Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neograniceni resursi nista ne znace. Mancester Junajted ima neogranicene resurse, ali malo ce ko izabrati Junajted ako su u igri Real, Barsa i Bajern i to je cinjenica.

    Zato put Junajteda ako ne dodje Murinjo mora biti dovodjenje i preplacivanje mladih igraca, jer se do zvijezda moze samo ako su visak ili ako zele da odu jer nisu zadovoljen tretmanom i pored svega toga ako zainteresovanih giganata nema. Ako dodje Murinjo onda je to druga prica, on moze da privuce igrace lagano. Moze i Van Gal kao sto smo vidjeli, ali Murinjo moze vise i bolje, Mojes je bio dokaz koliko i trener igra.
    sigpic

    Comment


    • Van Gal je mozda i mogao nekog da privuce do ove sezone ali vise ne moze. Pa on ne moze da privuce ni navijace na stadion a kamo li nekog igraca vrednog paznje.
      sigpic

      Comment


      • Malo sam se udaljila od svega, em što ne podnosim te spekulacije, a evo i ova današnja vest govori tome u prilog, em je takav splet negativnih okolnosti oko kluba... pa da pitam nešto. Kada će se otprilike znati nešto više u vezi starog-novog menadžera? Čeka se kraj sezone, odnosno još ova tri meča, dva u PL i jedno u finalu Kupa, pretpostavljam? Mada verovatno i to nagađamo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Do prvog juna cemo sve znati. Vjerovatno vec posle finala FA kupa, a posle vecerasnje utakmice ce biti spekulacija dodatnih i to je sigurno.

          Di Marzia hrani Mendes, on je rekao i da ce Sances maltene zavrsen u Junajtedu pa evo ispade da nije.
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Tek kada se klub bude stabilizovao, igraci ce da vagaju izmedju njih i Bajerna.Ovako prvo idu Real i Barsa, zatim Bajern, pa dolaze PSZ i najbogatiji Englezi.

              Comment


              • Jbt vi 3 stranr raspravljate o klincu i kako je otisao u Bayern. Divim vam se . Koga boli uvo sto je otisao. Od kada je otisao Fergi kuka se za svakim igracem koga je neko doveo. Jel nismo gubili sa Fergijrrm vec zavrsrne transfere?
                Plus imamo jednu takvu zver u ekipi vec. Pitanje je jel hocemo da ga razvijamo?
                Sto se ovog klinje tice izabrao je najjacu ekipu koja dobija 90% utakmica. Najmanje stresnu sredinu. Sta ga boli uvo za United. Kao sto i mnoge boli uvo. I iskreno 80m za nekog klinju je suludo i na igrici. Pogotovo sto je kupovina iz jebene portugalije.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Daj Jamesa a ovog Renata mozes dovesti za koju godinu kad mu dosadi Bajern...u slucaju da se dokaze. 😁

                  Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                  Comment


                  • Limar slazem se sa dobrim delom sta si gore napisao, ali nas problem nije to sto nismo uspeli da dovedemo Renata nego je taj sta to njegovo nedovodjenje zapravo znaci kad saberemo 2+2. Evo i DiMazio se krenuo ogradjivati od izjava kako ce Murinjo biti novi trener Junajteda.
                    his Agent agreed a pre contract with United (that should pay a fee if becomes not contract). That's why i said expected to Be.
                    A krenuti tim putem da se zadrzi Lvg jos jednu sezonu pa de se onda sve to ostavi Gigsu na milost i nemilost bi bilo u najmanju ruku veliko kockanje, koje po mom skromnom misljenju nam ne bi donelo nista dobro.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad ce biti raznih prica oko Sancesa, i limitiranja stete, ali posle ovoga danas mi izgleda da je Murinjo mnogo dalje nego sto sam mislio.

                      sigpic

                      Comment


                      • Ej toliko skautiranje Benfike, mesecima i nista na kraju.

                        Znaci ipak Gigsara nasledjuje.

                        Liga Evrope svake godine, sta znam i nije tako lose.

                        :tripldablVinjak:

                        Comment


                        • Midtable ekipa smo postali.

                          LVG se ne bi zadrzao nakon ove 2 sezone u bilo koji ozbilniji klub, ali eto mi izgleda to nismo vise.

                          Sprdaju se sa klubom

                          Comment


                          • Di Marzio je izjavio da je UTD ozbiljno zagrizao za Andrea Gomesa i da ej najverovatnije zbog njega propustio Renata Bayernu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ipak su bili u pravu jos zimus:

                              Rumour: Manchester United line up summer Nicolas Gaitan transfer

                              Comment


                              • Nikako da ukapirate da Van Gal nije problem, on da je dosao i rekao tri naredne sezone cilj je opstanak dok ne postavimo stvari kako treba, to bi bilo ok. Jer ono sto je sigurno kad god Van Gal ode akademija ce biti top, ostavice dovoljno talentovanih igraca za buducnost, jer sto se razvijanja tice on je medju najboljim na svijetu, svidjalo se to nekom ili ne. Problem je sto je covjek sam postavio ciljeve koje nije ispunio i sto je slobodan najbolji trener na svijetu koji zeli da trenira Mancester Junajted. Van Gal je u svakoj situaciji trebao da se istrpi tri sezone, sem u ovoj kad je Murinjo tu, ali Van Gala ako naslijedi Gigs, pripravnik, cek cak nije ni pripravnik, oni rade pola godine do devet mjeseci, e to je kraj. Kljuc u bravu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X