Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.dailymail.co.uk/sport/fo...rm-United.html

    Comment


    • Kakva su ocekivanja za vcrs?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Kakva su ocekivanja za vcrs?
        Loša igra i minimalan poraz.

        Comment


        • Nemam neka očekivanja... vrv bi značilo dosta na psihološkom planu ako dobijemo, ali mi je bitniji meč sa Barnlijem nego ovaj sa Sitijem.

          Samo bez povreda.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Sve nam je bitno. Ne volim deljenje na važnije i manje važnije tekme. Pogotovo što igramo sa komšijama gde se pobeda traži makar se igrao trening meč.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Votford u FA kupu za 3 dana je najmanje važna, tu će sigurno igrati rezervni sastav, a večeras možda i najjači, pa da odmaraju za Barnli 12. januara.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Nemam neka očekivanja... vrv bi značilo dosta na psihološkom planu ako dobijemo, ali mi je bitniji meč sa Barnlijem nego ovaj sa Sitijem.

                Samo bez povreda.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Barnli je najvazniji mec svakako ali ne bi skodilo da vcrs prodjemo dalje. Mora ova ekipa probiti barijeru 1/2...
                Mene ovaj tim podsjeca na onaj iz sredine '00tih kad je Liga kup najavio dominaciju sa Runijem, CR7, Vidicem i ostalima. Trebao im je taj trofej tada kao sto i ovom timu sada treba neki trofej, da otvore racun sto bi se reklo[emoji3]
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • Ocekivan sastav osim Lindelofa, Bailly je bio perfektan i opet ovaj upadne u startnih 11[emoji2357]

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Cist kvalitet:
                      KdB > Pogba > Bruno

                      Comment


                      • Jos jedno 1/2 i stop. Ne mogu da naprave iskorak. Vcrs oduceni od fudbala, kako igraci tako i menadzer. Bas sraman nastup

                        E da, ovo vec postaje zabrinjavajuce sa izmjenama u velikim mecevima. Slijepac vidi da nas gaze i prva izmjena u 73 min? Isto siljenje patke nad DVB mi pocinje ici na k....
                        Last edited by Miki28; 06-01-21, 21:44.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Loša utakmica, ali opet gubimo zbog naših gresaka.

                          Msm izgubili bismo svakako jer napred ništa uradjeno nije.

                          Nisam video drugi gol ali kod prvog Megvajer pa Šou glavni krivci. Nejasan mi je Megvajer sto nije intervenisao.

                          Bruno loš, samim tim i ostatak ekipe.

                          Slažem se sto se izmena tiče, pogotovo sto DVB ne dobija priliku a msm da bi on na sredini mogao da unese malo mira i da kontroliše distribuciju lopte.

                          Ali kao sto rekoh, nisam ništa očekivao... tako da mi ne pada ovaj poraz teško.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Ne bih rekao zbog naših grešaka, samo drugo poluvrijeme sam gledao ali izgledalo je da su jednostavno dominantniji, nismo imali neke šanse, izgledalo je da će prije oni dati drugi nego mi gol za izjednačenje. Megvajer je svašta čistio kao i većinu utakmica.

                            Glupo je izvlačiti se na žrijeb jer kad dođeš u polufinale vrlo vjerovatno će ti protivnik biti jaka ekipa ali brate mi bez greške dobijamo teške protivnike. Da smo Totenhem izvukli bar imali bi realnu šansu za prolaz, o Brentfordu da ne govorim.

                            Za 3 dana Votford, konačno da stavi Donija u prvih 11, odmori Bruna u smislu da ga ni na klupu ne stavlja itd.
                            Last edited by BorisUnited99; 06-01-21, 22:21.

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Jos jedno 1/2 i stop. Ne mogu da naprave iskorak. Vcrs oduceni od fudbala, kako igraci tako i menadzer. Bas sraman nastup

                              E da, ovo vec postaje zabrinjavajuce sa izmjenama u velikim mecevima. Slijepac vidi da nas gaze i prva izmjena u 73 min? Isto siljenje patke nad DVB mi pocinje ici na k....
                              A sta da menja, sta ima na klupi?

