Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Nisi oduševljen daj reci ko bi bio bolji? Još bolje ko je od svih njih dostupan?

    Polako sa tim da smo osvojili, samo polako. Gde žurite toliko?
    Ne znam iskreno.

    Da li se naslućuje ko sve ide od igrača?

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kako ne, Vudvord, Zlatan, Zoze i momak koji stampa dresove znaju da je done deal
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kako ne, Vudvord, Zlatan, Zoze i momak koji stampa dresove znaju da je done deal
          Hahaha
          Jos kad` pocne press c., pa Mou i ostali krenu da parlaju na punjabi umesto engleski a mali printa li printa
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Oficijalno je, objavio Sky.

            Idemoooo

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Comment


              • Tek sjutra zvanicno

                sigpic

                Comment


                • Cuj in a secret location

                  Izbor pada na 5 vrhunskih tzv 'Gentlemen' klubova u centru Londona. Veoma tajnovito.

                  Cestitke u svakom slucaju, upgrade na prijasnju dvojicu klauna, al jebiga rok trajanja 4 godine plafon.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Bolje 4 godina i 2-3 TROFEJA nego 10 godina i 2-3 trofeja, ali trofeja.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Idemoooooo!!!!!!

                      Vladane spremaj i ostala pića

                      Comment


                      • Odakle sad cetiri Aki, zar nije tri? Inace sam citao ovih dana The Shed End i bas mnogi navijaci Celsija misle da mu je ovo dream job i da ce ispraviti greske koje je pravio, biti smireniji i stabilniji. Naravno ima i onih drugih koji misle da je potrosen ili da ce potrositi ekipu za godinu do dvije, neki cak idu toliko u krajnost da kazu da je namjerno zajebao sezonu u Celsiju da bi se domogao Mancesterove klupe, sto su klasicne teorije zavjere i veze sa zivotom nemaju.

                        Sto se mene tice moguce su obje solucije solucije, i da ostane tri godine, ali i da se duze zadrzi, osjetno duze pritom, ali ocekujem titulu u prve dvije godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu ja s mejnstrimom. Moram ja da idem protiv sviju. Cetri godine cisto eto, da ne bude da su tri.

                          A ovo neko pljuvanje Wengera, mislim da je to prezvakana prica, nepotrebno je da se ponavlja.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Još nije ni potpisao Aki mu dao otkaz! Već si krenuo da "pogadjas"?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Al` kako se vrhunski obukao da potpise, Zdravko Colic iz najboljih dana je nula. Bez zezanja ova fotka vrhunac modelinga

                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X