Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ne vidim zasto, nece imati nikakav pritisak titula ove sezone, od naredne vidjecemo kako ce se odvivati i prelazni rok.

    Gore od ovog ne moze, to je jasno.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Sa samo jednim stoperom, samo sa jednim zadnjim veznim iole tehnicki obucenim, bez desnog krila, sa prilicno sumnjivim bekovima, ne znam, ne vidim sto ce mu to u zivotu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Naravno da ga želimo ali pitanje je zeli li on nas


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Marota napustio Juve

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • E to je vec interesantno, Marota moze da se uhvati u kostac sa problemima koje ima Mancester, morao bi biti ne direktor fudbala, nego apsolutno glavni za sva fudbalska pitanja u klubu. To bi bilo top pojacanja, da se okrene novi list.
          sigpic

          Comment


          • Zidan je bog, ali tesko da bi on mogao bilo sta da napravi od Junajteda.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ali odlazak Marote je interesantan i sto se Zidana tice, zasto bi preuzeo klupu Junajteda kad moze da bude sportski direktor Juventusa i zamijeni Alegrija sledece ili one tamo sezone na klupi npr?
              sigpic

              Comment


              • Marota i Zidan i da nas Bog pogleda.

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Niko ne ocekuje cuda, ni titula.

                  Mora pozitivna atmosfera, jak je motivator, nikad nema sukob sa novinarima, postovan je medju svim fudbalerima.

                  Murinjo je ovo treci klub zaredom u koje ce zavrsiti ovako, u sukobu sa igracima. Ne moze samo do igraca da bude

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Niko ne ocekuje cuda, ni titula.

                    Mora pozitivna atmosfera, jak je motivator, nikad nema sukob sa novinarima, postovan je medju svim fudbalerima.

                    Murinjo je ovo treci klub zaredom u koje ce zavrsiti ovako, u sukobu sa igracima. Ne moze samo do igraca da bude

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    U Realu da, sem Lopeza i Modrica nije mu ostalo bas puno prijatelja i igraca koji mu vjeruju, ali polovina Celsijevog kadra se klela ili se kune u Murinja i dalje, isti slucaj ce biti i sa barem polovinom Junajtedovog igrackog kadra.
                    sigpic

                    Comment


                    • To je problem kod njega uvek, kad je na dnu, onda vuce pola tima za sobom, nikad on nije kriv.

                      Danas opljuvao po Marsijala opet, sukob sa Pogbom, Alexis, neki dan sto rece ono za Dzonsa i Bajia, sa Souom ima istoriju, previse. U svakom klubu.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ma mi cemo zavrsiti sa onom gnjidom od Kontea, ne znamo za bolje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako njega dovedu onda stvarno cu se zapitati dali mi ovo treba u zivotu...

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Marsijal je pokazao da je jedan od najtalentovanijih klinaca. Nemoj mi sad price da decko veze nema.

                            Ako ti u 3-4 godine propadne toliko talenata onda je neki dublji problem u pitanju. Nije samo do igraca

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Jedno je talenat a drugo je da se postane igrac. Kako god to je sto je. Nekima od njih i dalje nije kasno da budu nesto jer su jos uvek mladi. Za Januzaja se jedino zna da jednostavno ne radi kako treba a i Marsijal isto nije fokusiran.
                            I da, Marota i Zidan bi bili odlicno resenje. Ali posto je ovo neozbiljan klub tesko ce ici. Vrv Konte...
                            Last edited by mikisavic89; 29-09-18, 20:08.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Znaci kuva se nesto. Odlicno.

                                Ista prica je bila za vrijeme Mojesa pa onda i LVG.

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X