                              Da izbaci Bruna, ubaci VDB-a, pa da Brunbotovi ga zapale cim izadje iz kuce? VDB u ovom mecu nije mogao da igra na CM-a, neophodna nam je bila mobilnost tu da DODJEMO do lopte. Sa njm bi verovatno oni drzali loptu do kraja tekme, mozda bi osetili loptu na minut. Greenwood je i dalje tanak za ovakve meceve. Situacija gde ce da sutne loptu u mrezu nece da mu dodje. Dete je, mora da pobegne pola metra od protivnika da bi mogao da odigra najobicniji pas na prvu, svaki kontakt ga izbaci iz ravnoteze.

                              Ponavljam vec mesecima, nemamo rotaciju, zato se ne zanosite pricama oko titule uopste.
                              Nemamo sredstva da u ovakvim mecevima ubacimo nesto sa klupe i da promenimo nesto. Ne mozemo da rotiramo, da odmaramo igrace, igraci nemaju svezinu za ovakve meceve. Ili moraju da se mnogo odmaraju izmedju, i da manje rade na treningu pripreme za mec. Jos pre 25 godina se fudbal promenio da se titule ne osvajaju bez klupe.
                              City ima 2 tima, i mogu da rade sta hoce.

                              Pa brate, to ti je kao u PES. Ti si odabrao jedan tim, ja sam izabrao. Ti mozes da menjas tim, da ubacis "raspolozene" igrace, a ja nemam pravo da udejm u "tactics", nego mora odmah na start.
                              E to je Manchester United.

                              Nisam nezadovoljan uopste. Nmg da ih krivim, da se posle boxing pakla koljemo odmah sa City-em, za tako nesto mora da se sredi jos tim. Cak ni na Bruna, na kojeg najlakse pizdim, ne mogu da mu zamerim za ovaj mec. Dobro, Shaw me najvise frustira.

                              Mi toliko nemamo klupu da ce nama mozda jebeni klinac iz Atalante, koji ima nekoliko seniorskih utakmica, da mozda "prosiri" klupu.

                              Momci, kad otvarate tabelu PL-a, gledaje Tottenham, Chelsea, Leicester. Pravite kalkulaciju oko top4. Ovo vam je gubljenje energije.
                              Ole i igraci moraju da igraju i da se ponasaju kao da mogu da osvoje titulu, jer tako sportista mora da se ponasa. Mora da veruje, i da sebi postavlja najvise ciljeve. Jer tako se napreduje. Ako krenes sa tacke A, pa sebi postavis tacku C kao cilj, onda ces da dodjes do tacke B, mozda i preko toga. Ako sebi postavis kao cilj tacku B, neces do kraja doci ni do tacke B.

                              To za nas kao navijace ne vazi. Ne valja ni za vas, i vase zivce, a i samo se stvara neki pritisak.
                              O imperativima titule, o tome cemo na leto...
                              Last edited by Busby Babe; 07-01-21, 01:53.

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                A sta da menja, sta ima na klupi?

                                Da izbaci Bruna, ubaci VDB-a, pa da Brunbotovi ga zapale cim izadje iz kuce? VDB u ovom mecu nije mogao da igra na CM-a, neophodna nam je bila mobilnost tu da DODJEMO do lopte. Sa njm bi verovatno oni drzali loptu do kraja tekme, mozda bi osetili loptu na minut. Greenwood je i dalje tanak za ovakve meceve. Situacija gde ce da sutne loptu u mrezu nece da mu dodje. Dete je, mora da pobegne pola metra od protivnika da bi mogao da odigra najobicniji pas na prvu, svaki kontakt ga izbaci iz ravnoteze.

