Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Ne znam da li je bilo, izvinjavam se ako jeste.

      sigpic

      Comment


      • Ako ode i Felaini onda sam gotovo siguran da ce dovesti jos jednog vezistu. Ako bi zavrsio Matuidija i igrao 4-3-3 to bi bilo odlicno. Imali bi najjacih 11 u ligi sto se prvog tima tice.

        Grizmanova klauzula je 100 miliona, Kokeova i Saulova 60. Ja bih nesto od toga odma uzeo

        edit: Saulova je 80

        Karasko je na 40 samo
        Last edited by Vladan; 10-08-16, 11:31. Reason: ...
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Dakle prodamo Matu za 30-ak miliona funti i uzmemo Karaska za 40 miliona eura, ja sam za
            sigpic

            Comment


            • Karasko je previse dobar za klupu, evo vidim Levi sjebao dil za NKodua, mogli bi komotno njega.
              sigpic

              Comment


              • Pa i ne bio klupa, Runi klupa, Miki desetka, Karasko krilo
                sigpic

                Comment


                • Tesko.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ubijedjen sam ako bude Runi ovako nastavio da nece bitu u prvom timu.

                    Inace Teo je lud za Mancesterom i vise od Tobijasa, a i Antoan je navijac, Murinjo ga je vec jurio, to se mora iskoristiti narednog ljeta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kao sto je Fabregas bio na klupi?

                      Edit. Ubedjen sam da on u ugovoru ima stavku da mora igrati ako je fit i da je ludak Mojes pristao na to bez problema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Anderson iz Mirora

                        United also adamant that Juan Mata will not be leaving and they are not looking to offload Rojo or Fellaini.
                        Za Felainija mi uopste nema logike, nevjerovatna fizicka prisutnost i to Murinjo voli. Erera me cudi kako ce prezivjeti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Za Roha me iskreno cudi, dok sam ocekivao da Felaini ostane ove sezone. Nama je neophodan jedan kvalitetan stoper za rotaciju posebno kada se uzme u obzir Africki kup nacija, samim tim bi trebali prodati nekog iz zadnje linije, a ako taj neko nije Roho onda ce izgleda Blind da nas napusti.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • A taj Anderson iz Mirora je pouzdan
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Za Mancester bas, posebno do dolaska Van Gala, e od kad je Van Gal dosao malo je sta curelo(sem kapitena), ali sad se vraca na staro izgleda
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam siguran bas za tog lika iz Mirora ali ajde.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X