Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ili tako ili Ĩistaka sa ledom


    Od 0:23 do 0:47.
    sigpic

    Comment


    • Mene zanima za koju formaciju ce se odluciti Murinjo, ako stvarno ide po Pogbu ili nekog drugog BTBa onda mislim da ce igrati 4-3-3 prije nego 4-2-3-1
      sigpic

      Comment


      • Sredina


        Svajni-Runi-Pogba

        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Di Marzio

          "We want Paul back", when Manchester United made Pogba cry

          Paul Pogba's departure is like an open wound for Manchester United fans. The French midfielder arrived from Le Havre to the Red Devils academy at the age of 15, but while he got to practice next to many champions, Sir Alex Ferguson told him he needed time to get a chance in the Premier League. Pogba never fully accepted this assessment and Juventus advances made him consider leaving England.

          In addition, Ferguson described his relationship with Pogba's agent Raiola this way "He and I are like oil and water: from the first meeting it was a disaster" the contract extenion went from difficult to impossible, and then Juventus closed the deal. Once Ferguson realized Pogba was on his way out he excluded him from the squad, which made Pogba cry outside his office.

          But now with Mourinho in charge things could change. Raiola has been working closely with United on the Ibrahimovic and Mkhitaryan deals, and Mourinho has always adored Pogba, he also tried to sign him last summer while at Chelsea. So far Raiola has had a discussion with the Red Devils, but it won't be easy to sign Pogba. Real Madrid continues to pursue him, and Juventus won't offer any discounts- they value Pogba at least ā‚¬100 million while hoping to keep him at least another season. Pogba is happy in Turin, and that is a factor that shouldn't be underestimated.

          It's too early to predict what will happen, those who want Pogba will have to meet Juventus' exorbitant demands while also paying him huge wages of between ā‚¬12/13 million per season net of taxes. They are thinking about it in Manchester, but there isn't yet a formal negotiation. It won't be easy for them or anyone else to close the deal, but Pogba's tears from when he was at Old Trafford could turn into tears of joy in the future for Manchester United fans.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Mene zanima za koju formaciju ce se odluciti Murinjo, ako stvarno ide po Pogbu ili nekog drugog BTBa onda mislim da ce igrati 4-3-3 prije nego 4-2-3-1
            I ja tako mislim. Pogba najbolje funkcionise u 4 3 3 sa nekom free rolom. On je onako cudan igrac, nije kreativac, nije klasican trkac, vise neki strelac iz senke ala Lampard.

            Ma od Pogbe nema nista, ako ga zeli Real oni ce ga i pokupiti, mi mozemo samo da se sklonimo sa strane. Mislim da je Andre G njegov bekap. Mene mnogo vise zanima taj DM i to sto nas povezuju sa Maticem.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Meni bolji Kante, pritom i jeftiniji, mada ne bih imao nista protiv Matica naravno.

                Ne vjerujem da ce se dovesti Pogba, ali sam siguran da ce pokusati, sto znaci ponudice 100+ miliona eura Juveu, a njemu 15-ak miliona godisnje, sto je samo po sebi katastrofica.
                sigpic

                Comment


                • Ja bih voleo Murinja da vidim da igra sa 2 napadaca, pogotovo ako dovede Mikija, koji komotno moze da bude jedan side veznjak. Drugi Ander/A Gomes i/ili neki dupli pivot/DM i 10ka kao dijamant.

                  Ibra i Marsijal.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mora tu masu da se radi onda, ne vjeurjem da ce ici na tu opciju.

                    Marsijal kao krilo je idealan za Murinja, jer zatvara sve, mada povratkom Soua nema brige oko defanzive po lijevoj strani. Desno opet imamo dva brutalna defanzivna beka, ako kojim cudom dovede Aspija idealno, ako ne Toni i Darmijan je sasvim ok, pritom ce desno biti i Jermen najvjerovatnije koji je veliki radnik i strasan u defanzivi. Runi je Zozeova desetka, skoro sam kacio njegovu idelanu desetku, bukvalno covjek opisuje Runija, samo je pitanje za koju formaciju ce se odluciti, ali me definitivno zanima sta ce da radi sa vezom, oce li kupovati igraca i kakvog, oce li koristiti Timotija i koliko i oce li igrati sa tri u vezi ili sa dvojicom.

                    Ako ide po klasicnog BTBa onda se cini da ce se igrati 4-3-3, ako ide po DMa onda ce igrati 4-2-3-1. I ako je Runi desetka dobro je sto je ta trojka iza napadaca maksimalno disciplinovana i radna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ponavljam se kao pokvarena ploca ali ako bi postojala neka kombinatorika samo bez Runija...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ti bi lagano pozdravio Runija, Matu i Tonija, ja nikako. Runija do nove godine svakako, ali od nove godine on ponovo izgleda kao profesionalni fudbaler i radi dobre stvari na terenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Ponavljam se kao pokvarena ploca ali ako bi postojala neka kombinatorika samo bez Runija...
                          Znas i sam da ne postoji
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            Ponavljam se kao pokvarena ploca ali ako bi postojala neka kombinatorika samo bez Runija...


                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ti bi lagano pozdravio Runija, Matu i Tonija, ja nikako. Runija do nove godine svakako, ali od nove godine on ponovo izgleda kao profesionalni fudbaler i radi dobre stvari na terenu.
                              I Roha/Romera/Dzonsa/Blinda (nemam nista protiv njega, cak naprotiv, ali mislim da nema on sta da trazi kod Moa pa da ne sedi bzvz na tribinama) a dobrano bih razmislio o Felainiju/Darmjanu/Bastijanu.

                              Andera bih recimo ostavio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Za tu defanzivnu cetvortku se slazem, ne treba vise cekati Dzonsa, nema od toga nista. Mozda momku i svane ako ode, mozds poveze nedje drugo par sezona, ali je pao i u pozicioniranju, cesce ispada, jednostavno nazaduje iako vrlo mlad i dalje.

                                Nemam ja n i najmanju sumnju da ce Bastijan biti jedan od glavnih Zozeovih vojnika ako bude zdrav. To je veliko ako, ali covjek je sto se klase tice i ovakav uz Kerika najbolji vezista tima bio prosle sezone, dok je Felaini ako se koristi na pravi nacin izuzetno koristan i ako je ko zasluzio da ostane to je on, iako su navijaci uzasni prema njemu.

                                Darmijan razocarao ofanzivno, ali sto se defanzive on je vise nego dobar, nije skup, nema veliku platu, nikakav problem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X