Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo za brata Avramovic ide flasa Vinjaka.

    PS: Slobodno možeš da počneš da navija za United. Verujem da bi te prihvatili svi oberučke za razliku od Sabura
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Samo za brata Avramovic ide flasa Vinjaka.

      PS: Slobodno možeš da počneš da navija za United. Verujem da bi te prihvatili svi oberučke za razliku od Sabura
      Pre bih ruku odsekao

      Ali 'fala za vinjak.

      Comment


      • Srećno nam bilo!
        Biće pozitivni haos sa Mourinjom. Čovek je oduvek imao pozitivno mišljenje o Junajtedu. Nije mala stvar što je pio vino sa Fergusonom posle utakmica.
        Jedva čekam da vidim na kojim pozicijama će popunjavati tim.

        Comment


        • Rasford u debiju za Englesku daje gol posle dva minuta i dvadeset sekundi. Kapa dole majstore!

          Marcus Rashford becomes the youngest ever player to score in their England debut. #MUFC
          Last edited by srdjan_sl; 27-05-16, 19:54.
          sigpic

          Comment


          • Rasford
            sigpic

            Comment




            • Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Rasford
                Kad je rasan Tačno sam znao da će ga dati večeras.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Rashfooooooord!!

                  Bravo, mali, sutina pravo iz Van Galovog blokcica.

                  Comment


                  • Rasford

                    Last edited by srdjan_sl; 27-05-16, 21:04.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zlatan's agent Raiola: "It'll be a surprise in the end. Everyone's just talking about United, United, United!" #MUFC
                      Raiola: "There are clubs in England & Europe, some outside of Europe, but everyone thinks he must go to @ManUtd. It's not true." #MUFC
                      Raiola: "We're not in a hurry. I only care about securing something of quality. We'll see what happens, we've a good time ahead of us now."
                      sigpic

                      Comment


                      • Ostace Mou malo duze u Manchesteru, vidi se da gotivi/voli tim, nema u klubu ni Pereza ni Abramovicha. Svaki eventualni neuspeh ce se mnogo vise tolerisati.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jos jedan Celsijev navijac
                          I navijač Junajteda


                        • Pa da mi je krivo sto je preuzeo Man U krivo mi je al nadam se da ce sada
                          da pokaze ovim klovnove od igrace sto su ga predali.

                          Al ovaj predposledni twit je

                          Comment


                          • Novi menadžer i dva gola. Optimizam.



                            Last edited by Abel; 27-05-16, 22:50.

                            Comment


                            • Ne znam, mozda jos nisam ovo upio kako treba, mozda jer sam nedje znao da ce se desiti evo taman pola godine, ali tek nocas me uhvatila neka euforija, gledam intervju od bijedna tri minuta deseti put, gledam neke klipove dobrodoslice sto su fanovi radili i pokusavam da protumacim Zozeov govor lica kod intervjua, vidim ponos sto je tu, za klub vec govori mi, tu je dje zeli i dje treba da bude, nemam ni najmanju sumnju.

                              Kakvo samopouzdanje, odavno nije bilo ove euforije kod Junajtedovih navijaca, kao da je odma sve podigao za nivo vise, kao da nas je u trenutku vratio tamo dje smo bili kad je SAF bio na celu. Nije odigrana nijedna utakmica, nije doveo nijedno pojacanje, ali sam pun optimizma, ako Zoze ne napravi velike stvari i ostavi svoj pecat u istoriji kluba niko nece neko vrijeme, onda nas vjerovatno ceka susa posle monsunkih kisa trofeja koje je SAF donio. Ali sam ubijedjen da samo Murinjo moze na pravi nacin da sjedne u SAFovu fotelju. Sto se tice organizacije ljudi, motivacije, izvlacenja iz igraca vise nego sto i sami vjeruju da imaju u sebi tu je Zoze nenadmasan. Takticki besprekoran, autoritet, a opet oni igraci koji prihvate njegove metode su njegovi za cijeli zivot, kunu se u njega i uradice sve sto im kaze. Ima tu i losih stvari, prljave igre, izgori u prevelikoj zelji, mnogo se trosi, to nije zdravo sto radi ponekad uopste, ali mu strast i zelju za pobjedom, da bude najbolji niko ne moze i nece oduzeti. I to sto ponekad radi, a sto mnogi smatraju cirkusom je sto se mene tice za veliko postovanje. Sa igraca skida sve, preuzima na sebe, svu mrznju, sve negativno, sve probleme i to jeste prednost na terenu jer presija je kod njega, ne na igracima.

                              Sto se te tri famozne sezone tice iz Porta i Intera je odlazio kad je ostvarivao apsolutni vrh, tripletu. Oba puta posle dvije sezone. Prvi mandat u Celsiju je bio nevjerovatan, prve dvije godine titule, iako mu je i tada Roman dovodio igrace koje ne zeli, Sevcenka npr, iako mu je dao otkaz pocetkom cetvrte sezone iako je sezonu prije bio drugi u ligi. Drugi mandat prilicno turbulentan, cudan, radio prije toga u Realu koji ga je prilicno istrosio, nije imao pauzu i odma od Celsija koji je bio daleko od titule, ucinio kandidatom za istu, potom osvojio titulu rutinski i na kraju kolaps tokom trece sezone, ali nije Celsi proigrao ni njegovim odlaskom, da je ostao ko zna, mozda bi mnogo bolje stajali na kraju dana. Mozda ne bi, to necemo saznati nikad tako da je pusta prica. Ali sad je imao tu pauzu, mogao da odmori, skloni se od svega, to je vrlo vazno. Tu je bilo i polufinale LS, zaheraski pristup druge godine protiv PSZa i iznenadjujuce ispadanje svakako. Nesto je opasno krenulo po zlu te trece sezone u Celsiju, slicno kao i trece sezone u Realu, ali je Real ipak drugaciji. Tu je nasao kljuc jedini za Barsu, osvojio titulu, prebacio ih preko osmine LS, vodio do polufinala, i druge sezone osvojio titulu. Taj Real Madrid iz Murinjove druge sezone na klupi je jedan od najboljih i najbrutalnijih fudbalskih ekipa koje sam ikad gledao. Eto, nije osvojio LS pa nece ostati upamcen, kao sto nece ni ovogodisnja Barsa koja je do marta izgledala kao mozda i najbolja ekipa svih vremena. Taj Real je bio toliko brz, nestvarnom brzinom se transformisao iz odbrane u napad i bio je toliko atraktivan da je to strasno. Kad bih mogao da biram, izabrao bih da proba tako u Mancesteru, ili kao u prvom mandatu u Celsiju, ali je svaki pristup legitiman i apsolutno necu imati problem sa autobusom, igrom na rezultat i slicno.

