Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavi da su ti prvo stari postovi i sve je ok
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Mancester veze nema,brani se cijelo vrijeme. #%d*
      Jedan random iz 2010
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Samo ne znam koliko je pametno da postujemo ovdje dok admin radi na vracanju postova
        sigpic

        Comment


        • Ok, mislim nije ok, al ajad..ovako.. sada smo na 564toj, znači vraćeno je otprilike 30ak strana. Kada hoću da pređem na stranu ispred 563, prebaci me na septmebar i 534. hmmmm
          Srdi se, sredi, se..vrati seeee.......
          Ali admin nije tu.
          Last edited by miloolja; 12-10-16, 20:57.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Najbitnije da vam je vracena ta prva strana zbog uvoda, dok ove ostale strane i nisu toliko bitne. Sigurno da nece niko da cita sta se pisalo na ovoj temi pre nekoliko godina, tako da je najbolje da se admin posveti resavanju problema u vezi reputacija

            Comment


            • Odbij! Ovo je prioritet, kakve bre reputacije, nećemo postati bolji forumaši zbog njih, idi bolje tamo čekaj tripletu i ne kvari mi nadu.
              Last edited by miloolja; 13-10-16, 19:18.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • https://www.youtube.com/shared?ci=umizOk2zYtU

                Sačekati Strotmana do kraja sezone da se vidi hoće li opet biti nekih povreda, ako ne bude, kupuj. Ne može se danas naći idealniji partner Pogbi. Nema leba od Andera, Morgana i Kerika izgleda.

                Comment


                • Izuzimajuci Dzonsa svi su spremni.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vidjoh na rcu temu o SAFu, sat i po kasnije gledam klipove sa najvecim, kakav jbn car


                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Volfsburg zeli Depaja u januaru, Mancester trazi 25 miliona funti, Volfsburg ima pare, platice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Steta ali mozda je najbolje da ode. Tesko da moze da izbaci Marsijala ili Rasforda da bi igrao.

                        Comment


                        • Koliko smo ga mi platili, jel se neko seća?

                          Sent from my m2 note

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Koliko smo ga mi platili, jel se neko seća?

                            Sent from my m2 note
                            Ako se ne varam oko 30 mil funti.

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • 21 + 5 miliona bonusi.
                              sigpic

                              Comment


                              • U ponedeljak zadnji voz za ovaj klub da uradi nešto u sezoni. Murinju Junajted sudbonosni posao tako da je i njemu ponedeljak odlučujući.

                                Lično mislim da će nas pregaziti, najbolji timovi pod Fergusonom su se mučili na Enfildu, ovaj tim ima sve predispozicije da se vrati kući lagano poražen. Posebno zato što, kad god trebamo iskoristiti kiks rivala, mi ništa ne uradimo po navici. Besmisleno mi je više se i nadati.

                                Comment

                                Working...
                                X