoren drugi odmah prilazi i otvara se a u medjuvremenu se i prvi oslobodi, nemoguce im je uzeti loptu mada ona 1 greska Krosa kad smo se svi na stadionu smijali Lukakuu, ono bi bilo kod Seka u njegovoj emisiji obavezno

                                Real je trenutno najjaca ekipa, nije sramota izubiti i raduje me sto nismo spustili gace na 2:0 vec smo reagovali i to mi daje nadu ali evidentno je da se mora jos igraca dovesti i rijesiti nekih pojedinih...

                                Samo da Marsijal pocne protiv WH mada mislim da ce to biti Mata i Rasford na krilima i to ce biti jasan znak Marsijalu, dobar si decko na pripremama ali ko te jebe, to je poruka koju bi mu Mirinjo poslao

                                Miki28
                                To je isto i noto rekao. Da su mamojebi klasicni, da ne moraju ni da pogledaju, a vec znaju gde su im saigraci - Kros pogotovo sto se tice dugih lopti, a Modric Luka po zemlji igra fenomenalno. I njih dvojica su i mozak ekipe. Kada na to pridodamo bekove (ne zna se koji je bolji, nota je odusevio Karvahal, kaze da decko ne staje) i napadace (vingere spiceve, poluspiceve) dobijemo Real koji je sa Zizuom (covek sve uklopio, skockao i povezao, a sto je najbitnije silne ego-e prilagodio timu) dobijemo Real koji je odusevio nasega notu.
                                Ali dosta o Realu u Junajted temi, kaze da ga i Mancester nije ni malo razocarao. Samo eto Lindelof sto je pogubljen, Erera sto kada ima loptu neretko se vidi da ne zna sta ce sa njom, i Lukaku sto je glup ko kurac.
                                Opet odusevili su ga Matic koji je smiren i pouzdan - vidi se klasa, pa cak i Rasford, za koga kaze da ima fizicke predispozicije nevidjene, da je startan strasno - ogromno ubrzanje ima mali, ali u isto vreme i neiskusan i precesto ispadne i glup i sebican. Medjutim za njega ima vremena.

                                Eto toliko, posto vdim da noto nece da se nakani da vam prenese svoje utiske. Nesto sto je meni na brzinu preneo.
                                Last edited by Sandugp; 09-08-17, 13:25.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X