Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuzno je kad se ovako nesto desava bilo gde, a posebno kada se to desava u klubu za koji navijas. Nije to Bastijan zasluzio, ipak je on neko i nesto u svetkom fudbalu.

    Karma je cudo.
    sigpic

    Comment


    • Karma, karma, nije moglo na dobro izaci nikako.
      sigpic

      Comment


      • A da sacekamo da ode iz kluba pa da vidimo sta se desilo? A? Sigurno nije Zoze tek tako flipnuo i izabrao random lika da ga zajebava.
        sigpic

        Comment


        • Pa izgleda da uopste nije Zoze, i Bastijan je rekao da nema problem s Murinjom, problem je bice nedje sa glavasima, sto je tek katastrofalno. Jer nema logike da Zoze koji godinama prica o Svajnstajgeru i divi mu se odjednom mu ovo radi. Ajde sto ne igra, ali ovo je ponizavanje jednog od najboljih fudbalera planete poslednjih 10+ godina, ponizavanje velikana, to se ne radi. Vise me brine Miki, to mora biti Zoze.

          Evo Balaka juce

          According to Michael Ballack, Mourinho often spoke highly of Schweinsteiger during his time at Chelsea and the decision he’s made at United is based purely on managerial reasons.

          "Jose Mourinho always spoke really highly of Bastian, he said he really respected him as a person and a player, but as a coach you have to make decisions,” Ballack said on talkSPORT.
          The very least that @BSchweinsteiger should receive is the respect he deserves for the great performance he has had.
          sigpic

          Comment


          • 8 bodova smo od vrha, 4 bi bili da smo uzeli Stouk i Burnli. Ja ne mogu da vjerujem i dalje da smo tu prosuli bodove, rivali sa duplo manje šansi i slabijom igrom uzimaju bodove. Gužva na vrhu, a mi se ne nalazimo u toj gužvi. Iskreno smanjio sam očekivanja za sezonu posle Čelzija, ali nadam se makar dobrom fudbalu. Sledeće kolo protiv Svonsija, pod Van Galom smo tamo oba puta izgubili, i to su oba meča išli nekim identičnim tokom. Nisu pobijedili nikoga u ligi gotovo 3 mjeseca, ali ni jedan meč protiv top ekipa nisu se obrukali i zaslužili su puno više u tim mečevima.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              8 bodova smo od vrha, 4 bi bili da smo uzeli Stouk i Burnli. Ja ne mogu da vjerujem i dalje da smo tu prosuli bodove, rivali sa duplo manje šansi i slabijom igrom uzimaju bodove. Gužva na vrhu, a mi se ne nalazimo u toj gužvi. Iskreno smanjio sam očekivanja za sezonu posle Čelzija, ali nadam se makar dobrom fudbalu. Sledeće kolo protiv Svonsija, pod Van Galom smo tamo oba puta izgubili, i to su oba meča išli nekim identičnim tokom. Nisu pobijedili nikoga u ligi gotovo 3 mjeseca, ali ni jedan meč protiv top ekipa nisu se obrukali i zaslužili su puno više u tim mečevima.
              Po broju šuteva smo treći u ligi (181), iza Totenhema (185) i Liverpula (182). U tom pogledu sjajan napredak posle u prosjeku jednog 4 šuta od čega 1 u okvir prošle sezone. Po broju golova, međutim, tek deveti a da smo iskoristili 20% šansi protiv Stouka i Burnlija bili bi u tom segmentu bar četvrti.

              Neko će reći nebitne statistike jer su bodovi bitni, ali bar se možemo nadati boljem, prošle sezone nije bilo osnova za nadanje. Sad, 18 šuteva po meču, Liverpul koji igra napadački fudbal isto toliko.
              Last edited by BorisUnited99; 30-10-16, 18:31.

              Comment


              • To za manjak golova zahvali nasem svedskom "madjionicaru".

                Jbm ti sunce samo da imamo ubojitijeg napadaca bili bi sigurno top3.
                sigpic

                Comment


                • To je suština, pored svih muka sa odbranom-CBovima... nama teba centarfor... ali zver, nemamo odavno takvog.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    To za manjak golova zahvali nasem svedskom "madjionicaru".

                    Jbm ti sunce samo da imamo ubojitijeg napadaca bili bi sigurno top3.
                    Brate ja se samo pitam da li će kod vas doći jedan igrač da ga ne napljujete majke mi moje mile
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ma nema sta Zlatan nas kosta direktno bar 4 bodova. Stouk, Barnli, pa i Siti.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Brate ja se samo pitam da li će kod vas doći jedan igrač da ga ne napljujete majke mi moje mile
                        Nisi gledao Mancu, nerealno sta je lik sve promasivao, bez opravdanja, pogotovo sa kakvom je "reputacijom" stigao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim imamo igraca koji se unistava igrajuci krilo...

                          Just saying.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Mislim imamo igraca koji se unistava igrajuci krilo...

                            Just saying.
                            A mogao bi i Martial da uleti

                            Meni je ovo ljudi klasicni Ibra.Mnogo sansi stvara,ucestvuje u igri,veoma cesto zabija,ali i veoma cesto promasuje u seriji...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Zajebano kada serija dodje u utakmicama koje moraju da se dobiju i kada je ono bas nerealno sta vezano masi.

                              Marsijal mislim da ove sezone nece da se izvuce iz kanala, ali sledece, ako ne pukne ove, moze biti zanimljiv.
                              sigpic

                              Comment


                              • Retko ja pljujem pogotovu na početku, ali nemamo zver na tom mestu, videti i prethodne sezone...svi daju po nekoliko golića i to je to.

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Samo moze da se zamjeri ulazak Felainija i Runija, a izvodjenje Mate, ali opet i posle tih izmjena je bilo 5-6 top prilika. Runi ne smije da igra uopste, ne moze da zadrzi loptu, nema pasa u prostor preciznog, nema veze sto je promasio onaj "penal", ali on je previse spor i trom. Ali Lingard da igra prije Jermena, e to vec ne moze.

                                Nemamo ni kapi srece, Klatenburg ocajno sudio ali kad ti imas 38 suteva i 75% posjeda to nema veze sa sudijom. Ovoliko sansi za cijelu proslu polusezonu nismo imali, ali su Stouk i Barnli ti koji su nas udaljili od svake price za titulu. Vidjecemo za top 4.
                                Nije to samo, to je ključno...napadaš ko besan, šansa šansu stiže, juriš pobedu, ti najboljeg na terenu menjaš... odmah je došlo do pada u igri, pored Ererinog crvenog, naravno... a sreću smo imali što se oni sabili pred kraj u 16, pa napravili još tih 5-6 prilika, inače ni ovaj bod ne bi videli.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X