Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači, Eric Bertrand Komparativ-Od-Beo

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kaze Bejts da bi Mo rado ukljucio Darmjana u dil za Matica, da Everton skenira situaciju oko Morgana a da je Blind isplivao kao meta Vengerici.

        Bejts u prvoj VG sezoni bio najpouzdaniji.
        sigpic

        Comment


        • Adam Ounas je nas novi igrač izgleda. Zapratio Junajted i Marsijala na Tviteru, to bi bilo to.

          Comment


          • Di Marzio

            Breel Embolo like many in Europe : the 1997 Basel striker class has bewitched everywhere, especially in the Premier League , where he returned to coach Jose Mourinho . At Manchester United , and one of the names made ā€‹ā€‹by the Portuguese to the Red Devils is just to Clot . Whose agent , Erdin Shaqiri , brother of former Inter Xherdan was just contacted by Mourinho , and now the operation is in the hands of the prosecutor of the Portuguese Jorge Mendes . To give the first jewel of the Special One , Breel Embolo .
            Ja vam rekoh da ce Mendes da nam dovodi igrace
            sigpic

            Comment


            • Zlatanov sin



              Evo i originalnog engleskog clanka, ono je bio gt

              Breel-Donald Embolo has made a name for himself at Basel and has now attracted the interest of many clubs in Europe. The striker born in 1997 could head to England after Mourinho listed him as one of the players to reinforce Manchester United's squad. The former Chelsea manager also contacted Embolo's agent, Erdin Shaqiri and now the negotiation is being handled by Mourinho's agent Jorge Mendes. Embolo could be a reinforcement to the Special One's attack at Manchester United.
              sigpic

              Comment


              • Ako dolaze Ounas i Embolo to skoro sigurno znaci cao Depaju/Januzaju, ako ne i obojici.

                Ounas bi mogao da ostane u Bordou na pozajmici, cini mo se da se on (ako dodje) nece nagledati terena mnogo.
                sigpic

                Comment


                • Odgledah sad klip sa malim Ounasom...fantasticna kontrola lopte, dribling a i brz je ko munja. Bas ono sto nam treba na krilu! Marsijal na jednoj, ovaj mali na drugoj plus ako dodje i Embolo. Ne ocekujem da ce biti odmah starteri ali se vidi da su masivan potencijal.

                  Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                  Comment


                  • Zoze gradi za buducnost, tu je da ostane

                    Kaze Di Marzio zamjena za Mikija je Sirle. Prodace Borusija svakako, samo treba vidjeti je li Mancester u trci uopste.

                    Kaze MEN Pogba je Murinjova jedina meta od vezista i spreman je da plati koliko zatraze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto se tice duzeg zadrzavanja siguran sam da od toga nema nista. Maksimalno 2-3 godine i to je to.

                      Comment


                      • Eto u Celziju 5 godina ali iz dva puta. šŸ˜ U Junajtedu moze siguran sam da dogura i do 6 minimum.

                        Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                        Comment


                        • Ako mislite da je on trener da duge staze grdno se varate, sezona ili dve max i to je to .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Dosao je kuci i tu je da ostane, bar je moje misljenje takvo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve sto trenutno radi izgleda kao da namjerava da se zadrzi. A i sam je rekao da zeli da ostane duze od tri godine. No, tek cemo da vidimo, doveo je momka od 22 godine i blizu je dovodjenja dva ofanzivca od 19 godina. Kazu i neki izvori iz Portugala da ga nikad nisu vidjeli zadovoljnijeg i smirenijeg.
                              sigpic

                              Comment


                              • 4-5 sezona sigurno, krace ako ne bude po njegovoj volji i ako budu postojale dve uticajne struje kao u Celziju.Nema puno boljih timova od Junajteda, zapravo samo bi Real predstavljao korak napred a ne verujem da bi mu ponovo palo na pamet da preuzme klupu Reala.Stavise mislim da ga Spanija ne privlaci kao Engleska.Veliki je uspeh sto je uspeo da spoji tri sezone u Realu.

                                Comment

                                Working...
                                X