Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam rekao da je star, nego da je sad kasno. Posebno sto sad imamo mnogo mladju sredinu nego tada, Fosu Mensa je razbijac, Runi koji ce moguce igrati na sredini, pritom su Svajnstajger i Snajderlin tip Murinjovog veziste i idu povezivanja sa Gomesom i Marijom. A tu su i Kerik koji produzuje ugovor, Felaini i Erera. Svakako ce neki biti prodati, ali nema sanse vise od dvojice.
    sigpic

    Comment


    • Nadam se da vam stakleni Svajni i deda Carrick nece previse minuta upisat iduce sezone. To su igraci eventualno za uskocit zadnjih 15-20 minuta ili odradit kakav kupic manjeg znacaja. Svajni je spao na Arteta level, nema od toga nista. Neupitno je da ima znanje, ali pogledaj mu injury listu zadnje tri godine, ne bi njega Bayern pustao da je sposoban, covjek je legenda kluba i tako ga olako puste.

      Comment


      • Ako dovedu Ibru, on ima da siluje ekipe iz donjeg dijela tabele, cak i sa Murinjom za kormilom, ima da ubije 30 golova u ligi bez vecih muka.

        Mada, zao ce mi biti ostalih igraca jer ce Ibra da se nametne kao autoritet. Ma i treba... i treba neko od igraca da utjera strah u kosti Da zna tamo neki Depaj da ne smije da dribla u prazno.

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • Svajni je klasa (poredjenje sa Artetom ne zelim ni da komentarisem)
          Kerik je ove godine pokazao da je u odredjenim formacijama nas najbolji veznjak i da moze jos dosta da ponudi Junajtedu, e sad koliko se on uklapa u Murinjovu igru to ne znam, ali verujem da ce i za njega Mou da nadje odgovarajucu ulogu.
          sigpic

          Comment


          • Svajni ako bude zdrav sa Snajderlinom, kod Murinja je to bolesno dobro. Nema vise Van Gala i mrtve igre...

            Comment


            • Najbolji Arteta ne može da se poredi sa Svajnijem koji nema jednu nogu. Jednostavno ne može.

              Zamisli porediš Fiat stila u najboljem slučaju sa Mercedesom? Pa ne ide da ga jebes.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Dosta je vise ljudi, dosao je MURINJO bre !!!

                To garantuje TOP2 sigurno uvek, meni je dovoljno, a sada samo nek radi

                Comment


                • Pa opet taj stakleni Svajni odigra 31 utakmicu, a odigrao bi jos 15-ak da ga van Gal nije zajebao i drzao na terenu pola sata sa povredom koljena, a Kerik 42. Oni i ne treba da igraju po 50 utakmica, vec 30-ak, fino da se rotiraju i ljepota. Jedan sat, drugi pola sata. Pa sledecu ovaj sto je igrao pola, sad igra sat, a ovaj drugi ga zamijeni i igra pola. Dubina je isto vazna, a ona je vec tu, ali kao sto rekoh neki ce napustiti, mislim da ce to biti Erera sigurno, za Felainija ne znam, voli Murinjo bezobrazne igrace koji ispunjavaju zadatke bez pogovora.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam usporedivao nogometno umjece Artete i Svajnija vec sam rekao da je Svajni spao na Arteta level, odnosno sjedenje u bolnici, grijanje tribine i naslikavanje za promotivne materijale.

                    Comment


                    • Volio bih da prodamo Felainija, možemo uzeti dobre pare za njega, italijanski klubovi ga žele. Međutim, mislili smo i da će ga Van Gal šutnuti odma. Vrlo moguće da preživi još jedan režim.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pa opet taj stakleni Svajni odigra 31 utakmicu, a odigrao bi jos 15-ak da ga van Gal nije zajebao i drzao na terenu pola sata sa povredom koljena, a Kerik 42. Oni i ne treba da igraju po 50 utakmica, vec 30-ak, fino da se rotiraju i ljepota. Jedan sat, drugi pola sata. Pa sledecu ovaj sto je igrao pola, sad igra sat, a ovaj drugi ga zamijeni i igra pola. Dubina je isto vazna, a ona je vec tu, ali kao sto rekoh neki ce napustiti, mislim da ce to biti Erera sigurno, za Felainija ne znam, voli Murinjo bezobrazne igrace koji ispunjavaju zadatke bez pogovora.
                        Ja nekako mislim da ce nevoljeni Mata brzo dobit pedalu, Mourinho ga ne gotivi previse . Ako se dobro sjecam u Chelseau su se pokacili oko pozicije i neigranja obrane.

                        Comment


                        • Svajni o Murinju

                          "Should Mourinho join Manchester United...I believe everyone would love to be coached by Mourinho...then it will be something special."
                          Samo rijeci hvale o Van Galu naravno

                          http://www.espnfc.com/manchester-uni...ething-special

                          Murinjo o Svajnstajgeru tokom Mundijala

                          “My instinct as a coach is that the best Germany is when Schweinsteiger gives the stability that the team needs in midfield,” Mourinho said.
                          Inace je Svajni rekao 2012. da bi Murinjo sigurno bio uspjesan u Bajernu, Murinjo je pricao s njim te godine, komentarisao njegove igre, a ni Bastijan ne voli previse Pepa, jos ako dodje Ibra eto tri velika Gvardiolina hejtera u istom timu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Volio bih da prodamo Felainija, možemo uzeti dobre pare za njega, italijanski klubovi ga žele. Međutim, mislili smo i da će ga Van Gal šutnuti odma. Vrlo moguće da preživi još jedan režim.
                            Covjek je prosle sezone bio kljuc za okretanje sezone, cetvrto mjesto, a ove za FA kup, tako da ako je neko zasluzio svojim stavom i partijama da ostane, to je definitivno on.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X