Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kasnis jedno 10 sati Proto

    Evo i Barta, ovo je krajnje ozbiljno izgleda

    http://www.telegraph.co.uk/football/...rd-revolution/
    sigpic

    Comment


    • Došla mašina Ajde dajte sada Mikija i Pogbu i da uživamo

      Comment


      • To je to, Mou: Ja bi zaboravio poslednje 3. sezone Naoruzavamo se, naoruzavamo se al` fala Bogu, pametno.
        Miki razuveri me, molim te! Nemam ja sta da zakeram ako te moj klub zeli...
        Sto se Pogbe tice, totalno suludo preplacivanje, medjutim bas mi je tesko da izvazem. Pogba takodje donosi mnogo na dugu stazu. Nema teorije da mi nemamo u planu
        da 18/19 ili najkasnije 19/00 budemo CL sampioni a to sa njim mozemo lakse, pa na kraju i tako "vratiti ulozeno". Uvek ce biti jakih tehnicara mada ovakve fizicke zivotinje koji uz to imaju i tehniku ipak je malo teze pronaci i imati. Verovatno na kraju sezone 16/17 gubimo Bastiana a za sledecu i Runjavog ako ne i ranije. Od obojice ocekujem u nastupajucoj sezoni "raskos, labudovu pesmu" i KRAJ. Nesto mi govori da Pogbina cena s obzirom na nase okolnosti i razvoj situacije sa ostalim srednjacima nije uopste velika kad se posmatra ne nadolazeca sezone nego svaka posle te.
        Koke i Verati su mi bas zelje al` to je moje mastanje.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Bas je Zoze zapeo za Pogbu izgleda, kao da samo s njim moze da igra 4-3-3
          sigpic

          Comment


          • Treba nam verovatno i jos jedan iskusan stoper, jeste da Proto kaze da ne moze Bonuci ali meni on ostaje i dalje prva zelja u odbrani.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne kasnis jedno 10 sati Proto

              Evo i Barta, ovo je krajnje ozbiljno izgleda

              http://www.telegraph.co.uk/football/...rd-revolution/
              E jbg Ma mozda neko nije video pa eto da obnovimo ovo divno gradivo

              Aleksa jezik pregrizo i ruke skrsio prvom prilikom, cuj Pogba ccc

              Ne Srdjane ne moze Bonucci, gde ste bili 2011, pa 2012, pa cak i 2013 dok je umeo da sjebe tekmu jednim potezom. Msm ume i sada, ali hvala Bogu redje
              Last edited by Prototype; 30-06-16, 23:23.

              Comment


              • Ucinimo Juve najbogatijim klubom na svijetu

                Salu na stranu sulude su ovo cifre za Pogbu, ovo bas nije realno i bas mi je nejasno cemu sve to. Jos je zavrsilo sa SAFom tako kako je zavrsilo, meni nesto bijedno krajnje to njegovo vracanje, odnosno pokusaj vracanja i pritom postavljanje novog transfer rekorda ako dodje do transfera naravno.

                Iskreno zabolje jer meni ni iz dzepa ni u dzep, svakako je bolje da trose pare koje klub zaradi nego da ih vlasnici stekaju, ali te pare dajes za Bejla, Nejmara, Grizmana, a ne za Pogbu, za 120 miliona eura dovodis barem dva top veznjaka, barem.
                sigpic

                Comment


                • Ibra odbio milion funti nedeljno od Kineza zbog Mancestera, Miki prihvatio manju platu da bi se klub lakse dogovorio s Borusijom. Murinjo
                  sigpic

                  Comment


                  • Bale i Neymar su mi igraci koji bi mogli da opravdaju te pare, jer dominiraju tekmama u kojima igraju, plus su dosta ofanzivniji i vise asistencija i golova daju. Plus marketinski su prejaki, jaci od Pogbe. Pogba kad nebi dao gol na 2-3 tekme, sto i normalno da ne bi jer je veznjak, imam osecaj da bi mu zvizdali. Jer ono isli bi logikom, za ovog smo dali 100+M. Ponavljam se, ali pritisak ga bi mogao da ga sroza.

                    A Manchester je postao najaci fudbalski brend jos 1999. ali eto nesrecne okolnosti su dovele do toga da mogu da trose veliki novac tek sada. Msm trosilo se onda kad je trebalo i to pod nadzorom Fergija, koji je radio odlican posao na tom planu, mnogo bolji od Wengera, iako se akisha ne slaze, zivi u lazima

                    Manchester ti je jedan od retkih koji trosi novac, koji sam zaradio, tj preko svog brenda. Tu smo slicni i Juve kad je mnogo trosio tj 2001, vecina novca je dosla od prodaje Zidana i Inzaghia i neka sica od Kovacevica i Van der Sara

