Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo poluvrijeme katastrofica. Izlaskom Kerika sredina naravno izgubljena, Snajderlin duh, jos on i Felaini zajedno na sredini, nije ni cudo sto je ta bitka izgubljena lako, Dzons ocaj, ovo bas ni na sta ne lici. Mada gotovo svi su igrali katatrofalno u drugom dijelu.
    sigpic

    Comment


    • Vaistinu slabo drugo. Prvo ima bas gomilu pozitivnih stvari, dosta dobrog fudbala smo odigrali u rezervisanom tempu protiv organizovanog Evertona.

      Comment


      • Ladno mi nestao net u desetom minutu utakmice i nije ga bilo do sezdesetog, tako da nisam video onaj najbolji deo utakmice, a ovo sto sam video u zadnjih pola sata je bila prava uspavanka.
        sigpic

        Comment


        • O Svajnstajgeru vise necu, ali Januzaj je morao da bude dio prvog tima, kao i TFM i to obojica na sredini, posto sigurno gori od Snajderlina ne mogu biti.

          Jedino ako ovaj na treninge ne pokazuje neke strahovite stvari, posto na terenu covjek ne postoji uopste. Dzons je danas za klasu gori igrac nego prije 4 godine. Siguran sam da bi Tuanzebe ili Vilijams igrali barem na ovom nivou, vjerovatno i vecem. TFM sa igrom iz prosle sezone je daleko od trenutnog Fila.
          sigpic

          Comment


          • Evo i Dakera, brifuje Vudvord znaci

            http://www.telegraph.co.uk/football/...-transfer-fro/

            Runiju novi ugovor, kakav meltdown se ocekuje
            sigpic

            Comment


            • Ima li šanse da Januzaj predje kod Mojesa? Njima takav igrač fali

              O Feli da ne pričam, mogo bi odma da staviš pare da neće ispasti
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Pa posto ide na pozajmicu bas ne vidim dje ce nego kod Mojzija

                Jos kad bi igrao desetku bilo bi idealno.
                sigpic

                Comment


                • Može i na pozajmicu nije problem

                  Piše se za 10tku ili ?

                  Sad vrtim u glavi njihov sastav, samo mu je Lens konkurencija, čak Januzaj i ne mora puno da trči u odbrani, mogu sebi da priušte jednog takvog na terenu, samo je bitno da je kreativac , tu je i onaj mali iz njihove akademije,Votmor ali ne verujem da bi on bio problem, bolje sa njim da proba u vrhu napada

                  Ali Felu kad bi doveli, bez zezanja, nek pukne i veće pare za njega, drugo je pitanje to da li bi ovaj prešo tamo
                  Last edited by saburo sakai; 03-08-16, 22:29.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ne ali mislim da bi ga tu trebalo isforsirati. Mada je igrao sve i svasta, i krila, drugog napadaca, centranog veznog, desetku, slab je radnik, los odnos prema treningu ima, kritikovao ga je i Tuhel, kod Van Gala bio na hladjenju dugo vremena. Ipak kod Mojesa je igrao najboji i najkonstantniji fudbal ali tada nije bilo mjesta da igra desetku, dobro bi bilo kad bi sad mogao.

                    Ide on na pozajmicu 99% i jos ga Mojes zeli. Ne vidim tu nikakvu prepreku. Ne vjerujem da ce Maruan ici, ima on valjda ponude od ozbiljnih italijanskih klubova, sve je na njemu, ali nema naznaka da mu se napusta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma meni je poznato sve o Januzaju zato i pitam, da onaj majstor nije završio u zatvoru bila bi to solidna ekipa uz ovo što su doveli, ovako škripi, ok je ovaj novi Kazri ali tačno im fali još jedan kreativac a rekoh ti već gore da neće biti problem i da malo iskulira u odbrani

                      A za Felu se ne zezam, bez razmišljanja bih dao veće pare za njega
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ma Felaini je specijalac, moras da mu se podredis, iskoristis njegove prednosti i onda ces sigurno profitirati. S onim sto igra Sanderlend generalno i kako Mojes fizicki priprema ekipu Maruan bi bio jedan od glavnih igraca definitivno, isto kao i u Evertonu.

                        Ako mu se ide nece mu niko stajati na putu, a Mancester bi sigurno prihvatio 20-25 miliona funti. Ali kao sto rekoh sve je na njemu.

                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao sam samo II poluvreme, vec ste sve napisali necu da se ponavljam.

                          Mene zanima, jer ste vi gledali sve utakmice, ko su nam startni stoperi (pod uslovom da su svi fit i da ne dovedemo nikoga vise, a hocemo): Smoling i Bejli?
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa Smoling jos nije igrao ni jednu utakmicu ali je pretpostavka da su on i Baiji startni stoperi.

                            Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • Onda Bejli-Dzons? Dok Kris ne udje u ritam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Otac dovede još jednog štopera Dzons je završio karijeru Očito da nije oduševljen njime, ili su problem povrede, ne znam
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X