Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Poslednjih 7 premijerligaških mečeva Man Utd
    1 pobeda
    3 nerešene
    3 poraza

    Potrošeno 157 000 000 £
    Hvala na informaciji.

    Comment


    • Zlatan Ibrahimovic u zadnjih 6 mečeva Premier lige:

      540 minuta na terenu
      35 šuteva ka golu
      0 golova
      0 asistencija

      Jednostavno mora na klupi malo, neverovatno je ovo za nejga....

      Comment


      • Jos je rano da se otpisujemo za bilo sta, jako cudna je PL i ovaj trenutni zaostatak nije nenadoknadiv sigurno, za ostala takmicenja pogotovo nema razloga da se otpisujemo.
        sigpic

        Comment


        • Zlatan je u svim segmentima najbolji sem u postizanju golova, tu je u kanalu trenutno. Razumijem frustraciju, ali link up play od napadaca niko nam ne svijetu ne bi donio kao on. Da vas ne podsjecam na Runijev prijem, gradjenje i link up sa ostalim ofanzivcima u poslednjih godinu dana.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Zlatan je u svim segmentima najbolji sem u postizanju golova, tu je u kanalu trenutno. Razumijem frustraciju, ali link up play od napadaca niko nam ne svijetu ne bi donio kao on.
            Olivije Ziru
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Zlatan je u svim segmentima najbolji sem u postizanju golova, tu je u kanalu trenutno. Razumijem frustraciju, ali link up play od napadaca niko nam ne svijetu ne bi donio kao on. Da vas ne podsjecam na Runijev prijem, gradjenje i link up sa ostalim ofanzivcima u poslednjih godinu dana.
              Rashford u napadu, na krilo Memfis/Marsijal/Mikitarijan, koga hoces. On je doveden da daje golove, a ih ne daje dovoljno obzirom koliko igra i koliko ulazi u sanse. Ne kazem ja da ne igra do kraja sezone, nego 1-2 utakmica.

              Comment


              • Nisam gledao mec, sta bi danas? Ko je kriv, ko je zajebao, ko je danasnje zrtveno jagnje ovde?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Rasford ako je u napadu iza njega trebaju tehnicari, neko da mu posalje loptu iza ledja odbrane. Vidio si i danas kako se dobro kapiraju Ibra i Pogba i Ibra i Rasford, to nismo vidjeli na ovom nivou do danas, tako da ide na bolje. Nije Zlatan toliko duboko bez neke, Raasford i Lingard nemaju pas, njihova snaga je nesto drugo, da su iza Zlatana Mata, Miki i Martijal on bi bio vise u kaznenom. Mikija mozemo da otpisemo, to je vise nego jasno kad on nije na klupi u jednoj od najlaksih ligaskih utakmica na Trafordu, Martijal Zlatan Mata iza Rasforda onda. Ali za ovo danas nemas sta da promijenis, da uradis drugacije. Ovo je bio fudbal kakav se samo pozeljeti moze, a ispravite me ako grijesim mnogi su ovdje zeljeli atraktivan fudbal, a ne Van Galove uspavanke pa i po cijenu pobjeda od 1:0. Ja cu uvijek izabrati rezultat. Od ovoga nemas nista bez sto su neutralci uzivali u vrhunsoj predstavi, meni nije bilo zanimljivo jbg.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Nisam gledao mec, sta bi danas? Ko je kriv, ko je zajebao, ko je danasnje zrtveno jagnje ovde?
                    Ko je kriv?
                    Golman Barnlija...

                    Comment


                    • Last edited by Ser Deni ®; 29-10-16, 17:27.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Napokon imamo Ereru iz prve sezone u klubu, smijali su mi se kad sam govorio da je bolji od Fabregasa
                        Da znaš da ti se i dalje smijemo.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Heheheehehe lud si, poyy

                          20 suteva iz kaznenog, da ga jbs kad nece.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jbg necemo se sloziti nikad da Ibra treba na klupi, ti imas svoje mislenje ja moje i to je to.

                            Inace uvek biram ovakvog Junajteda, pa da zavrsimo i 10ti. Nego Van Galovog sranja i da zavrsimo, ups 7. A nece se desiti da zavrsimo 10ti sa ovakvom igrom, okrenuce se jednom, vratice se fear factor na OTu. Samo nek nastave ovako, ja sam zadovoljan

                            Comment


                            • Dobra, odlična utakmica, ne pamtim ovakvu otkako je SAF otišao. Što se mene lično tiče, potpuno sam zadovoljan, sreće jednostavno nije bilo i takve utakmice se dešavaju. Sutra će biti nova utakmica i situacija će biti potpuno obrnuta i to će se izravnati, uvijek se izravna. Što se tiče pozicije i zaostatka, pričamo o oktobru, tako da ja stvarno ne vidim logiku da se išta otpiše.

                              Mata na poziciji desetke danas genijalan, možda i najbolja partija u crvenom dresu. Doslovno je svakim potezom nešto korisno uradio. Herrera nastavio u svom stilu, motor Uniteda, apsolutno ključan čovjek u veznom redu.

                              Comment




                              • Pogba's game by numbers vs Burnley:

                                3 tackles won
                                4 dribbles
                                6 chances created
                                6 shots
                                97 passes
                                91% pass accuracy

                                Deserved an assist.

                                Comment

                                Working...
                                X