Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda navlacimo Real... zna Mou sta najvise pali Pereza...
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ako dodje Las ili bilo koji drugi klasicni zadnji vezni to sigurno znaci odlazak Morgana, ali ja to nikako ne bih voleo da vidim, osim ako je taj igrac Kante, onda sve moze.
      Last edited by srdjan_sl; 03-07-16, 21:41.
      sigpic

      Comment


      • Pazi Real ne može da ga priuÅ¡ti. Ako se Perezu digne ima da proda pola ekipe i da digne kredite. Tj može da koÅ¡ta i 200m.

        Mnogo je bolje pitanje ako se zanemare pare da li je on stvarno toliko dobar? I da li ne postoji niko drugi?

        I da samo da ne bude nedaj Boze, Mou nije uspeo jer mu nismo doveli Pogbu.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Izgleda da Miki sutra dolazi na preglede, potpis pa na intervju
          Kazu da je poliglota, tako da nece biti problema u intervjuu tipa MAJ DRIM KAM TRU
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Pazi Real ne može da ga priušti. Ako se Perezu digne ima da proda pola ekipe i da digne kredite. Tj može da košta i 200m.

            Mnogo je bolje pitanje ako se zanemare pare da li je on stvarno toliko dobar? I da li ne postoji niko drugi?

            I da samo da ne bude nedaj Boze, Mou nije uspeo jer mu nismo doveli Pogbu.
            Po meni niko ne vredi te pare al` NIKO.
            A ovo sam i ja napisao u nekom postu i slazem se... veliki je to zemljotres
            Ako ne dodje moze biti perfekt izgovor a oko pak dodje a nama ne krene,
            necemo zivi ostati sto iznutra jer to je neminovno a o spolja da ne govorim.
            Last edited by AIRBORNE; 03-07-16, 21:52.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Miki Targerijan tecno govori engleski

              sigpic

              Comment


              • Pare na stranu Pogba jeste fantastican fudbaler. Nije nam ovde bio problem da se plati Sancez 80 ali jeste da se plati Pogba 100, daleko od toga i ja smatram da je to suluda cifra i da sigurno ne vredi toliko, ali Pogba ima tek 23 godine, mozes ga drzati 4-5 godina u timu i opet dobiti te iste pare ako ne i vise kako je krenulo zadnjih godina od Reala/Barse/PSG-a.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Da, da, meni stalno u glavi 4 2 3 1. Da li je Mo ikada igrao 4 3 3, sa bas 3 veznjaka, a ne 10kom? Onda mi u toj 4 3 3 Draksler ne pije vodu nikako,osim da bude bekap, sto je nerealno i nelogicno.
                  Kako nije igrao,to je i najbolji period bio, još onda tražio Dzerarda, pa nije uspeo i kao plan B dodje, pazi sad Esijen
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Opet, ako zeli Real i da radi sa Zizuom, pristace i na manju platu (u pocetku).

                    Jedina realna prica, ako ne predje u Real, mi je ona da je on Perezova a ne Zidanova meta.
                    Ma vjeruj mi ovo sto Vladan kaze da je to u pitanju.On hoce da mu daju 12 miliona platu,a u Realu plafon mu daju 8 i to iz ljubavi prema Zidaneu jer je to jedina njegova prava zelja.Ozbiljno se prica da Perez nikako nije za njega.Transfer bi isao do 100 mil ne vise i ne bi dali odgovarajucu proviziju Raioli...svi bliski izvori Realu prenose da je Pogba zelja Zizua,a da se Perez na neki nacin protivi tome...ako ne ode u Real bice da je samo zbog menadzera jer mu je Zidane idol
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kako ce se Mino odrec svojih 20 milioncica, ako ode u Real?

                      Nikako.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Jel izasao podatak o plati Mikija, jer sam ja naletio na informacije od preko 200k?
                          Bild danas kaze 12,5 mil eura
                          sigpic

                          Comment


                          • Gvardiola nicim izazvan poceo da proziva Mancu juce...

                            Koji su oni kompleksasi majko moja. Sta sve za PR one njihove male (u svakom smislu) fan baze nece uraditi. Zato ce me Murinjo iznervirati ako bude gubio vreme na Vengera kada je pravi neprijatelj odmah tu, prekoputa.

                            Pod gubljenjem vremena mislim na ona njihova vec tradicionalna prepucavanja preko konferencija
                            Last edited by ExEric; 04-07-16, 09:12.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam hteo juce da napisem spisak ko mi je za OUT ali evo dobro je pocelo.
                              Januzaj ce traziti da ode "kako kruzi prica" Idemo dalje...
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X