Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, nije do Murinja.
    sigpic

    Comment


    • Dvije nedelje da je jos trajala ova utakmica mi ne bi bili ni blizu da postignemo gol. Sramna igra, sprdaju se na sred OT-a kao da s malom djecom igraju. Ekipa bez lidera, bez bekova, bez sredine, apsolutno nista.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Nemam objasnjenje sta se desava u prvim, a sta u drugim poluvremenima, sem da je u pitanju losa fizicka sprema, odnosno da ne mogu da izdrze u jednom na ovom nivou potrebnom ritmu cijelu utakmicu. Opet su to dva svijeta, prvo poluvrijeme nivo Fulama, ekipe sa zacelja lige koja kao da je prvi put zajedno, dok u drugom iako ovoga puta nije bilo sansi bilo je ponovo dobrih momenata, energije, presinga, sve sto odlikuje jednu ozbiljnu ekipu. Nazalost Lukaku je u opasnom kanalu, a kad je tako ne moze se do golova u kontinuitetu. Rasford je prosjek igrac, rotacija koja ne smije da bude ni blizu prvom timu, a Lukaku je taj koji mora da pravi razliku, nije on blistao ni prosle sezone u ovom periodu ali je barem davao golove, sad niti ucestvuje u igri, niti daje golove. Rasko je borac, i moze nesto lijevo, desno on je potpuno neupotrebljiv. Lingard je isto, Martijal isto.
        sigpic

        Comment


        • Dobro je, ipak nisam poludela kako sam videla mec -.-
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Il se meni cini il se Lukaku pomalo ugojio, ne mora da znaci da je nabacio samo salo, moze biti i misicna masa u kombinaciji. Al mi deluje prekrupan, trom, ne moze da se pomeri jbt.

            Comment


            • Ja mislim da je nakon ovakve utakmice smesno pricati o bilo kakvim dobrim momentima vec samo i iskljucivo kolektivna a pre svega menadzerska SRAMOTA
              sigpic

              Comment


              • Jbg, ni Juventus ništa posebno koliko mi bojazljivo, posebno prvo poluvrijeme. Lukakuu treba klupa definitivno. Rašford isto, odnosno na desno krilo ne smije sigurno više.

                Presudna će biti protiv Valensije u gostima ali ako išta oni su odigrali samo 1-1 protiv Jang Bojsa.

                U svakom slučaju igra kao u drugom poluvremenu u zadnjih par utakmica i volio bih već za vikend protiv Evertona isto.

                Comment


                • Da je Pogbin sut srecno usao u gol, kao sto njima srecno nije, mozda bi bila druga prica. Mozda.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nije lose, bice bolje

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Young 7 pokušaja centaršuteva, 1 uspješan.

                      Grozna utakmica, grozan United, ovoj mori nema kraja.

                      Comment


                      • Jbga ovo rutiniranje je bilo bas ocekivano. Juve je svetlosnim godinama ispred nas. Vidis Kjelinija i Bonucija pa onda pogledas Smolinga i Lindelefa i ne znas dal da se smejes ili places.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Niko da pohvali Lindelofa, uz De Heu jedini na nivou.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Niko da pohvali Lindelofa, uz De Heu jedini na nivou.
                            Jbg opet je zbog njega primljen gol, Smoling intervenise na njegovoj strani, on cuva vazduh

                            Ali Jang kapiten, to je bas zesca samarcina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahah kakve izjave Portugalca, komedija

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Mourinho: "Before the draw we knew it would be a fight with Valencia for the second place and that's what we're going to try." #mulive
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X