Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih Xabija pre svih ako me pitas, to se jednom radja. Majstorcina

    Comment


    • Ja bih dao ovo za Pogbu pa nek ide zivot
      sigpic

      Comment






      • Kakav maestro, tehnicki jedan od najboljih igraca svijeta
        sigpic

        Comment


        • Dovode se Rajolini igraci, a Mendesovi ne, pritom dostupni. Ovdje nesto ozbiljno nije u redu

          Matuidi i Las, Las za dz, Matudi za 40-ak miliona kapiram i ja bih bio prezadovoljan s tim. Mada samo sa Matuidijem bih bio vise nego zadovoljan. Sve covjek moze da igra na sredini. Kante bi naravno bio najbolje rjesenje, ali nece se desiti.
          sigpic

          Comment


          • Mozda je zavrseno sa njim nakon Renata.
            sigpic

            Comment


            • Koliko ti to izgleda realno? Murinjo je u klubu i da se kulira Mendes, cisto sumnjam bas.
              sigpic

              Comment


              • Nisam ni ja bas toliko fan,ali kao neko ko je gledao Kroosa u milion utakmica ove dvije godine mogu reci da barem do neke mjere grijesite.Kroos nije fulio utakmicu evo dvije godine.Carlo ga ja jahao dok nije iznemogao covjek totalno,a ista situacija je bila i ove sezone.Prije toga Mundijal svaku minutu odigrao i sada na Euru slicna situacija.Khedira i Bastian nisu skupa odigrali kao on u zadnje dvije godine.Sve top igraci da se razumijemo,ali Tony odigrao sve minute prakticno dvije godine i to bez pravog odmora.Jos jedna stvar stoji,a to je da od kada je Casemiro preuzeo ulogu holdera Njemac je procvjetao,ali bukvalno 20 % je bolji igrac.Pogba je hajmo reci dosta nekonstantniji,ali mu je neki plafon vrlo moguce veci s tim da nisu isti igraci,ali spletom okolnosti u nekom timu borili bi se za istu poziciju...mislim da Pogba ne vrijedi ni blizu tih para i da ce ga pritisak svega toga slomiti
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Auuuu sta ste se raspisali, neka samo tako.

                  Limeni brate rodjeni, pregrubo si shvatio moj post, necemo igru graditi na Lukeu naravno... Nisam govorio o kreaciji igre nego o dodatnom pritisku na protivnika.
                  A sta fali visini 180cm. kada je sasvim pristojna i dovoljna ne zezaj.
                  Daj da damo neki gol glavom onako lako sa nabacenom loptom

                  Dobro on je za odbranu, a kada ne ide nigde nego samo stoji pozadi napravi se ogroman dzep za protivnicke padobrane sto pas u prazno, sto pas na postavku u taj dzep. Evo vodis, da je i kod Kontea izgubio mesto...
                  Morace jednom da krene napred a sta kada svaki protivnik zna da mu centarsut ide u noge prvog sto cuva kazneni (namerno puste da Mateo prodje malte ne do korner linije) pa se tako otvori prostor-livada za kontru...
                  Ne mora stalno vuci za dres, dovoljno je jednom, u nekoj mnogo bitnoj utakmici.
                  I Nani nije hteo da visoko digne nogu pa se nasla ona Turcin-mindza u crnom i dade mu crveni, sto je promenio citav tok utakmice i dalje igranja u CL.
                  Svakako sam da mu se da sansa kao i Memsu, pa neka bude sta bude, nista lepse nego kad igrac koji je vec od tebe- proradi.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Jbt 120m za Pogbu..




                    Pa ostavi ga u Juveu.. Mislim ovo nema veze sa Juveom njima svaka cast. Ali ko god bude dao tolike pare za njega je zreo za hospitalizaciju. Pa to ni na igrici ne radis jbt.

                    A da ne kazemo da mozes dvojicu da dovedes. Koji ce prekucati u svakom smislu. Koke, Verati, Kante. neka budu i 150m, opet bi to bilo razumljivije.

                    Pa jbt razvijaj Mensu koji je zivotinja. Bolje ulozi 10m u njega.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ako ne gledamo cenu kao faktor meni bi Pogba bio prvi izbor, odmah do njega Verati pa tek onda neko treci. Ovako naravno da nisam za to da se za Pogbu prebacuje 100 miliona, ali mislim da ce upravo to da se desi posto ga Murinjo bas zeli.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni Verati bolji igrac osjetno, ali nekako mi se godinama crta za Real, taman za par godina kad Modric ode ovaj ce ga zamijeniti kapiram
                        sigpic

                        Comment


                        • Kante, Koke, Verati, Matuidi. Da ne pricam o nekim drugim igracima.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Pogba za 100 milki, to mogu da se mozdano naguzim al` za 120 e to je ogroman problem.
                            Jos nam samo fali da nam to bude kamen spoticanja Moa (u svalom smislu) od prvog radnog dana.
                            Zamislite ne krene bas sve po planu, pa nam se krene nabijati 120 milki u mozak. Sa rekonrdnim DiMarijom smo tako pukli i kroz tu rupu nam ulazila voda...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Simpaticno

                              After the penalty shoot-out win, Schweinsteiger told Bild: “I’ve been thinking about earlier penalty shoot-outs I have been involved in. Against Chelsea in 2012, Bayern shot against our own fans.”
                              (In the Champions League final of 2012, Bayern Munich lost a penalty shoot-out on home soil to Chelsea.)

                              He also cited Switzerland shooting at their supporters for their Euro 2016 defeat to Poland on spot kicks.
                              Schweinsteiger’s decision will now be forgotten as Germany won the shoot-out, his own spot kick to win the tie was skied, but again, nothing else matters besides the fact that the world champions made it through.
                              On the video below, you can see referee Viktor Kassai check with Schweinsteiger as he makes some rather strange mouth manoeuvres.

                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Koke i Verati bi zajedno ispali kao Pogba ,a dobili bi vise u igrackom smislu.
                                Ja bih recimo voleo njih dvojicu da vidim ,i da pokusamo da ugrabimo Karaska iz Atletika ,brutalan igrac u najavi.
                                Zamislite Verati i Koke u sredini ,ispred njih Marsijal,Karasko i Miki, i napred Ibra ,i tehincki i takticki bi imali prednost protiv svih ekipa u premier ligi ..

                                Pogba je odlican igrac ,malo sebican i previse samouveren ,vredi nekih 60-70 miliona ,ali 120 bas i ne ,ali nije ni Juve glup da ga proda za "male pare" on im je zlatna koka.

                                Moja neka logika ,mislim kako bih ja voleo da napravim ekipu ,kad vec imamo para da trosimo
                                De Gea - Shaw,Smalling,Varane,za desnog beka bi imao nekoliko opcija Cancelo (desni bek iz Valencie),Sime Vrsaljko (Sasuolo) ili Bruno Peres (Torino)-Koke,Verati-Marsijal,Miki,Karasko-Ibra

                                Na klupi bi imali Rasforda,Rooney-a,Morgana,Bastiana i Memphisa (nekog od njih dvojice),Bailly ili kako se vec zove i rezervni golman (a ne bih voleo Romera u toj ulozi)

                                Comment

                                Working...
                                X