Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napisao sam viziju da bih istakao njegov trenutno bedan finising. Proradice Zlatan mislis? Daj Boze. Ja nesto ne mislim da hoce uz ovakav sistem. Stvaraju se sanse kazes, ja mislim da se ne stvara dovoljan broj jer je Zlatan bas takav tip igraca kome treba brdo prilika, akcija, sansi, pa da proradi.
    Po meni Murinjo u ovom trenutku mnogo vise paznje posvecuje defanzivnim zadatcima i igraca pojedinacno i tima u celosti, a napred ima Zlatana i posto je to Zlatan problem napada je resen. Nekada zaista pomislim da je u stanju da tako debilno razmislja. Naravno da nije tako, ali izgleda tako.
    Treba dati sansu pravim igracima tipa Miktarijan, Mata, a te fore od Felainija ostaviti na klupi. I treba igrati jos ofanzivnije, mnogo ofanzivnije - ali se to desiti nece. Cak bi mozda bilo pametno vratiti se na cuvenu Junajtedovu 4-4-2 formaciju, mnogo pametnije nego forsirati ovako nesto - ali ni to se nece desiti.
    Sada lako je nama da kenjamo naravno, ali moze nam se. Opet videcemo sta ce Portugalac, uraditi, ako ista i uradi. Koliko mi se cini tesko da ce on bilo sta menjati.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Slazem se ja tu, u 4-2-3-1 treba da pocinju

      Martijal Miki Mata

      Zlatan

      Klapim o tome evo mjesec dana, tu imas i kreaciju i disciplinu i brzinu Martijala.

      4-3-3 je idealno naravno, ali posto se nece desiti onda treba najbolje izvuci iz 4-2-3-1, pa ako ne ide tu cetvortku, 20-ak minuta prije kraja Zlatana povuci na desetku, a Raska ubaciti umjesto Mate ili Mikija, u zavisnosti ko slabije igra
      sigpic

      Comment


      • Jaoooo, Berbatov! Pa Berba je jedan od najvecih majstora ikad!

        Kakvih je on imao poteza... ali nema price, ono sto si ti okacio je doktorat. Ja nista bolje od nekog igraca u nasem dresu nisam vidio. A sjecam se onoga kao da je juce bilo iz razloga sto je to nekako bio period kad sam Junajted pratio sa uzivanjem. Tu od 2004 pa do 2013.

        Berba bi nama i sad legao Daj ga u januaru... ili odma ako nema klub Da daje golove petom ovim Sanderlendima i Votfordima i ostaloj boraniji.

        EDIT: Kome on ono bjese uvalio 5 komada one sezone kad je dijelio nagradu za najboljeg strijelca? Bjese li Blekburn?

        I onaj het-trik Liverpulu

        I onaj vrhunski gol sto je uvaljao Fulamu kad je legendarni Culafic sa PinkM rekao "imao je vremena i da popije konjak"


        Sent from my Samsung GALAXY S5.
        Last edited by powerslave; 25-10-16, 22:39.

        Comment


        • Blekburnu



          Drugi gol protiv Liverpula, kakva majstorcina



          Genije, kakav skill



          Gledajte na 1:35, bolesnik
          sigpic

          Comment


          • I opet se govori o pojačanjima, ne treba nama niko osim možda štopera jer Baji ode u januaru da igra za reprezentaciju, možda i igrač tipa Kerika ali mislim da to može i na ljeto.

            Imamo ekstra igrače koji bi u drugom klubu dominirali ali kod nas je neka atmosfera očajna u klubu već 3 godine i MSN u napadu nam ne bi pomogao.

            Mi imamo Matu, Miktarijana, Marsijala i Zlatana u ofanzivnom dijelu. Vezni red Pogbu, Ereru, Kerika, Šnajderlina. Golmana koji je u top 3 na svijetu, lijevog beka koji je potencijalno budući najbolji lijevi bek lige, na drugoj strani Valensiju koji pokriva cijelu desnu stranu. Štopera koji je ogroman talenat a i već sad odličan, drugog štopera koji je jedno vrijeme uz Koscielnya bio najbolji u ligi.

            Nema šanse da nam igrački šta naročito fali, u svakom slučaju i sa lošom atmosferom ova ekipa ne bi smjela biti izvan top 4. Ali nešto se dešava previše čudno pa smo sedmi...

            Comment


            • Treba nam brzina u napadu, moze da proba sa Zlatanom iza Rashka. Pa Rashford nije dobio minute kao napadac do sada u ligi, sve se gura na krilo, cesto predefanzivno, ne znamo kako bi igrao kao napadac, mozda moze i odma da stvara razliku a ne kao zamjenu.
              Slazem se sa Borisom da nam ne trebaju puno pojacanja, jedan paser da zamjeni Kerika na ljeto, stoper vec nam sada treba, ako ide Darmijan i desni bek. Sve drugo je popunjeno i to kvalitetno po meni, ostaje Murinjo da sve to sklopi.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Marota odabrao sjajan trenutak da potvrdi da je Juve platio Rajolinih 27 miliona.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Nama je najbolji igrac od kad je otisao Fergi, David De Gea.A lik je golman.

