Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • The King is gone, long live the Prince

      sigpic

      Comment


      • Ta 4 3 3 komotno moze da se transforimise u bilo kakve 4 4 2 varijacije, sa Matuidijem levo i Mikijem desno.

        Pitanje je samo ko ce biti prvi holder? Kerik ili Morgan? Basti kapiram da ide skoro izvesno. Ali bi Ander onda mogao ostati, za rotaciju.
        sigpic

        Comment


        • Morgan ce biti. Kerik u poslednjih pola sata ili 20 minuta da unese dodatno mirnocu. Ne moze Kerik 90 minuta nema sile, a ne verujem ni da ce ga gurati na 60-70 minuta, a Morgana na sicu.

          Comment


          • Meni je nestvarno da se Murinjo odrekne Svajnija, on mu je vlazni san godinama. Morgan nema tu sta da trazi realno, Kerik i Svajni su holderi.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam da li je kaceno, ne secam se ali:

              Comment


              • Da dok je bio citav celu sezonu. Mislim da uopste nece da rizikuje da li ce ovaj ostati fit ili ne celu sezonu + ako si citao Tejlorov clanak kada je VG popio otkaz, video si da Bastijan uopste nije omiljen u svlacionici, da ne kazem nesto jace.

                Morgan nije funkcionisao kod VGa, ne mora da znaci da nece ni kod Murinja. Fizikalac je, borac, dobar u oduzimanju lopti, pas nije toliko bitan, em cemo igrati sa 3 u vezi em se necemo orijentisati na posed.
                sigpic

                Comment


                • Problem je sto mu je dozvoljavao da ide u Njemacku svako malo, cisto sumnjam da ce mu to Murinjo dozvoljavati, ali da postoji neki animozitet prema Svajniju u svlacionici nema ni govora o tome. Svakako da nije dobro da postoje povlasceni, ja sam prvi protiv toga, ali bas sumnjam da ce se Murinjo koji je cak imao i privatne razgovore sa Bastijanom nekoliko puta u zelji da ga dovede odreci takvog igraca i lidera, on i Ibra su rodjeni pobjednici i ako ko moze da olaksa da se vrati pobjedniki mentalitet to su oni. On i Kerik moraju da dijele minutazu i nece biti problema da se izdrzi sezona, Van Gal je dosta pogresno sa obojicom radio, maksimalno forsiranje, prava je sreca sto je Kerik bio zdrav tokom veceg dijela sezone.

                  Ne bih se ja odricao Morgana, zasluzuje jos jednu sezonu bare, meni izlgeda kao da visi Erera najvise, potom Blind, a onda Felaini, ali je Snajderlin ubjedljivo najgori vezista tima bio prosle sezone. Matuidi i Pogba ako dodju on je najmanje potreban. Kerik i Svajni su tu da pasom i diktiranjem ritma odradjuju utakmice. Matuidi i Pogba obezbjedjuju misice, brzinu, direktnost. Ali Everton je vec spreman da iskesira 20 miliona funti, jos 5 i nista nije izgubljeno na Snajderlinu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sunday Times Sport (@ST_Sport):
                    Head over heels#tomorrowspaperstoday #bbcpapers #Wimbledon
                    sigpic

                    Comment


                    • Erice,pa je li tako da nema sanse da je Matuidi bolji od Morgana igrac
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • LOL

                        VG u januaru pokusao da kupi Igala, nudio 35 mil funti, sva sreca Votford odbio ponudu . Jebem ti sunce kakav pacijent VG, to nije normalno...

                        Akane, drugaciji su mi skroz igraci ali da ti odg - Snajderlina iz Sotona bih uzeo svaki dan pre bilo kog Matuidija, bio on u prajmu ili ne.
                        sigpic

                        Comment


                        • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            VG u januaru pokusao da kupi Igala, nudio 35 mil funti, sva sreca Votford odbio ponudu . Jebem ti sunce kakav pacijent VG, to nije normalno...
                            Izvini nisam video da si vec napisao... a sa tvojom recenicom se potpuno slazem
                            Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            Akane, drugaciji su mi skroz igraci ali da ti odg - Snajderlina iz Sotona bih uzeo svaki dan pre bilo kog Matuidija, bio on u prajmu ili ne.
                            A i sa ovim se bezrezervno slazem.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ako stvarno planira da igra 4 3 3 onda mi nelogicno da prodaje i Snajderlina. Cak i da dovede Pog/Mat kombo, necemo imati dovoljno igraca za rotaciju.

                              Prvo pitanje ko je holder? Neka bude Kerik. Ko su izmene? Ander i Felaini? Runija je kategoricno odbacio za vezni red, Blinda ne vidim da ce tamo koristiti. Ko onda? Mensa?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ne moze Snajderlin da bude holder kad za sezonu nije dao pas duzi od metar i po. Jednom je probao da je povuce do kaznenog i predomislio se, dao je Keriku/Svajniju. Nema to veze sa Van Galom, covjek je muda bez. Fela je mudonja, ovaj se krio cijele sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X