Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top sala, ali ovaj plavi stvarno lici na Depaja, kapiram da ce ovako izgledati za mjesec i po, nabijeniji nego ikad

    Bice on dobar ako bude htio da radi i slusa Zozea, ako nece odma moze da ide.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      ovaj plavi stvarno lici na Depaja, kapiram da ce ovako izgledati za mjesec i po, nabijeniji nego ikad


      Depaj nije vozač, Depaj je vozilo.

      A jbt, koliko farbe stvarno treba Feli i Čongu, ono celo zabavište može lopova i žandara da igra po njima.

      Comment


      • Pa jasno, zato i kazem plavi, misleci na bager
        sigpic

        Comment


        • Romano

          ManU: Bailly details €32M + €8M add-ons. Talks ongoing with Raiola for Ibra. Many targets for midfield: André Gomes, Matic (difficult) #MUFC
          sigpic

          Comment


          • Naleteh na fejsu klip gde se Tores posprda sa novim nasim pojacanjem..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Naleteh na fejsu klip gde se Tores posprda sa novim nasim pojacanjem..
              Super, znaci bice novi Vidic! 😁

              Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

              Comment


              • I ja o tome razmisljam
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Naleteh na fejsu klip gde se Tores posprda sa novim nasim pojacanjem..

                  Mislis na ovu situaciju? Bas ga je majstorski poslao u prazno.


                  sigpic

                  Comment


                  • Balji zvanično naš, Ibra gotovo sigurno, čekamo još Gomesa, desno krilo i još nekog iskusnog štopera. Samo da je brzo sve završiti, kad krenu pripreme da sva pojačanja budu tamo i da se ne nerviramo sve do samog kraja prelaznog roka kao prethodna 3 ljeta.
                    Inače, prošlo ljeto smo doveli prvog Nijemca (doduše bio je i golman onaj prije 10-tak godina u Junajtedu ali nikad nije dobio šansu) a sad smo doveli Afrikanca, jeste da smo znali dovesti neke Afrikance ali i to je bila rijetkost.
                    Last edited by BorisUnited99; 08-06-16, 18:24.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Balji zvanično naš
                      Cisto informativno, posto vidim da se dosta ljudi dvoumi, s obzirom da je momak iz Obale Slonovace, gde je opste poznato francusko govorno podrucije, njegovo ime Bailly se inace izgovara Baiji, jer se duplo L u francuskom u 95% slucajeva izgovara kao J ili Y kada pre njega ide I.

                      Englezi ce ga verovatno zvati Bejl.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A da ga zovemo Eric?! Lakse svima
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ako me ista na ovom forumu nervira to je sto ljudi strana imena pišu kako se izgovara (a i taj izgovor je u većini slučajeva neispravan).

                          Ne znam kako bi se vi osjećali da odete u neku džabou i da vam tamo na nekom dokumentu napišu umjesto Filip - Villyp , umjesto Marko - Marrco , Meho - Mecxhoe , Miroslav - Myrocshlaw, itd itd (parafraziram). Zašto ljudima oskrvnjujute lična obilježja??

                          Btw. Sretno vam sa stoperom Bailly-em , nadam se da će biti dobar k'o Otamendi ili Mangala.

                          Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • @Legolas

                            Ma samo da bude ko Gabriel, ne zelimo bolje

                            Comment


                            • On je nesto izmedju Bai i Baji ako cemo strogo po francuskom izgovoru, ali mi uvijek napravimo odredjene korekcije u nasem jeziku i prilagodimo ga, tako da je logicno da bude Balji, ali niko se time nece baviti od lingvista

                              Originally posted by legolas View Post
                              Ako me ista na ovom forumu nervira to je sto ljudi strana imena pišu kako se izgovara (a i taj izgovor je u većini slučajeva neispravan).

                              Ne znam kako bi se vi osjećali da odete u neku džabou i da vam tamo na nekom dokumentu napišu umjesto Filip - Villyp , umjesto Marko - Marrco , Meho - Mecxhoe , Miroslav - Myrocshlaw, itd itd (parafraziram). Zašto ljudima oskrvnjujute lična obilježja??

                              Btw. Sretno vam sa stoperom Bailly-em , nadam se da će biti dobar k'o Otamendi ili Mangala.

                              Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                              Kakav nonsens od posta

                              Pisi kao sto govoris, citaj kako je napisano. Ne moze bolje od toga jednostavno, sto se mene tice savrsenstvo od jezika. Michael je u Njemackoj Mihael, a u Engleskoj Majkl, mi kako izgovorimo tako i napisemo.

                              Covjece jesi li ti svjestan da niko ne prevodi njihova imena, nego ih pise onako kako se izgovara. O kakvim dokumentima pricas, jesi li realan?
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas cu da se mucim da napisim pravilno Snajderlina i Svajnstajgera...

                                Comment

                                Working...
                                X