                  To najbolje govori koliko smo mi opasna ekipa.
                  Ali po svoj gol.

                  Ovo kako igraju Ibra,Felaini i Blind , mogu lagano barem isti kvalitet da donesu Runi,Kerik i Shaw ...
                  Ali Murinjo vise voli da ima u sredini "tepaca musica" a ne tehnicki potkovanog igraca
                  Na levom beku mu je bitnije da ima hodajucu gresku ,nego skolovanog levog beka
                  A u napadu , Ibru sto vise izvodi neke "harakiri poteze" ,pa je razumljivo sto nema Runija (ili Rasforda) na toj poziciji .. Ne umeju oni to da izvedu ..

                  A to sto od pocetka sezone mnogo manje gledamo Martijala ,a tek Mhtarijana , to je jos veci udarac .Prvi je najopasnije krilo koje imamo ,a drugi je najbolja desetka koju imamo ...
                  A oni sto igraju umesto njih Rasford i Lingard , su previse defanzivno orijentisani , i daleko van svoje pozicije.
                  Lingard kako krece ,bice od njega Jang u najboljem slucaju.Isto vazi i za Rasforda ,koji pak i nije krilo ,nego je klasican napadac.

                  Bez potrebe je doveden Ibra,kada smo prosle sezone videli da Rasford moze da odgovori na najbolji nacin u premier ligi.Samo stagnira ove sezone ,kao i Martijal .
                  A njih dvojica su uz De Geu bili najbolji igraci prosle sezone.
                  To je ono sto je sada porazavajuce.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kako šta je, pa ima ih... rade i smeškaju se i dalje
                    nešto sam ih mašio ove sezone, nije da je bitno nego imam utisak da sam ih ranije gledao ovde na forumu češće. Nem pojma, verovatno sam i na twitteru i mrtvom fejsu daleko manje.

                    Comment


                    • OMG, trenira sa igračima suvih očiju.

                      Rob Dawson ‏@RobDawsonMEN 1h1 hour ago
                      Looks like Henrikh Mkhitaryan's United exile might come to an end tonight. Been preparing with the squad. Decent chance of being in the 18.
                      Kviz: pogodi kad je Fergie otišao.



                      Nemač pojma i startovi sezone.

                      Comment


                      • Opste je poznato da je Pol imao slabiji prvi deo prosle sezone.
                        Ako se vodimo tom logikom i racunamo da se tako nesto ponovi, onda treba da ocekujemo u drugom delu sezone fenomenalnog Pogbu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Zlatan Ibrahimovic on meeting Man City fans around Manchester:

                          "I’ve met a lot but they became United supporters when they met me!"

                          hhshshsh kralja
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Opste je poznato da je Pol imao slabiji prvi deo prosle sezone.
                            Pa da, a to mu još nije bila debi sezona u klubu. Ako je suditi po debi polusezonama ili čak celoj sezoni, današnjim negodovanjem kod nas ne bi preživeli ni jedan Evra, Vidić ili De Gea.

                            Comment


                            • De Hea dvije sezone.

                              Ako je pak suditi po Di Marijinom pocetku imali smo jednog od najboljih igraca svijeta, pa smo vidjeli kako je to zavrsilo. PL nije Serija A, tog prostora u Engleskoj nema, ako ne odrzis korak vracanja nema. Za sad je to samo pola koraka zaostatka, ali su dovoljne dvije nedelje da to postanu dva koraka i onda je pritisak veci, svaki kiks te kosta. Barnli i Svonsi su nam jako bitne utakmice, to ako se dobije sve se mijenja, jedan kiks i u problemima smo.

                              Ako nocas izvede startere bicu razocaran, pobjeda maltene nista ne bi znacila, sem eto tog nekog zadovoljstva, mnogo su vaznija tri boda protiv Barnlija i svjezinu treba cuvati za tu utakmicu.

                              Tako da bi morali da igraju Timoti, Snajderlin, Memfis i Rasford u spicu napada.
                              sigpic

                              Comment


                              • Marotta: ‘Raiola gets €27m for Pogba’

                                Juventus general manager Giuseppe Marotta reveals Mino Raiola will receive €27m after Paul Pogba’s move to Manchester United.

                                The midfielder returned to Old Trafford for a fee of €105m this summer, but there has been confusion about his agent’s commission.

                                “He [Pogba] came from United for a price of around €1.5m,” Marotta explained to shareholders.
                                “After four years with us he decided to return to England, he wanted to leave at all costs. Our asking price was €105m plus €5m in bonuses, which is payable if the player renews with United or leaves for a fee of more than €50m.

                                “That brings us to a capital gain in the budget of €95m. Mino Raiola and his company will be paid €27m. Taking fees into account, the total gain for Pogba was €72m.

                                “Even then we didn’t want to sell him, we wanted to put in French roots at Juventus.”

                                Marotta was then grilled about the level of the squad, with the director criticised for failing to replace Pogba.
                                ....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X