                    Comment


                    • Nikad Mancester ne bi bio ovo sto je danas da nije bilo SAFa. Ni sto se tice trofeja, statusa, ni sto se tice finansijske moci. Jer Junajted pocetkom novog milenijuma je bio zadovoljan da proda Bekama za 25 miliona funti cini mi se, a covjek je bio prva zvijezda tima. I marketinski najjaci igrac vjerovatno ikad. Tada mu je popularnost u Britaniji bila brutalna. Bio je nezadovoljan, naravno SAFu je prekurcilo sto vise brine o frizuri nego o fudbalu, onaj incident sa kopackom i za njega mjesta bilo vise nije, i trazio je da se ne ide ispod tih 25 miliona funti, ako ga zele imace ga za tu cifru. Nesto ranije su haos Italijani pravili sa cijenama, Lacio bio nenormalan ponajvise, a onda dosao Real kjoji je obarao transfer rekorde sa Figom i Zidanom, i tu imas Mancester koji prodaje igraca za mnogo manje i preadovoljan je s tim.

                      Dolaskom Glejzerovih slavina je bila prilicno zavrnuta, prodavalo se i od prodaja dovodili igraci, ali niko kao SAF ne bi radio sve one stvari sa takvim budzetima, za Ronalda je brzo SAF shvatio da je morao mnogo vise da trazi, ali najveci paradoks je sto cim je covjek otisao u penziju Junajted je poceo da ubira sve plodove njegovog rada na finansijskom planu, on nije imao neogranicene budzete, da je imao to bi tek bila nevjerovatna dominacija. mada on je trener drugacijeg kova, tacno i da je imao nikad ne bi toliko trosio i preplacivao igrace, ima tu slicnosti sa Vengerom, iako je SAF mnogo svjesniji bio od Vengera sta mu fali i to sto mu fali bi regulisao. Venger voli vise da pati i da se krpi.

                      Ali ne smije se ni Vudvord zaboraviti niposto, strasan mag, niko ne bi ovolike pare usuo u klub sem on, niko. Jer ovi ugovori koje sklapa su brutalni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da, SAF je neverovatan posao odradio nakon te 2000. Beckham jes mozda greska, sa marketinske strane, al jbg ne mozes fudbal gledat kroz marketing, osim ako nisi Perez. Fergi nije to dozvoljavao.

                        Od Italijana najvise je trosio Lazio i najgluplje. Sto me danasnji klubovi iz PL-a podsecaju na Lazio, trosimo zato sto imamo, bez mnogo razmisljanja. Cinimi se da sam na transfermarket.com nasao neke podatke o transferima u periodu 1997-2002. Zacudio bi se kad bi video da Italijani i nisu toliko vise trosili od ostalih. Al su lose poslovali, te investicije su tesko uspevali da povrate, tj da im se vrate na terenu.. Kad su bili na vrhuncu nisu umeli svoju ligu da naplate, preko brenda kao sto to radi EPL. Sjebali ih tatice kad su se racuni i porezi nagomilali.

                        E bas tada je Manchester bio prejak na svakom polju, al zbog jbnih Glazera se nije trosilo vise. Mada trosilo se samo onda kada je trebalo, kada bi se prepoznao talenat i onda nije bilo sitnicaranje. Ferdinand, Rooney i CR su kupljeni u 2-3 godine razmaka. Isto kao i RVN. U to vreme Fergi je retko masio u svojim procenama.
                        Last edited by Prototype; 01-07-16, 00:12.

                        Comment


                        • Najjaci naziv za Mikitarjana, Mikitargerijan
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako bi, kazem ako bi Pogba dosao Mou bi ga sigurno doveo u savrsen red, od psihe pa na dalje...
                            Zaista ne vidim kako bi on "propao" kod nas, bez obzira daje li golove ili ne.
                            Neimar & Bejl = Nema teorije!
                            Sto se tice Neimara, ako ga Barca pusti, tu je najveci problem "geografija" Mancestera. Bejl, Real ga nece prodati !
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Imao United nesrecu sto su ih Glejzeri uzeli na dug. Komplikovana procedura, al ukratko ljudi kupili klub tako sto su kes koji su dali, priznali kao dug Uniteda i onda taj isti kes potrosili na drugom mjestu.

                              Jos uvijek je United u dugu zbog tih zajebancija, al to je totalno nebitno, jer ne utice na poslovanje kluba.

                              Ed Drveno Drvo je najveci mag kada je u pitanju vodjenje kluba. Jest da je smotan kad su transferi u pitanju, al po pitanju biznisa, mag.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Koke, Verati, Kante, Gundo do skoro, Kros. Birajte dvojicu i ostaje za ćevape i pivo

                                Glejzeri su ispali "pametni" prebacivanjem celog duga na United. Sreća naša pa je bio Fergi tu a i Gil. Koji su doneli dosta trofeja. Kod Fergija je to moglo. Kod svakoga drugog teško. Sa ekonomske strane, samo da se zamisli šta bi bilo da smo u to vreme imali ovakve 3 sezone.
                                Manje više smo dve sezone bacili a možda će biti i 3 ili više u zavisnosti od Zozea. Samo neka bude rodno i plodno. I da potraje
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X