Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je stavljen pecat ima li neke sanse da ga teleportujemo do Kine ili prerusimo nekog tamo u njega... otplatimo transfer za pet dana. Azija majka.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Izgleda Vladane da ce ti se ispuniti zelja...

      Jos jedno bolno iskustvo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
        Izgleda Vladane da ce ti se ispuniti zelja...

        Jos jedno bolno iskustvo.
        ???????????

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          ???????????
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Marota izjavio pre par min "no contacts with ManUtd for Pogba". Ode on u Real.

            Laku noc.
            sigpic

            Comment


            • Pod prepostavkom da smo zaista davali 120 i oni nacelno prihvatili (to je valjda bilo danas posle podne) ova izjava je totalno bolesna, bolje da nista nije pricao.
              Totalno ciganisanje, bezobrazluk. Najveci nelegalni tezgari na pijaci su Italijani.
              Svi drugi imaju bar neku tezgu sa kajmakom, paprikama a oni ne, oni gajbu, tri sibice i kuglica op, hajmo, op , op.
              Zato se ja uvek preznojavam kada se kupuje od italijana.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Nije Real u prici nazalost, Juventus izvlaci vise para

                Last RT; that is Marca's @jfelixdiaz saying Real Madrid have NOT contacted Juventus about Paul Pogba today. Usually very reliable on Madrid.
                sigpic

                Comment


                • Ma jok, odradjivanje Junajteda kao 100 puta do sad. Kao u Prestizu . Gledas na jednu stranu, dok se glavna stvar desava na potpuno suprotnoj. Jos Pogba juce na Instagramu sav u belom i neka kripticna poruka... Plasila me je, ali sam je nekako na silu ignorisao ali sada ipak ima smisla...
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo za mog brata Erika da se ne sekira

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ali ova slika mi je pobjednicka
                      Dok je mene Jasara zivoga, zdravoga... Ljubica se udat' nece.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ne sekiram se ja toliko zbog Pogbe vec zbog vec vidjene situacije sto puta kada smo mi u pitanju u koriscenje nas za neke druge agende.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vjeruj da se kladim da bi ja sad smio po bilo koje pare da u Real nece...i ovima to treba reci bas se uspanicili

                          http://www.redcafe.net/threads/paul-...17567/page-458
                          Last edited by AK47; 20-07-16, 23:24.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • "VARANE SAYS NO TO MOU" - Tomorrow's Marca saying Raphael Varane rejected a move to Manchester United
                            Marca also report on their front page that Manchester United and Juventus have reached a €120m deal for Paul Pogba.
                            Juve sporting director Fabio Paratici on Pogba situation: "I can't comment on it"
                            Nece Real dati 25 miliona Rajoli, nisu ludi.

                            Ajde zavrsi brata, jbs Pogbu

                            sigpic

                            Comment


                            • Jendostavno Vudvord treba da kupi Juventus, ispasce mu jeftinije

                              United also asked Juve about Bonucci in Pogba talks, but selling Pogba could condition selling admired €60m defender
                              http://www.espnfc.co.uk/story/291525...ventus-sources
                              sigpic

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X