Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak je Brajko moj brat blizanac, sta si ocekivao?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Bitno da Brajkulica ima proverene info. 100% tačne. Bolje obavešten od Akija.
      Možeš da veruješ, a i ne moraš

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ipak je Brajko moj brat blizanac, sta si ocekivao?
      Regulišemo saobraćaj brate moj blizanče.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Možeš da veruješ, a i ne moraš



        Regulišemo saobraćaj brate moj blizanče.
        Regulišete kao saobraćajac na Slaviji izmedju 15 i 18h. Znaš i sam čemu služite
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Agresti kaze zavrseno, Nerozi da je Pogba od danas igrac Mancestera.
            sigpic

            Comment


            • Erice, da li si se ti to juce u dresu Rasforda setao u bloku 19?

              Comment


              • Maricu sto ti mislis o ova cetiri pojacanja i posebno o Pogbi?
                sigpic

                Comment


                • Ogranicen sam sa netom i pratim samo sta se desava u basketu.Fudbal sam uglavnom cuo od onoga sto mi je rekao cale.Od svih pojacanja samo sam gledao Mikija dvocifren broj puta(a ni to nije mnogo), Pogbu i Ibru par puta u LS tako da moj sud o igracima moze da bude samo povrsan.Bajlija uopste nisam gledao tako da mi preostaje da verujem onima koji su prosle sezone gledali Viljareal vise puta.Zadovoljan sam sa time kakvi su igraci dovedeni, nadam se da ce ih Zoze nekako uklopiti.Ibru i Mikija sam prizeljkivao kako se prosla sezona priblizavala kraju.Za Ibru smatram da barem ima jos jednu vrhunsku sezonu u svojim nogama i njegov transfer gledao kao low risk-high reward.Pogba svakako ne vredi te pare(niti ce da vredi) i tesko da ce da ikada da bude top3 igraca u jednoj godini, bicu zadovoljan i sa tim da bude na nivou kakav je bio u Juventusu samo da ne bude flop jer ce se o tome pricati u sledecih nekoliko decenija dok neko ne napravi jos veci kiks.Svakako smatram da moze da bude najbolji na svojoj poziciji, ali mislim da ce vise dominirati i doci igraci do izrazaja koji se nalaze u ofanzivnijim pozicijama.Naravno uz to, on ako se ne varam uvek je imao dva veznjaka pored sebe, sto u Juveu sto u repki(uglavnom).S obzirom koliko pratim fudbal slabo u poslednje 2-3 godine skoro pa sam ravnodusan na dolazak Pogbe.U stvari ne bih zeleo da se toliko plati i da ga Real uzme, a Junajted Krosa, Modrica ili Kovacica a i sami znate da je dogadjaj te priroed u domenu naucne fantastike.Stvarno ne znam kako da reagujem kada on da potpise, bas sam podeljen oko ovoga.Takvih devetocifrenih transfera bice vise u narednom periodu.Uglavnom trziste je otislo u onu stvar, tek ce da bude tektonskih poremecaja.

                  Generalno u velikom sam problemu sa kablovskom i netom, slabo cu da ispratim pocetak sezone ali po onome sto sam malo citao ovde po pitanju mnogih stvari slicne stavove delim ko Erik.

                  Comment


                  • A Erik svim srcem za Pogbu? Vidi se da ništa ne pratiš Ricpa

                    Taman sam hteo da pitam Maricu jesi to ti? Ko ti hakovao profil? Kad ono stvarno on 😂..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment




                    • Morganove i Martialove fotke su isto



                      Last edited by AIRBORNE; 29-07-16, 07:50.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Mislim kako bi jutarnja kafa mogla bez neke sablje u stomaku.
                        Mou nemoj to da mi radis... Timothy je buducnost, on meni cak nije ni za pozajmicu. Toliko je vec u prvom timu da je bzvz. vracati ga nize.
                        Nema Bastiana na fotkama, nema Mate...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Juce se nesto pisalo da je Timoti povredjen, cak je i on na tviteru napisao pa ubrzo obrisao tvit. Mislim da su price o prodaji obicna glupost, dok sa druge strane pozajmica je itekako moguca iako bi ja voleo da ostane kod nas i da dobija sansu povremeno. Videcemo sta je Mou smislio.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Pogbina plata 220 000 funti nedeljno.

                            TMF i Bortvik-Dzekson su povrijedjeni, nisu bili na treningu. Tek su produzili ugovore, ali ako misli da je bolje na pozajmicu i da ce mnogo vise igrati, to je vise nego ok. Mada bi za TMFa svakako bilo mjesta barem za 10 utakmica prvog tima, za Bortvika teze.

                            Ali ovo oko Svajnija mi se uopste ne svidja. Daj mu jebenu sansu, covjek je ziva fudbalska legenda, vidjeli smo na Euru da moze i dalje, ostaju ljudi koji su prosle sezone bili za klasu gori od njega, kad je igrao i dok je bio spreman Mancester je bio u odlicnoj situaciji i uz Kerika jedini je vezista koji je bio na nivou. Tako da nije zasluzio da trenira za U21 timom, danas se povukao iz reprezentacije. Potpuno mi je nejasno odricanje takvog lidera i fudbalera, pritom bez pruzene prilike, dres mu je cetvrti najprodavaniji na svijetu, 78% mu je porasla prodaja dresova u odnosu na Bajern pretprosle godine, sad kad ima jaci tim, kad se igra direktnije, kad je sredina jaca Zoze Murinjo koji inace obozava Svajnstajgera da mu cak ne da sansu? Tu nesto nije u redu debelo, nesto ne znamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odakle vam to da ga obožava
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Je li to proverena informacija da je Svajni trenirao sa mladim timom ili mozda jos nije ni dosao sa odmora, ipak mu je medeni mesec u pitanju?

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X