Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Kad ovako strepimo do kraja, još je drugi gol došao nakon nepostojećeg kornera i onda Lindelof pogađa njihovog u glavu.. Ali dobro je, 3 boda se nose.

      Prvi u ligi kada su u pitanju utakmice u gostima, 6/6. Kod kuće zato 1/2/3 skor, 3 data gola Lids za 3 dana, biće zajebano.

      Comment


      • Ovaj tim ima sposobnost da igra dobar fudbal. Zapravo ima sposobnost da igra nekad veoma dobar fudbal.
        Ali ujedno ovaj tim nema rutinu, i nema dubinu rostera. I to je nesto zbog cega je preoptimisicno sanjariti o borbi za top2.

        Comment


        • Postoji velika verovatnoća da ćemo se barem putem pozajmice rešiti na kratko Roha.
          Njuka stoji u redu za prosečnog Gaučosa.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Ovaj tim ima sposobnost da igra dobar fudbal. Zapravo ima sposobnost da igra nekad veoma dobar fudbal.
            Ali ujedno ovaj tim nema rutinu, i nema dubinu rostera. I to je nesto zbog cega je preoptimisicno sanjariti o borbi za top2.
            Ovaj tim nema dobrog DM-a i štopera.

            Dosta je dobro ovo s obzirom da smo znali ovakve utakmice da igramo nerešeno ili gubimo. Da, primamo prvi golove, ali je jako bitna činjenica da igrači sami veruju da mogu da preokrenu, a to se često i desi kao što smo videli. Čista volja. Pa mi smo protiv Lajpciga bili u zaostatku 3 gola do 80. minute pa smo zamalo došli do remija i prolaza zato što se veruje. Mnogo znači Bruno, baš lepo on to diktira. Rašford je dosta sazreo pa baš nosi ovu ekipu. Marsijal je dosta nazadovao, ali je i kao takav koristan. Nadam se da ćemo uskoro gledati Kavanija.

            Jako je bitno imati dobru rotaciju, a to pokazuje Telles. Lik je lošiji defanzivno od Shawa, ali je zato u svakom drugom segmentu dosta bolji. Svaka lopta mu ima smisao, svaka je precizna i često je gura napred, za razliku od Šoa. Odličan je za posed-fudbal i za kontrolisanje utakmice kad se vodi. Mora se uzeti neki bolji štoper od Lindelofa. Nije on loš ove sezone, ali mora tu bolji štoper.

            Pogba je odigrao dosta dobro, neozbiljno je izgubio neke lopte, ali je nekoliko puta sam izneo kontra napad. On je najzaslužniji za 3. gol. Da je to uradio neko drugi od veznjaka, sad bi bio na naslovima a pošto nije, ćuti se.

            I dalje verujem da Ole nije za velika dela jer ne zna da motiviše ekipu, nema dovoljno autoriteta. Da, ekipa pobeđuje na strani, pokazuje karakter, ali mi se čini da igrači pronalaze karakter unutar ekipe, ne u treneru. Konkretno Brunu, kad je on tu sve drugačije izgleda.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Postoji velika verovatnoća da ćemo se barem putem pozajmice rešiti na kratko Roha.
              Njuka stoji u redu za prosečnog Gaučosa.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Ako ode u januaru otišao je za stalno, ugovor mu ističe na ljeto. Lingardu takođe, tako da njih dvojica izvjesno odlaze. Nadam se za njima i Džons, koji doduše ima ugovor do 2023.

              Comment


              • Za Lingardinja postoji opcija da mu produžimo ugovor na još godinu dana, samo da aktiviramo tu opciju. Ipak mogu da se uzmu neke pare za njega.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Phil Jones zlocin koji traje i trajace
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Phil Jones zlocin koji traje i trajace
                    I Glejzeri će otići jednog dana samo njega ne mogu zamisliti da napusti klub. Žao mi ga bude jer su mu povrede uništile karijeru ali svaki drugi top 6 klub bi ga prodao za ovoliko godina.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      I Glejzeri će otići jednog dana samo njega ne mogu zamisliti da napusti klub. Žao mi ga bude jer su mu povrede uništile karijeru ali svaki drugi top 6 klub bi ga prodao za ovoliko godina.
                      Ovo mu je 10 sezona cini mi se. Ej 9 godina je u klubu, prosto nevjerovatno.

                      Sutra sa Lidsom ce biti cupavo, ne bi me iznenadilo da opet prvi primimo gol i da jurimo rezultat
                      Last edited by Miki28; 19-12-20, 11:21.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Mi krenemo igrati tek kad dobijemo po pi*ki pa moramo juriti rezultat
                        Nadam se da smo se malo opametili pošto Lids nije momčad protiv koje vredi juriti minus i nadati se totalnom obrtu.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Kruže neke glasine da bi Frederiko Bernadeski mogao iz Juventusa preći u United.
                          Sad dal deo paketa za Pogbu ili samostalno ko će ga znati.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Pominje se kao zamena za Pogbu, mada i Dybala se isto spominje. Sva tri igraca ne zna se ko je veca primadona i diva. Nece se tu nijedna strana nesto preterano usrecit. Uvek ce biti ono nadanje, evo sad ce da proigra u kontinuitetu, razocarenja nece falit to je sigurno. Dybala od jeseni 2017. ne zna sta je konstatnost.

                            Comment


                            • Kako ce nas Lids nagaziti a Ole cepa kontre na Old Trafordu. James da igra PL utakmicu je prosto nevjerovatno. Pogledaj tu klupu? Jaca klupa nego vecina timova u PL

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Morali smo da primimo gol na kraju poluvremena.

                                Comment

                                Working...
                                X