Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec sam pisao da mi jako smeta ta provizija ali eto Drveni je popustio ocigledno, mada ga donekle i razumem posto nije sebi smeo da dozvoli jos jedan veliki transfer neuspeh tako da je odlucio radije pokloniti tih 20 miliona.

    Mnogo mi se svidja filter kojim je Pogba uredio sliku #route66.
    sigpic

    Comment


    • RT; @antonmeana on Cadena SER: "United and Juve are very close to a deal. If Pogba doesn't rebel, he'll be a red."
      Kako li Mendes sve ovo prihvata, Rajola je glavni agent trenutno
      sigpic

      Comment


      • Ovo je gora tajna nego sa Murinjom onomad

        sigpic

        Comment


        • E sada da raskrstimo sa nekima pa da jos nesto kupimo. Mi sada "disemo" al` za totalni udar treba jos sveze krvi
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Koja smejurija ova klik era. Nedostaju mi Žurnal i devedesete.

            Comment


            • Samo za Toma zapratio ga i Sevrolet na instagramu
              sigpic

              Comment


              • http://prntscr.com/bye8ff

                I mafija je upletena

                Comment


                • All ready to oil Mourinho's bus.

                  Comment


                  • Stara slika..


                    Zamišljam ako dodje a dolazi da će u jednom danu 6ca da odu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Mojzi hoce Felu u Sanderlendu...
                      Last edited by Sir Giggsy; 28-07-16, 07:57.

                      Comment


                      • Kakav meltodwn dozivljavaju navijaci Juventusa, ovo je nevidjeno nesto. Od toga da je Pogba prosjek odjednom i neka ide, do toga je Junajted nizerazredni klub. Ali nije moguce da nisu znali kakav je Pogba, sad lude jer je pokazao nepostovanje prema Juventusu slikom na instagramu, koji ga je primio kad niko nije(ovo je netacno, on je bio blizu Intera koliko me sjecanje sluzi, nego nisu sceli platu da mu daju koju je trazio Rajola) i kakvo je djubre i placenik. Ono lik je nesto najblize Baloteliju sto se ispada sa frizurama tice i taman je toliko zeljan paznje, nema konstantnost, valjda su u Juventusu znali koga imaju i kome desetku daju, nemoguce da su to tek sad vidjeli. Za dvije do tri godine kukumakace za Real ili Barsu, Rajola ce uzeti jos 25 miliona i svi zadovoljni. Tamo oko 30. u PSZ za milijardu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kakav meltodwn dozivljavaju navijaci Juventusa, ovo je nevidjeno nesto. Od toga da je Pogba prosjek odjednom i neka ide, do toga je Junajted nizerazredni klub. Ali nije moguce da nisu znali kakav je Pogba, sad lude jer je pokazao nepostovanje prema Juventusu slikom na instagramu, koji ga je primio kad niko nije(ovo je netacno, on je bio blizu Intera koliko me sjecanje sluzi, nego nisu sceli platu da mu daju koju je trazio Rajola) i kakvo je djubre i placenik. Ono lik je nesto najblize Baloteliju sto se ispada sa frizurama tice i taman je toliko zeljan paznje, nema konstantnost, valjda su u Juventusu znali koga imaju i kome desetku daju, nemoguce da su to tek sad vidjeli. Za dvije do tri godine kukumakace za Real ili Barsu, Rajola ce uzeti jos 25 miliona i svi zadovoljni. Tamo oko 30. u PSZ za milijardu.
                          Ne laži par komentara na nekom forumu i odmah to nešto neviđeno.


                          Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Paul McGuinness
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Reports on Onda Cero in Madrid that RM have given up on Paul Pogba and he will sign for Manchester United. Announcement shortly, apparently
                                Italian broadcaster Sport Mediaset is reporting that Pogba will undergo a medical in Miami today
                                Cisto sumnjam, pregedi su uvijek u Karingtonu, ali ajde da vidimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X