Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
    Da nije masina logicno. Vidis da smajli ismijava tu izjavu. Prosjecan igrac, za klasu ispod Bellerina i Clynea. Isto tako i Blind kao i Fellaini. Nule. Sad igraju pod dojmom novog trenera i basnoslovnih pojacanja. Vec iza reprezentativne pauze kad splasne pocetna euforija ce se pokazati ko je ko.
    Pa to je tvoj lični dojam i kolko god da se trudiš da napraviš da to zvuči kao činjenica, neće ti proći. Kao što ja mislim da je Valensija bolji od obojice koje si naveo ali ne pišem sa tim nivoom samoubeđenja.

    Comment


    • Valencia je vrhunski fudbaler nemoj da se zajebajemo. Rijetko kad ima ispad, al kad ga ima jebiga kosta tekme, ali generalno vrlo stabilan i konstantan.

      Hektor je tanak i ofanzivno i defanzivno, jebiga ima prostora da uci, ali za ove godine vrhunski bek, najbolji u ligi vjerovatno na toj strani. Generalno mora da se nauci da brze reaguje kada je centarsut u pitanju i da nacilja kada vec cilja. Sto se defanzive tice, ne smije dopustiti da ga igraci tipa Montero onako siluju ili kao sto ga je Costa silovao kada smo igrali protiv Bayerna. Mora nauciti ono sto Monreal nenormalno radi, a to je da tjera igraca na losiju nogu u cosak sa minimalnim prostorom da ga ne moze preci i raznijeti u duelu. Tu je recimo Monreal vjerovatno i najjaci u ligi. Rijetko kada ce njega neki igrac silovati, a u vecini slucajeva ih drzi mirnim. Shaw je najkompletniji bek lige.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Christian Ortlepp

        BREAKING Ex @FCBayern @BSchweinsteiger - No Transfer planned - stays @ManUtd @premierleague - @SPORT1 - 7 pm @neleschenker
        Kaze Sport 1 da namjerava da se bori, dokaze neke stvari Murinju i da ne zeli da napusti klub.

        Bila je neka prica danas oko prelaska u Juventus.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Citam po stranim i nasim portalima da je PSG spreman da proda Matuidija, i to za neke smesne pare, 30milki funtaca.
            Postoji li sansa da Murinjo resi da ga kupi, ili cemo da se patimo sa ovim veznim redom koji imamo, koji inace nije los. Jer realno Kerik je staracki dom, Felaini je Felaini (da se razumemo igra odlicno sada, i gine uvek za klub), a Erera je prop'o po meni, i Blaz je bolji. Da ga uzmemo za svaki slucaj, i da gasimo ligu. Presaltamo se na 4-3-3 i izbacimo Pigija iz postave. I milina.

            P.S. Ja se nadam u ono Murinjovo, da ga kupi samo da ga drugi ne kupi. Tipa Wilian, Pedro itd... Voli on to. Neka uradi i sad, i alal mu cufte.
            Last edited by Bledi; 22-08-16, 18:50.

            Comment


            • To bi bilo idealno, ali mi 4-3-3 necemo vidjeti dok je Runi tu, tako da bojim se da od toga nema nista.
              sigpic

              Comment


              • Ma Pigi ce na klupu, kad je jednog Lamparda mogao da sutne, i ovaj ce da greje klupu uskoro. Daj Matuidija, da se posprdamo.
                I kao repeta, Fontea na stopera. I mislim da je to to.
                Njih dvojica nece da kostaju koliko jedan Bolasi, lebe mekani.

                Comment


                • Obojicu bih doveo istog momenta i definitivno bi onda barem na papiru imali najjaci tim, a Murinjo moze do titule i sa mnogo manje od toga. I ovo je sasvim dovoljno vjerujem da se borimo za titulu, ali Matudija za 25-30 miliona eura bi bilo bas suludo propustiti, jos Francuzi kazu da je i njegova zelja da dodje u Mancester. No sve je na Murinju.

                  Pogba slobodna uloga, Matuidi BTB, a ispred odbrane zadnji vezni(Felaini, Snajderlin ako ces misice, Blind, Kerik ako ces DLP), s tim bi ubijali najvjerovatnije. Lakse bi se osvajao prostor, krila i Ibra bi dobijali vise lopti ali sve ovo oko Runija pravi probleme na pocetku sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Slazem se u potpunosti. Stvarno je presmesna cena za takvog igraca. Sa njima dvojicom bi zvanicno imali najjaci tim u ligi, i popunjen na svim pozicijama. Polako, igrace Pigi LE, ako nastavi ovako.
                    Samo neka ih kupi.
                    Uzdam se u to da Venger nekim cudom resi da dovede Matuidija, onda je nas 100%.

                    Comment


                    • Ili da ga Totenhem povede na preglede

                      Zlatan

                      sigpic

                      Comment


                      • Ajmo Vengeru, ajmo Levi krenite po Blaza, da nam ga onda Murinjo pokloni poput Deda Mraza.

                        Comment


                        • Vidim sutra igra se Miki Maus kup, igraju i Celzi i Liverpul, sto nema nas? Jel upadamo u sledecu rundu? Nije mi bilo logicno

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Ajmo Vengeru, ajmo Levi krenite po Blaza, da nam ga onda Murinjo pokloni poput Deda Mraza.
                            Sta bi vi jos Mesija i Ronalda, nije vam dosta sto imate ovakav tim ?

                            Comment


                            • Kakav Mesi i Ronaldo, samo Matuidi, samo Fonte, pa da cuske popije i Konte.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X