Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je i on def razocaranje, previse mekan u duelima, znao da ispada kao dete, ne znam... svilen previse za Murinja. A i TFM je dovoljno spreman za bekap u najgorem slucaju.
    sigpic

    Comment


    • Meni zet deluje kao da ima +5 na svoje godine. Nisam siguran da smo na pravom putu ako najozbiljnije računamo na igrača koji nema sigurnih 90` u nogama. On i Kerik da služe protiv slabijih, dok Morgan (ako Murinjo proceni na pripremama da ima u njemu igrača od pre dve sezone) reže u tvrđim utakmicama. Od Fosua se nadam da će Murinjo da pravi nekog anchor/destroyera, tako da imamo po dva profila u zoni ispred odbrane. Smatram da je jedan dinamičan srednjak koji će biti u kosturu tima moranje. Runi će moći da iznese CM igru sve dok nema presinga, a to opet nije vrhunski nivo - što je cilj.

      Mkhitaryan (ako) donosi mnogo formacijskih opcija i sigurno boostuje tempo, tranziciju i otvara mogućnost za ubojite kontre. Smatram da je on bolji izbor za desnu stranu nego neko ko bi igrao igru sličnu Martialu, ukoliko on bude levo, što je skoro sigurno.

      Felaini, Ander, Blind i Depaj su misterije. Od toga, Blind i Erera su tip igrača koji bi kod SAFa ostali deset godina i bili najbolje iskorišćeni kroz rotacije i zadatke. Flečer i Park mi prvi padaju na pamet. Depaj ima budućnost ukoliko ima mozak, to neće niko moći da promeni. Hoće li prebildati, zatim pustiti stomak kao Ben Arfa pa ga klub proterati, pa smršati i igrati sezonu karijere kao odbačen igrač, stvarno ne znam šta da mislim.

      Darmian je bio brutalan u startu, posle počeo da biva mekan i uplašen u napadu. Blind masivno potcenjen zbog masakriranja na CB. Ander duplo slabiji nego u prvoj sezoni. Mata isto potcenjen jer je korišćen na silu, kontrastno svojim kvalitetima i u stilu fudbala gde ne može da dođe do izražaja. Stavite Ozila na njegovo mesto i onakvo mrtvilo bez kretanja u prošloj sezoni, ne bi ništa mnogo drugačije izgledalo.

      Ima baš mnogo upitnika, pogotovo nakon ovako problematične sezone gde je mnogo više igrača ispalo škart nego što je trebalo da bude.

      Comment


      • I ja sve vise mislim da Svajni nikad nece biti isti igrac za 90 minuta, nazalost. Verovatno je i Mou svestan toga pa zato hoce preplatiti Pogbu ili koga vec.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Rafael Ernandez

            Mkhitaryan to Manchester United close to completion, inevitable. Mourinho will have one of the best attacking midfielders in the world.
            Mkhitaryan is truly one of the smartest and most gifted midfielders in the world, the kind of world class player #MUFC starves for.
            The Armenian signing should set the tone for the players the club should pursue rather than overspend on lesser footballers.
            I'm confident he will make an instant impact in the Premier League as one of the best players in the world. Underrated outside Germany.
            sigpic

            Comment


            • A za 6m ima da briše te tvitove ili sta god... :/

              Zadnji put kada nisam hteo tako nekog došao je Marsijal, a pre toga RVP.. Očigledno da ne grešim previše
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Mkhitaryan started out as a mid-fielder, went on to play as a striker, just behind the striker, as an attacking mid-fielder & on the wings.
                  Henrick's talents do not end there, he studied Business Administration, plays Chess & can speak 6 languages including English & Portuguese.
                  At Shakhtar, Mkhitaryan was not living in an apartment but at the training ground. Team-mates called him 'President' of the training ground.
                  ....
                  sigpic

                  Comment


                  • Mkhitaryan!

                    Comment


                    • Nisam gledao TM do danas, ali je u petak za Mikija procenat bio 42.Sada je 65%.

                      Plasim se da ce ovo sa Mihitarijanom da bude zajeb isto kao i prosle godine sto su umesto Klajna uzeli Darmjana.Mislim da ce Liverpul sada bolje da prodje sa Maneom, bas kao sto je sa Klajnom.

                      Comment


                      • Jbg Mane je bio Van Galov pik, Murinjo nije ni razmisljao o njemu. Ja isto mislim da nam treba vise tip krila kao Mane, ali Miki je vrhunski fudbaler, Murinjo je radio skauting mjesecima, bio na utakmice Borusije i tacno zna sta mu treba, tako da je ok.

                        Mozda ce da igra bez krila, neka 4-3-1-2 varijanta, dje bi Miki bio desetka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Inace odma da kazem da bih radije Kantea i Dzejmsa nego Pogbu, a ova dvojica su zajedno jeftinija od Pogbe. Volio bih Dzejmsa da dovede, znam da nije njegov tip igraca, znam da nije krvavi radnik i da je velika kocka u pitanju, ali vjerujem bi imao sta da kaze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mkhitaryan kompletniji igrac i tehnicki na visem nivou od Manea, takticki isto savrseno potkovan. Sve je to u par deka, ali da sam ja npr birao, Jermena bih uzeo bez razmisljanja. Jos ispade jeftiniji nego sto se pricalo.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • How would you describe Mkhitaryan as a person? What is he like privately?

                              Sereda: He is a very modest and decent boy. Glamour is alien to him. You will not find him in the morning at three o'clock in a nightclub. When he came to Ukraine from Armenia, he lived at the training ground. He has no house and no apartment in Donetsk. As far as I know he has no girlfriend. The only thing that currently interests him is football. He is very professional. This is also what coach Mircea Lucescu always stressed when he talks about him. A professional through and through. No doubt, every coach likes players with these characteristics.

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X