Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ne opravdava ni Wenger svoju platu zadnje 3 godine. Ono sto je radio sa raznoraznim Samacima, Denilsonima i Bendtnerima je neprocjenjivo.

    Niko nije rekao da Murinjo nije za United, vec je sramota ovo sto radi. Opet prosipa svoj egoizam. Poslao bi mu ja jednu vrhunsku knjigu Rayana Holidaya "Ego is the enemy" nedavno izasla, al jebiga moze je sam priustiti.
    A ko opravdava? Za par godina ce svaki malo bolji igrac biti preko 100m u pm. Ode sve u ... :S

    Ti mislis da je sramota, ja ne vidim nista lose u tome. To je samo stvar misljenja i nagadjanja, jer zapravo niko ovde ne zna sta se desilo izmedju njih dvojice.

    Comment


    • AkI meni se cini da je ti nisi pročitao?!


      Šta moderan fudbal učini od ljudi ovde. Nekako sam stekao utisak da bi mnogo lakše bilo kada bi smo imalo smao 30m za budzet.

      Vladane kakva crna liga i osvajanje ove sezone? Sa čime se ti pucaš brate u venu daj i meni.
      Sa našom odbranom i na papiru dobrom sredinom? Veoma teško. Top4 i šutiranje u dupe. Ukoliko se ne dovede još 3 igrača. I da se proda višak..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Nisam zavrsio jos, ali moj ego u biznisu nikad prostora nema.

        U ovakvim situacijama gdje pricamo o stvarima u kojima moje finansije i posao ne pate, ja svoj ego ne sputavam.

        Meni nije ok, iako sam ja prvi izjavio da treba van Persie da se posalje u u21 cim je objavio da hoce da ide i da ga se odbije prodati, jer je supak ispao. Ali ovako covjeku koji ti vjerovatno nista nije uradio(ako jeste podrzavam odluku 100%) dati ovaj tretman, nije ok.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Poslednjih 50 strana foruma je seča drveta hotelskim nožem.

          Počev od rasplamsavanja tričavih gossipovanja bez sigurnih razloga do raspravljanja o tome da li najpotencijalniji igrač sredine terena na svetu vredi rizika i duplo veće cene od štopera. Top potecijal na štoperu (Stones) 50 miliona, sredina terena duplo više - wow, totalno neviđeno u fudbalu.

          O rasizmu od strane moderatora a ubrzo zatim nereagovanje na još jedan ne bih ništa , ozbiljno razmišljam da li je ovo još uvek zdrava sredina za trošiti vreme.

          Comment


          • Originally posted by Abel View Post
            Poslednjih 50 strana foruma je seča drveta hotelskim nožem.

            Počev od rasplamsavanja tričavih gossipovanja bez sigurnih razloga do raspravljanja o tome da li najpotencijalniji igrač sredine terena na svetu vredi rizika i duplo veće cene od štopera. Top potecijal na štoperu (Stones) 50 miliona, sredina terena duplo više - wow, totalno neviđeno u fudbalu.

            O rasizmu od strane moderatora a ubrzo zatim nereagovanje na još jedan ne bih ništa , ozbiljno razmišljam da li je ovo još uvek zdrava sredina za trošiti vreme.
            Bilo i rasizma?

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Bilo i rasizma?
              Jok.

              Originally posted by Sandugp View Post
              I ja isto ... neka Svajnija u Junajtedu a Cirkuzant neka ostane Juveu. Sta ce rob, jos cirkuzant, jos priglup, napaljen... nije on za takvu instituciju kao sto je Junajted, valjda ce se nekako Juventus snaci sa njim.
              Originally posted by Brajkula View Post
              Kakvo magare ovaj crnac, strašno.

              A i Gruja, zagradi se bre čoveče, pocepaj mu zube kad ide crnac kao vo na crveno.

              Comment


              • Sprdaju se ljudi, mislim da malko preterujes.

                Comment


                • Barem se ne pjevaju albanske pjesme u Junajtedu..

                  Comment


                  • A gle ovoga

                    Comment


                    • Stvarno bi trebali da iskuliramo malo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svima ban bre!





                        A moze i po vinjak.. Svi bi se smirli odma
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Jel moze pivo?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            AkI meni se cini da je ti nisi pročitao?!


                            Šta moderan fudbal učini od ljudi ovde. Nekako sam stekao utisak da bi mnogo lakše bilo kada bi smo imalo smao 30m za budzet.

                            Vladane kakva crna liga i osvajanje ove sezone? Sa čime se ti pucaš brate u venu daj i meni.
                            Sa našom odbranom i na papiru dobrom sredinom? Veoma teško. Top4 i šutiranje u dupe. Ukoliko se ne dovede još 3 igrača. I da se proda višak..
                            Nasa odbrana je druga u ligi zvanicno. Dobili smo stopera, vise valjda sa laznim stoperom necemo igrati, oporavio se Sou, za mene je to sasvim dobra odbrana. E na povrede se ne moze uticati, ali ovako na papiru mislim da uopste nije lose, posebno za PL jer danas u PL malo ko ima besprekornu odbranu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja hoću samo onaj Avramov viski što ga pravio pre neki dan, a pošto je živ i zdrav znači da je dobar... jedino što ga možda više nema
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                                Jel moze pivo?
                                Za svakog po jedno



                                Moze uvek E.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X