Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Jedan od najpotcjenjenijih napadaca ikad SAF pokusavao da ga zadrzi na sve nacine, ali on obecao porodici i Helsinborgu da ce se vratiti posle pozajmice i tako je i uradio. SAF vise puta rekao da je jedan od najvecih profesionalaca s kojim je radio.
      sigpic

      Comment


      • Henrik je i meni takodje jedan od omiljenih fudbalera, obozavao sam ga jos iz perioda dok je igrao za Seltik, cak sam i njegov dres imao.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Di Marzio

            In two days @juventusfc and @ManUtd should close the deal for @paulpogba: talks ongoing between clubs @SkySport @SkySportsNewsHQ
            Romano

            Man United offered €110M + other add ons to finalize Pogba deal, Juve is ready to accept soon. Possible on this week! #MUFC #transfers
            sigpic

            Comment


            • Romano

              Remember: Pogba accepted contract offer from Man United some weeks ago, he wants Man Utd, so he's just waiting news by Raiola soon #MUFC
              MUFC is now in talks with Raiola to decide about his %: possible Man United will pay this entirely! This is last detail to finalize the deal
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Samo da se zavrsi vise, nebitno kojim ishodom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pod pretpostavkom da je Pogba zavrsen, hipoteticki gledano, mi nakon njegovog transfera moramo da sredimo desnog beka i stopera. Pod tim ne mislim nuzno da kupujemo, pogotovo beka. Vec da Mo odluci u glavi, lupam, taj i taj mi je startni bek, taj i taj su mi stoperi. Ako iskrsne prilika dovesti boljeg ako ne nista.

                    Stoper nam treba za prvu postavu, rotacioni d bek ako nadjemo dobru opciju i rotacioni ofanzivac/krilo isto ako iskoci prilika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam bas da nam treba stoper za prvu postavu, cisto sumnjam da je Baiji doveden da sedi na klupi ili da ce Kris izgubiti mesto, stim da vidim mogucnost da ako dodje neki dobar iskusni stoper da Baiji igra desnog beka.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Cekaj, pa Bailly bi trebao biti starter uz Smolinga. Ja mislim da ce tako biti, cak Bailly ima potencijal da postane jedan od najboljih stopera ali dobro da ne zalazimo detaljno u to, rano je jos za to.

                        Comment


                        • Da dodje neki iskusni stoper da odigra sez-dve, dok se Bejli adaptira i da nakon toga preuzme od njega. I sam Murinjo je rekao da nije siguran da li je Erik jos spreman za PL/Junajted.
                          sigpic

                          Comment


                          • Erice


                            Bio bio zadovoljan sa kombinacijom, Marez, Matuidi i Markinjos?!

                            Ja mislim da ako uleti Pogba da vise niko nece doci. A to me malo i brine. Meni je veci prioritet stoper nego desni bek.

                            Uostalom Miki i Mata ce biti desno tu je i Lingard?! Gde vise opcija?
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sta god Mo pricao i dalje mislim da bi prodao Matu prvom prilikom da nam neko ponudi cenu koja bi nas zadovoljila. I sumnjam da ce on igrati desno,vise kao bekap 10ka. Mahrez je nerealan jer on znaci da Runi gubi mesto u 11, Markinjos isto jer je preskup.

                              Licno d beka ne bih ni dovodio jer bi mi to igrao TFM. A Toni/Darmjan su odlicne zamene. Stoper... Miranda/Garaj recimo. A ofanzivac,svejedno. Neko solidab ko se ne bi bunio da bude klupa. Ajev npr (lupio sam). Imas po francuskoj ligi gomilu brzih krila, valjda moze tamo da se nadje neko, iako bih ja iz PL licno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bih uzeo nekog iskusnog za bekap, pa možda i rotaciju. Pokušati Ešli Vilijamsa za do 15 miliona, ako ne može zbog ligaškog rivaliteta, onda Ragnar iz Krasnodara .

                                Comment

                                Working...
                                X