                                Ponavljam vec mesecima, nemamo rotaciju, zato se ne zanosite pricama oko titule uopste.
                                Nemamo sredstva da u ovakvim mecevima ubacimo nesto sa klupe i da promenimo nesto. Ne mozemo da rotiramo, da odmaramo igrace, igraci nemaju svezinu za ovakve meceve. Ili moraju da se mnogo odmaraju izmedju, i da manje rade na treningu pripreme za mec. Jos pre 25 godina se fudbal promenio da se titule ne osvajaju bez klupe.
                                City ima 2 tima, i mogu da rade sta hoce.

                                Pa brate, to ti je kao u PES. Ti si odabrao jedan tim, ja sam izabrao. Ti mozes da menjas tim, da ubacis "raspolozene" igrace, a ja nemam pravo da udejm u "tactics", nego mora odmah na start.
                                E to je Manchester United.

                                Nisam nezadovoljan uopste. Nmg da ih krivim, da se posle boxing pakla koljemo odmah sa City-em, za tako nesto mora da se sredi jos tim. Cak ni na Bruna, na kojeg najlakse pizdim, ne mogu da mu zamerim za ovaj mec. Dobro, Shaw me najvise frustira.

                                Mi toliko nemamo klupu da ce nama mozda jebeni klinac iz Atalante, koji ima nekoliko seniorskih utakmica, da mozda "prosiri" klupu.

                                Momci, kad otvarate tabelu PL-a, gledaje Tottenham, Chelsea, Leicester. Pravite kalkulaciju oko top4. Ovo vam je gubljenje energije.
                                Ole i igraci moraju da igraju i da se ponasaju kao da mogu da osvoje titulu, jer tako sportista mora da se ponasa. Mora da veruje, i da sebi postavlja najvise ciljeve. Jer tako se napreduje. Ako krenes sa tacke A, pa sebi postavis tacku C kao cilj, onda ces da dodjes do tacke B, mozda i preko toga. Ako sebi postavis kao cilj tacku B, neces do kraja doci ni do tacke B.

                                To za nas kao navijace ne vazi. Ne valja ni za vas, i vase zivce, a i samo se stvara neki pritisak.
                                O imperativima titule, o tome cemo na leto...
                                Pa i trebao je da izbaci Bruna, los je bio i da ubaci Donija. Trebao je da izbaci Skotija mnogo ranije i stavi ili Pogbu tu ili da Matic udje. Bilo sta.

                                Promijeni formaciju, uradi nesto.

                                Pep ga je takticki razbio, uopste nije ocekivao da ce Sterling ici desno a Foden lijevo. AWB je bio spreman za borbu sa Sterlingom ali Fodena nije mogao lasom uhvatit. Da li je uradio nesto po tom pitanju s obzirom da je Rasford igrao desno a on igra odbranu svake prestupne godine sad? Zasto nije reagovao pa recimo stavi Pogbu u vezni red a Rasforda lijevo pa nek ubaci i mrcenog Dzejmsa, da pokrije prostor? Bilo sta da uradi?

                                Zar ne mislis da je u utakmici gdje si potpuno nadigran, kasno mijenjati u 73 minutu pri reziltatu 0-1 pa makar imao klince na klupi? Ja mislim da jeste.

                                4 poraza u 1/2, pritisak je sve veci i veci i strah me da ce ovu ekipu mentalna blokada kad je tesko onemoguciti da ostvari nesto, dal ove ili sledece sezone?

                                Jos jednom ponavljam, Skoti i Fred su dobri momci i imaju svoje kvalitete i ulogu ali protiv Big boysa, trebaju kvalitetniji igraci na sredini terena. Procice ponekad i sa njima kad je cio tim raspolozan, kad oni daju 110%, kad upali igra na kontre ali nece uvijek.

                                Jos jednom, moram da odam priznanje Pepu za ovo sto radi u zadnje vrijeme. Ako uspije uzeti trofeje, bice to njegov masterclass. Dias mu je brutalna kupovina, konacno je ubo sa stoperom a i Stones se vratio i nazalost po nas, njih 2 su mi ove sezone najbolji stoperski tandem u Engleskoj. Zategao je pozadi a naprijed ce uvijek stvoriti sanse.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X