Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Van Strike View Post
    Ma da Ole kad se naljuti to moze biti zaebano...[emoji23]

    Pa taj i ako dodje to ce biti nesto slicno Grujicu, samo ce ga proslediti na pozajmicu.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    Kakav crni Račić.
    Ironija je bila.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Mislim da je United dobro postupio u slucaju Reguliona. Nema smisla da se pristane na buy-back klauzulu i jos sve to plati 30m evra.

      Comment


      • Originally posted by ognjen View Post
        Mislim da je United dobro postupio u slucaju Reguliona. Nema smisla da se pristane na buy-back klauzulu i jos sve to plati 30m evra.
        U suštini ako bude dobar ovo je pozajmica na 2 sezone i vraća se kad Marselo završi svoje, ako bude loš onda im ni ne treba.

        Murinjo je tu svakako 2-3 sezone, taman toliko mu je potreban Regilon.

        Comment


        • Odličan potez što se odustalo od Regilona zbog onog buy back clause-a, šta sada treba da razigravamo igrače Realu, da budemo očajni po svaku cenu? Ma doviđenja prijatno.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Sad se vec moze reci da su Liverpul, Siti, Celzi, Arsenal i Totenhem odradili bolji prelazni rok od nas. Valjda ima neko u klubu pa ce reagovati i iskesirati za Sancha
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Comment


                • Očekivano, bilo je par baš dobrih golova, kontra protiv Brajtona je bila prelijepa ali ipak Rašfordov slobodnjak ispred svih.

                  Marsijal vjerovatno igrač sezone, bar sam glasao za njega.

                  Comment


                  • Nikog nismo prodali još. Kakvi debili.
                    Debelo plaćamo to što se godinama totalno lunatic postupalo u prelaznim rokovima.

                    Trenutno me vise nervira sto su i dalje u klubu Pereira, Rojo, Romero, Jones, Smalling(kad se vec ne racuna na njega).
                    Matu je glupo prodavati, nista ne moze da se uzme, a moze da bude dobar mentor

                    Comment


                    • Ma strasan gol Markusa. Totalno zasluzeno

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Nikog nismo prodali još. Kakvi debili.
                        Debelo plaćamo to što se godinama totalno lunatic postupalo u prelaznim rokovima.

                        Trenutno me vise nervira sto su i dalje u klubu Pereira, Rojo, Romero, Jones, Smalling(kad se vec ne racuna na njega).
                        Matu je glupo prodavati, nista ne moze da se uzme, a moze da bude dobar mentor
                        Raznim prosjecima i lošim igračima smo dali velike plate, onda ih se ne mozes otarasiti i ili ostaju ili ih prodajemo za smiješne cifre. Kad se sjetim ljeta 2014. i 2015, za neke male pare su otišli Kagava, Nani, Van Persi, Rafael itd, mogu misliti koliko bi Čelzi npr. uzeo za te igrače samo.

                        Vjerujem da se mijenja ta politika i da klub pokušava da bude pametniji, da ne da da ga vuku za nos ali trebaće za to baš vremena. Zato se i pregovara ovoliko sa Romom, očigledno su zeljeli za manji novac da ga uzmu.

                        Valjda nađemo kupce za igrače koje si naveo. Mata komotno nek ostane, ima on svoju ulogu, u kup utakmicama i pa i onim laganim u ligi će da doprinese.

                        Comment


                        • Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Comment


                            • Ako nista drugo svidja mi se kod Olea sto ipak nije "yes-man" osoba i sto otvoreno izrazava nezadovoljstvo upravom koja po ko zna koji put dokazuje da je najgora na svetu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X