Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pazi Felaini nakon najbolje svoje sezone ever, 3 godinemladji, je vredeo 28 mil funti. 20 je njego max rekao bih. Ja mnogo vise ocekujem od Adnanove prodaje, da bi on mogao da poveca cenu paketa.
    sigpic

    Comment


    • Mislim da je moja ponuda i više nego fer, oko Januzaja više nema nekog hajpa pa da vam to ide na ruku, od nekih igrača koji su skoro napuštali klub ni Zaha nije otišo za ne znam kakve pare

      A Fela brate, s obzirom na platu koju ima 20m funti puna kapa, nije da vam pare nešto znače a početkom avgusta skroz ok transfer fee

      Mojes na potezu
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Vlada hajp kod Mojesa, to je bitno. Samo da ga ubedimo da je 20-25 mil dovoljna cena za njegov potencijal koji cesamo on moci da otkljuca.
        sigpic

        Comment


        • Januzaj je inace na prodaju, ne svidja se Murinju. Ocekivano, nema radnu etiku, nadam se samo da ce biti ukljucena bb klauzula.
          sigpic

          Comment


          • Je l' su velike sanse da on ode? Nisam u toku sto se tice odlazaka.

            Meni Felaini nekako bas ide u paketu sa Murinjom.

            Ja bih onog Blinda prodao odmah. Ono nije igrac, taj je pogresio profesiju po meni.

            Comment


            • Ja sam isto mislio da ce Felaini ostati ovu sezonu ali izgleda da ce paliti stvarno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                Vlada hajp kod Mojesa, to je bitno. Samo da ga ubedimo da je 20-25 mil dovoljna cena za njegov potencijal koji cesamo on moci da otkljuca.
                čega, dinara ? šalim se

                Imajte u vidu i to da njima Januzaj nije prekopotreban, ako ih sad napusti Kone tražiće CB, plus beka mora da dovede, osim ako u to ne računamo ove vaše, možda čak i jednog napadača s tim da tu Fela može da uskoči
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • E baš me zanima kako će se sad prodavati igrači kad je Murinjo tu. U Čelsiju je drao zainteresovane klubove, vreme je da to promeni kod nas, užasni smo sto se prodaje tiče.

                  Comment


                  • Nema Otac veze sa tim, što je i sam izjavio u više navrata na konferencijama

                    Njegovo je bilo samo da sastavi listu igrača koje želi odnosno one koje treba prodati, eventualno bi se konsultovali sa njim oko buy-back klauzula

                    Sad kako je u Junajtedu to rešeno, ne znam
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Nisam to znao. A ček, nemoguće da nema baš nikakve veze. Verovatno on napravi procenu koliki značaj neki igrač igrač ima za ekipu, i ako je on recimo nepotreban verovatno će ga prodati pošto zašto, a ako je igrač bar u nekoj meri potreban, ne i esencijalan, verovatno bi ga prodali po određenoj ceni. Isto kao sad sa Matom, mogao bi da ima on neku rolu u timu, nije nezamenjiv, ali ako dođe odgovarajuća ponuda Murinjo će odobrit transfer.

                      Comment


                      • pa normalno da je trener bitan, ja sam i pomenuo davno da nema boljeg od Murinja u kontekstu te rekonstrukcije ekipe

                        ali pazi sad, Junajted i Čelzi totalno drugačije funkcionišu, Otac je u drugom mandatu poslovao pod odredjenim ograničenjima "1 in 1 out" tako da su mu malo vezane ruke bile

                        recimo imaš vesti koje je Dankan preneo kako će on prodati Matu i Luiza i svi smo bili u fazonu "ma daj, Matu" i nisu ga prodali odma, nego tek u januaru, više se i ne sećam ali čekala se prava ponuda


                        To je ono što ti ja pričam, kako će se tu Junajted postaviti to mi nije poznato, kod nas je ona Marina uglavnom vodila pregovore dok je Murinjo izjavio da se on sam ne bavi finansijama plus što neki transferi čak nisu ni imali veze sa njim


                        lupam sad, vama novac nije tolko bitan kao Čelziju, nije da imate problema sa tim pa da sad mora klub toliko da čeka i šta ti ja znam, na to mislim
                        Last edited by saburo sakai; 09-08-16, 23:59.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Sokhol, dva puta Pic i Stoun

                          Schweinsteiger latest: interest from home & abroad for Manchester United midfielder. Possibility he could even stay in the Premier League
                          #MUFC midfielder Bastian Schweinsteiger is attracting significant interest, with English clubs understood to be among those keen to sign him
                          Adnan Januzaj set to join Schweinsteiger in leaving #MUFC but potentially just on a season-long loan. Juan Mata appears set to remain
                          Interest from Prem and overseas in Bastian Schweinsteiger apparently. @ManUtd expect to sell before deadline.
                          sigpic

                          Comment


                          • Znajući Mojesa uvjeren sam da je spreman platiti 25 miliona funti za Felainija. Januzaja na pozajmicu tamo, MekNer i Lav su praktično već u Sanderlendu, Jang navodno blizu Palasa, Švajnija možemo prodati za onoliko koliko sam ga i platili (ako ne i za više), još Roha i Džonsa uvaliti nekome, definitivno ćemo i zaraditi lijepe pare.

                            Comment


                            • Mojes kada bi nagovorio ove iz Sanderlenda da pokupe sve(Fela, Januzaj, Jang, Svajni, Mata, Eerera) bog da ih vidi a bilo bi im dosta 70-80 miliona. Mada mislim da Felaini ostaje a i treba da ostane. Ne razumem konstantni hejt navijaca prema njemu.
                              Sa druge strane jeza me hvata od kapitena. Dzaba sva pojacanja i sve taktike sveta kada se vuce ko prebijena macka, lopta se odbija od njega kao od bandere a sut katastrofa. Kada je spreman makar na 70% neka igra ovako u ovim izdanjima ako bude starter stalno ispratice jos jednog menadzera.
                              Last edited by mikisavic89; 10-08-16, 07:26.

                              Comment


                              • Paddy McNair & Donald Love will have their Sunderland medical today. Fee for McNair is £5m, rising to £7m & £1m for Love. [Sky Sports]
                                Samo me interesuje da li ima bb klauzula za McNaira, ili smo definitivno odustali od njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X