Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beli duks, beli zubi, znaci Real.
    sigpic

    Comment


    • United's €115m bid for Pogba has been accepted by Juve, Raiola to get €15m & only the payment structure needs to be agreed. [la stampa]
      Evo i duza verzija

      http://sportwitness.co.uk/la-stampa-...e-last-hurdle/
      sigpic

      Comment




      • Brat Timoti
        sigpic

        Comment


        • To je manje vazno, npr. Pogba i Grizman se druze, a Grizmanov brat je pozelio dobrodoslicu Pogbi jos je i on tada bio u Americi, pa brze-bolje izbrisao tvit, relevantnije je to nego sto je jedan igrac zapratio drugog
          sigpic

          Comment




          • Comment


            • Nah dude, we are good

              Umirem
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Kad bi Real uskocio da nas spasi, jer ce ovaj vec za dvije godine poceti da kukumace za Realom ili Barsom. Ima nade, ima.

                  Inace zapratio ga i Blind na instagramu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pogba na IG prati Januzaja, Lingarda i Depaja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajde Depaja, s njim se druzi, ali zasto li ovu dvojicu prati
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa bili su zajedno u akademiji, mozda su se druzili.

                        A ovaj je mogao malo bolje da poslozi recenicu pa da znamo sta je u sustini poenta a ne da moram nagadjati sta je pisac hteo reci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Potpuno sam to smetnuo s' uma, cak je i Adnan bio u akademiji zajedno s Pogbom jednu godinu

                          Ako je tacno ovo sto je Romano napisao da Juventus trazi i bonuse ako Mancester osvoji ligu i LS u narednih pet godina, to je vec cisti bezobrazluk. Odjebati ih odma, eto im Reala, njima ce ga svakako za manje para prodati i jos neka im Rajola divlja po klubu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemam nista protiv da odustanemo od Pogbe, iskljucivo zbog stava Juventusa, treba im dati konacnu ponudu koja nije nista bolja od predhodne i reci uzmi ili ostavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Nemam nista protiv da odustanemo od Pogbe, iskljucivo zbog stava Juventusa, treba im dati konacnu ponudu koja nije nista bolja od predhodne i reci uzmi ili ostavi.
                              Uuuuu ako ih to ne prepadne ja ne znam sta ce.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Uuuuu ako ih to ne prepadne ja ne znam sta ce.
                                I ne treba da ih prepadne. Neka ga zadrže.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X