Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moura na pozajmicu, odlicno je to, ako zgazi produziti ga, ako ne ici ce se po Bejla na ljeto najvjerovatnije.
    sigpic

    Comment


    • Daj Mareza. Ne znam kako je covjek i dalje u Lesteru


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ma ko god. Mouru ne bih iz principa makar ga i dzabe davali

        Comment


        • Cekajte ljudi, Mourin agent je trazio pare, SAF to odjebao i ovaj poveo malog u PSZ jer mu je PSZ dao to sto je trazio. On je bio itekako otvoren da predje.
          sigpic

          Comment




          • Ocemo ovo.

            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Ooooo da!

              Comment


              • Ma nebitno sto nas je Mura ispalio, vec sto je on sada polupan igrac. Dokle vise takvi polovnjaci?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post


                  Ocemo ovo.

                  Dovodi, ne pitaj koliko kosta


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Cekajte ljudi, Mourin agent je trazio pare, SAF to odjebao i ovaj poveo malog u PSZ jer mu je PSZ dao to sto je trazio. On je bio itekako otvoren da predje.
                    A inače igrač se ništa ne pita i on prelazi gde mu menadžer kaže? Nije to baš tako, pogotovo ako si u tom momentu top3 prospect na Svetu. Dovoljno si moćan da odabereš sam...
                    Liku je zinulo dupe za pare, glupi balavac, koji na kraju neće ni mnogo da zaradi u karijeri. To je to short term razmišljanje priglupih sportista koji imaju loše savetnike i pritom nisu dovoljno mudri da uvide da savete koji primaju nisu za dobrobit i njegove karijere, a na kraju karijere i njegovog bankovnog računa.
                    Mura da je ostao u United-u, kod Fergusona bi verovatno rapidno napredovao i dobio priliku, igrao bi više, do sad bi imao barem jedno produzavanje ugovora kojim bi već sustigo trenutni ugovor u PSG-u.

                    A u ovom datom momentu bio bi igrač kome će naredni ugovor biti veći, dok će sada verovatno da ide stepenicu niže i sa ugovorom i sa atraktivnošću kao igrač.
                    Neću da očajavam ako dodje, ali nije baš ni bajno da takvim tupanima oživljavamo karijere. Plus mislim da je early bloomer, da je fizički sazreo rano i da je igrač koji će već pre svoje 30ete da pada i fizički.

                    Comment


                    • Žoze Murinjo želi da dovede Rouza ali u klubu su ubijeđeni da Šo može obaviti zadatke.

                      U klubu ponovno raste strah da će Murinjo na kraju sezoni dati otkaz. [Mail]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Zeli Rouza koji nije nista posebno a platili bi ga ko da je Roberto Karlos iz najboljih dana... Ma vazi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Nisam za varijantu zbog Rouza. Nema neku minutažu u Spursima a i ono što igra bolje da ne igra.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • A i Shaw je odlicno odigrao poslednjih nekoliko utakmica. Daj bre nekog veznog i mozda to desno krilo ili 10-ku (Dybala )

                            Comment


                            • Dibala je sanak pusti. Neće njega Juve sigurno prodati.

                              Ponovo isplivava ime Lukasa Moure. Ne znam koliko je pametno njega potpisati.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ja se sve nesto nadam da je Moura "smokescreen" za nekog ali ako vec mora on onda obavezno na pozajmicu do kraja sezone posto bas nemam poverenja u njega.

                                Di Mazio pise da nema nista od zamene Miki za Z. Maria, kao nismo zainteresovani i to me raduje.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X