Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav i da je bolji je od Janga realno, mada vidjecemo Janga, da ga ne pljujemo pre vremena. Znao je pod Van Galom da odigra dobro. Nego i Mikitarijan je trebao biti spreman, sto nema njega, ni na klupi ...

    EDIT: Nema ni Snajderlina na klupi ?!?! Pa i Memfisa
    Last edited by Ser Gagi; 17-10-16, 19:13.

    Comment


    • Originally posted by Erik Lenšer View Post
      Kapiram da je Felaini iza Ibre, znaci 4 2 3 1, mada nebitno totalno kada ce nas zgaziti.
      Trk do kladze KMB 1i3+.



      Valjda ce DDH da ima ludacko vece.
      Last edited by l1m4r; 17-10-16, 19:20.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        EDIT: Nema ni Snajderlina na klupi ?!?! Pa i Memfisa
        sigpic

        Comment


        • Eric Bailly had lengthy treatment on his left thigh during the warm-up prior to kick off. [@MarkOgden]
          sigpic

          Comment


          • Mislim da sam video Roha u prvih 11. Blind štoper, Roho bek?

            p.s. Sad ipak videh Bailija, greška...
            Last edited by z0La; 17-10-16, 19:57.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Prvo Murinjovo besprekorno zatvaranje i to protiv vjerovatno za nas najtezeg match-upa u ligi. Toni otac, najbolji desni bek lige
              sigpic

              Comment


              • Toni je doktor.

                Ali Erera je lud čovek. Gde se ovaj čovek krije? Velika šteta što je bljesak igrač..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Bod kao bod nije los ali nisam navikao na ovo,porazavajuce zaista.Nismo ni pokusali da pobedimo,LVG je makar imao damu da se pobije u derbi mecevima.Kiksas protiv Stouka i Watforda,bunkercina protiv Liverpula,gde misli da se cupa i nadoknadi to nije mi jasno.14 bodova nakon 8 odigranih utakmica,fantazija.Nisam ocekivao da ih nadigramo ili nesto slicno,ali par kontri je moralo sevnuti,vrebati sansu iz prekida a mi prvi korner izvedemo u 81. minuti.

                  Hvala Davidu i Antoniu na ovom bodu.

                  Comment


                  • Realno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne mozemo mi trenutno da trcimo s njima, ne treba se zanositi. Brzi su oni, tehnicki potkovaniji i ako ostavis zeru prostora kaznice te. Igrali smo jak presing u prvom i sa duplim bekovima i autobusom u drugom dijelu. Felaini obezbijedio misice, Erera bio na pravom mjestu uvijek, trcao, Pogba imao tu free rolu ali mu je prijem ocajan, tajming ocajan, stalno je na pogresnom mjestu i samo on i Zlatan naprijed u drugom dijelu. Ja sam prezadovoljan, takticki i disciplinovano maksimalno, i Pogba vise nije u vezi, iako je ovo nesto izmedju 4-3-3 i 4-2-3-1.

                      Liverpul, Arsenal i Siti, s njima se mora ovako, sa ostalima sigurno nece.
                      sigpic

                      Comment


                      • Po meni je taktički besprekorno odrađeno, na momente izvanredna igra srednjeg reda, pogotovu prvih 30ak min, ne zna se broj lopti koji su presekli Erera i Fela, napadački slabo bez nekog otvaranja sa držanjem lopte, David spasava kao i toliko puta, sve u svemu zadovoljna.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne mozemo da trcimo ali nismo ni probali da ih pobedimo. Otisli smo da ne izgubimo. To bi bilo ok da se zovemo Hadersfild, posto se ne zovemo nije ok nikako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije to ni izbliza bila zatvorena igra, neka čuvena bunkerica iz Žozeove prošlosti, sasvim primerena trenutku (gostujući teren) i njihovoj boljoj formi.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jbg plan je bio u drugom da Pogba dodje i zadrzi loptu i proigra Zlatana ili saceka neko krilo/beka. Ali Pogbin prijem je bas slab, kao i Zlatanov i nista se nije moglo u napadu. Vec protiv Celsija ocekujem drugaciji pristup, iako je Kosta ubica i sigurno bolji napadac od Staridza i Liverpulovih.

                              Dva boda sa ova dva gostovanja nas drze u igri i sve ide po planu, Stouk se desio, sa Pogbom koji nije klasicni veznjak trebali bi bez problema da pregazimo male.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam očekivao rutinski 3:0 za njih. Gde će nas pregaziti. Hvala Bogu to se nije desilo. Prvo smo igrali skroz ok. Drugo stvarno nismo n pokušali. ..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X