                              Jos malo o toj famoznoj trecoj sezoni. Ako imas dvije uspjesne sezone, onda je tesko to ponavljati u kontinuitetu. Za Zozea nije uspjeh top cetiri, osmina finala LS i neki kup, za Zozea je uspjeh titula i polufinale LS barem(mada za njega nista ni tu nije uspjeh sem titule realno). Djokovic, Nadal, Federer kad dodju na turnir i ne osvoje ga to je za njih neuspjeh. Tako je i kod Murinja, ako nije prvi, ako nije najbolji onda je neuspjesan. I to moze da se trpi u Mancesteru. SAF je dva puta uspijevao da veze po tri titule. Ali ono sto je sigurno, rezultati kakve je imao Celsi poslednje dvije sezone pod Murinjom u Mancesteru ce mu garantovati mir. Ili rezultate kakve je imao u tri sezone u Realu. Jer je u Mancesteru lakse raditi nego kod Pereza ili Abramovica. Znate li koji se trener najvise zadrzao na klupi Reala poslednjih 16 godina, a posebno kad je predsjednik bio Perez? Murinjo naravno. A Real je u tom periodu imao nevjerovatna imena, od samog svjetskog krema, do nestvarno slabih za mene rjesenja. Znate li ko se kod Abramovica najduze zadrzao? Zoze Murinjo u prvom mandatu. Ko je drugi na toj listi? Zoze Murinjo u drugom mandatu. A suludo je sad da pominjem kakva su tek trenerska imena bila poslednjih 12-13 godina. Bice Zoze ok u Mancesteru, barem je Mancester poznat po tome da trpi menadzere. Eto siroma' Mojes se jedini nije zadrzao, Van Gal je svakako tu bio na kratke staze, d arekonstruise, izgradi i ode kroz tri sezone. I po ko zna koji put, sto se mene tice, da se nije otvorio prozor za Murinja ja bih rado gledao Van Gala do kraja ugovora, jer i dalje sam ubijedjen da je on bio najbolje rjesenje u datom trenutku. Da je dobar za duze staze, da je i dalje jedan od najboljih graditelja u fudbalu i mislim da je strasan posao uradio sa rebuildingom i akademijom. Da je mogao odmah da zamijeni SAFa umjesto Mojesa bilo bi jos bolje, idealno je tada bilo postaviti Murinja ali sad je sve doslo na svoje.

                              Van Gal koliko god lud bio nije djubre, zanimljiv je, konferencije su mu prejake, pun je postovanja za protivnike i igru. I ja mu tu kapu skidam, sto se mene tice pokazao se kao veliki gospodin, nije se zalio na sudije, sto nema penala, jebale su ga povrede, tu je sigurno i metod njegovog rada napravio posao, ali generalno ponasanje mu je bilo gospodsko. Ali da se ne lazemo, SAF je pritiskao svim silama, a Murinjo je mnogo blizi SAFu po ponasanju, nije bas SAF bio toliko arogantan, drzak i bezobrazan, ali jeste bio prilicno. Pravi Djavo na klupi Djavola. Sad je tu ponovo Djavo.

                              Sad je sve kako treba u fudbalskom klubu Mancester Junajted. Ali ja zaboraviti necu prethodne tri godine, samo zelim Mojesovu, ove dvije Van Galove kakve su god bile, meni su bile zanimljive barem isto toliko koliko su mi izivaca odnijele. Ali jedno je sigurno, Murinjo ne dolazi sa stavom, mislimo da mozemo, zelimo da budemo tu i sl, vec sa stavom moramo da budemo prvi i to je ono sto odvaja Murinja i jos nekoliko njih od ostalih. I mi moramo da budemo zadovoljni, na prste jedne ruke mozemo da nabrojimo najbolje trenere svijeta, a jedan od njih je na nasoj klupi ponovo.

                              Mancester Junajted i Zoze Murinjo je sam po sebi spoj koji ce biti omrazen, svi ce zeljeli da ih dobiju, svi ce pisati i pricati o njima. Svaki poraz ce biti katastrofa, svaki problem prava mala kataklizma. Ali neka, jer je brzo nestao taj strah od Mancestera, sve se tako brzo urusilo. Sad je opet sve drugacije. Tu je Murinjo, covjek koji je rodjeni pobjednik, koji ima ligu u malom prstu i koji vise od svega mrzi da gubi.



                              Zamalo zaboravih, Rasford jbt. Sipa golove na debijima kao da je to nesto najnormalnije na svijetu. Idi na Euro i donesi Englezima titulu
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X