Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Maric

    Samo sto Liverpul ima 3 puta bolju buducnost ako ovako nastavi da se radi u klubu. Isto i Siti.

    Comment


    • Đe je optimizam, Đavoli?



      Spoiler

      Vidimo se za dva sata sa smajlijima.

      Comment


      • Misliš :vinjaksmajli: ?

        Koliko smo razmaženi postali majko moja mila.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ovi Londonjani ništa nisu naučili iz poslednjeg gostovanja kada su nam odložili početak meča. (Evo ja ću sada jednu, nisam danas stigla)
          Mada kakvo mi je raspoloženje..možda bolje ovaj Marlijev :duplivinjaksmajli:
          Last edited by miloolja; 10-05-16, 20:26.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Srećno večeras Đavoli. Voleo bih da dobijete i uzmete to 4. mesto Šitiju ispred nosa...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Srećno večeras Đavoli. Voleo bih da dobijete i uzmete to 4. mesto Šitiju ispred nosa...
              Malo je falilo. Igrači nisu bili sposobni da daju 4 gola iz 2 šanse

              Valjda će spodoba na mjestu štopera biti najuren iz kluba zajedno sa svojim mentorom, zgadio mi se kompletan fudbal od njih dvojice. Sad se očekuje neka izjava da dodatno pošprda klub ako postoji veća šprdnja od držanja takvog na mjestu trenera Nadam se da će i kup izgubiti za svaki slučaj i oprostiti se onako kako je i zaslužio svojim boravkom u slavnom klubu.

              Comment


              • U vinjaku je lek.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Za sve je kriv vinjak.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Vest Hem je najjaci kod prekida, Erera je cijelo drugo poluvrijeme potrosio praveci prekrsaje

                    A sta reci za Blinda? Nemam snage vise stvarno. Ako taj covjek ostane u klubu posle ove sezone to ce biti nestvarno nesto.

                    Sve u svemu ocekivao sam iks, pobjedu nikako, ovo nije karakter ekipe koja juri nesto, kojoj je ovo vazna utakmica, sjekirancije nema. Eto svi su bili zadovoljni sa sastavom koji je izveo, a ustvari je napravio gresku jer Erera i Snajderlin nikako ne mogu da budu starteri, a Blind da je povrijedjen taman bi i dobili, posto nije bio onda padaju tri gola, dva preko njega.

                    Tri vazne utakmice ove sezone, Arsenal, Volfsburg i sad ova, sve tri su izgubljena, sva tri puta su primljena tri gola.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gori ste od nas, sto je tesko za postic. Na sta su nam klubovi spali, sprda nas tko god hoce.

                      Comment


                      • Ako Blind pravi razliku pa recimo u fudbalu koji je večeras igrao Vest Hem, a koji mi, onda blago nama.

                        Henryj ..smaraš.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa tog Blinda je glavonja doveo, takodje i Roha, a i Snajderlina.

                          Samo Marsijal i De Gea igraju kako treba i u svojih mogucnosti, ostali svi ispod.

                          Comment


                          • Ma mene najvise nervira sto smo teoretski jos u igri za top 4 i sad samo cekam neki komentar od doticnog trola kako smo jos u igri kako nista nije izgubljeno i kako je on najbolji trener na svetu. I naravno da malo kuka kako su ipak prevelika ocekivanja navijaca Junajteda, jer smo mi ipak mali klub za razliku od Lestera kojem je uzgred i mnogo lakse da dodje do kvalitetnih igraca. Bas sramota sta je klub dozvolio da se radi od njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa nama bre svaki centarsut u nas sesnaesterac prilika za gol .
                              Toliko forsiranje Blinda na centralnom beku ,a Roha na levom je glupo.
                              Prvi je mekan u duelu i za poziciju koju igra ,i daleko bolje mu lezi pozicija beka ,gde i dolazi do izrazaja njegova glavna vrlina dobar pas u prostor i centarsut ,a ovom drugom je to misaona imenica ,ali je zato u duelu jak i nesto sto bi bolje delovalo protiv ovakve ekipe gde imas Kerola za rivala.

                              Daj neka se ne zezaju sa Van Galom na klupi u sledecoj sezoni.Jer u ove dve sezone mi se nasa igra smucila ,i realno osim poneke utakmice koje je dopadljiva ,poput recimo ove za svakog neutralnog gledaoca,mi smo igrali fudbal,smorniji i dosadniji nisam video.

                              Da ne bude da sam samo kritikovao ,odigrah na United na poluvreme u kladionici ,kvota 6.1 .Verovao sam da dobijamo ,jer smo dobili odlicnu,fantasticnu priliku da City i onog meni totalno iritantnog Gvardiolu oteramo u ligu evrope Ali nismo vise ono sto smo bili nekada ,a i Bilic je pokazao ove sezone daleko vece znanje ,nego li treneri iz ovih "vodecih ekipa".

                              Comment


                              • Neka odradi te dvije utakmice jos pa cemo vidjeti sto ce biti. Ali odma da kazem da nisam zadovoljan ako SAF zavrsava Poketina, bilo za narednu sezonu ili onu tamo. To je bas masu neozbiljno, izabrati Poketina prije Murinja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X