Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    PSG, Real ponovo. Jbg Kineze vise ne otpisujem ni da je Messi u pitanju.
    Mi ne pricamo o globalnom nivou, Murinjove rijeci su Engleska, to ponavlja peti put, zeli da ostane i radi u Engleskoj. Vidim ove tri mogucnosti, nijednu vise.
    sigpic

    Comment


    • Repka onda :vinjaksmajli:
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ne verujem da će repku,čak šta više siguran sam,izjavio je jednom prilikom da mu je žena rekla da je suviše mlad za to

        Žena mora da se sluša
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Veliki gospodin, suva klasa

          sigpic

          Comment


          • Ajd pomozite danas Lesteru ako moze

            Comment


            • Prosto mi je neugodno kako nam dobro ide...

              ovo cekanje sa covekom koji je sebe video u nasem klubu, na nasoj klupi jos dok je prvi put vodio Chelsea - cak i pre.
              Mou izgara da ga pozovemo a mi ladovina.
              Imao bi i pored svih razocarenja ove sezone razumevanja za ovu igranku da se ostali nisu pojacali ali ovako nema nikakvog razoga za ceganje, mozganje.
              Covek ce se "potuci sa svima" sledece sezone.
              Ove nase komsije, Pep + ostalo
              Guneri, sigurno ce igracki biti bolji a za glavu - sta me briga al` ne mogu stalno da gube "titule na tacni"
              Liver sa Klopom, covek je samo nastavio sa zatecenim Brendonovim skrabanjem. Sada kada dobije full budzet i full pripreme nema teorije da Liveri budu slabiji od ove sezone, mogu biti samo ultra bolji.
              Chelsea, namestice zabar opasnu ekipu... jos kada dovede profilisane Azure...
              ostali timovi APSOLUTNO za svaki respect Kokoske, Cekicari ... ma ludnica od sledece sezone... a svaki klub pun para sto zbog vlasnika, sto zbog ove nove EPL raspodele.

              Hocu da Mou zazvoni mob. i da posle toga da izjavu kako je od sada zaposlen u Super Monster of Club
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Veliki gospodin, suva klasa
                sigpic

                Comment





                • Majstori!!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ahahahahahaahahahah vrhunski

                    Ocekujem Timotija u prvom timu
                    sigpic

                    Comment


                    • Fosa desni bek.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Trebao je Darmijan desno, a Timoti umjesto Markusa, ali vazno da Fosu Mensa igra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Totnem standardan osim Wimmer out, Vertongen in. Da vidimo gde je ko stigao s fudbalom od prvog kola.

                          Comment


                          • LvG on delay: "We will say after if it has an impact on our performance or not."
                            Ako pobedimo nece a ako izgubimo hoce.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jutros na "Sandej Suplemet" prica novinar Telegrafa da je Junajted ocajan da zadrzi LVG

                              A juce rekose(isto telegraf) da LVG vec planira pojacanja bez obzira na ovo povezivanje sa Murinjom

                              Skidam im kapu,bas su zapetljali pricu

                              Ipak mi najvise bode oci to sto je MEN prvo javio da postoji formalni dogovor a onda izaso sa pricom za top 4

                              Vec vidim da za nedelju dana sele Murinja u Real
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Teško da mi je iko ogadio ovu igru do sada ovoliko, pa i omiljeni tim, koliko sramna sezona većine na čelu sa LvG zvanim nijedobrarupausaksijidajdanađemnovuibolju.
                                Kakva sramota! Fuj! Fuj! Fuj bre!!!

                                ...bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip.. .bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip...b ip...bip..bip...bip...bip...bip..bip...bip...bip.. .bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip...bip...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X