Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prince View Post
    Pa i nije, osim ako se ne vrati u Grcku . Cim su ga oni pustili da napusti zemlju, sad mogu da ga oglasavaju krivim do sutra.
    Mislis da ce ga Utd zadrzati? Cisto sumnjam, prosto ne vjerujem. Ovo je bas udarac kako za klub tako i za njega.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Postali smo klub o kome se priča van fudbalskih svetala tipa Megvajerov fajt i incident te Lindelofovo glumenje policajca a tamo gde treba da budemo istaknuti za sada MRKA KAPA...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Maguire zvanicno 21 mjesec uslovne, dok je Lindelof danas dobio pohvalu od svedske policije za hrabrost.

        Jedan tuce policiju, drugi lopove

        Comment


        • Ae da lozana bude na max[emoji3]

          Sancho na 10+ godina ili Mesi na par sezona?
          U prvom slucaju dobijamo tim koji ce rasti narednih sezona i biti next big thing a u drugom slucaju dovodis jednog od najboljih svih vremena koji te odmah stavlja na mapu kao konkurenta za sve titule. Mesi, Bruno i Pogba da povedu mladje snage a onda Greenwood i ostali da preuzmu.
          Na kraju znam da ce buti totalno razocaranje, nioo od njih dvojice ali jbg, mozemo se zavaravat koji dan[emoji23][emoji23][emoji23]
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Mislis da ce ga Utd zadrzati? Cisto sumnjam, prosto ne vjerujem. Ovo je bas udarac kako za klub tako i za njega.
            Jedina realna sankcija koja moze da ga pogodi, jeste da mu oduzmu kapitensku traku i daju je tipa Brunu.

            Comment


            • Posle ovoga Megvajer mora ostati bez trake.
              Nema opravdanja ukoliko mu se ona ne skine i stavi na ruku Bruna Fernandeša.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Sautgejt posle izrečene kazne sklonio Megvajera za buduće reprezentativne akcije.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Junajted je stao uz Megvajera, po svemu što znamo do ovog incidenta uvijek je bio profesionalac i nije upadao u probleme (inače bi mu iskopali već nešto ovih dana). Koliko znam njegova odbrana je da su mu sestru napali, kao da bi se bilo ko od nas drugačije ponašao u toj situaciji. Pogriješio je očigledno ali mislim da mi malo znamo šta se tu sve desilo, čak i sa ovom presudom.

                  Sankcija mu moze biti što kaze Prince skidanje trake, vjerujem ni to ako se pokaze da je presuda pogrešna. Na stranu što ga je podrzao Junajted (što je dobar indikator da su sigurni da je Megvajer u pravu), podrzao ga je i Sautgejt i stavio na spisak reprezentacije za naredne mečeve. Nakon presude ga je skinuo naravno ali mislim da nije gotovo ovo još, ide zalba Megvajerove odbrane.

                  Last edited by BorisUnited99; 26-08-20, 00:26.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ae da lozana bude na max[emoji3]

                    Sancho na 10+ godina ili Mesi na par sezona?
                    U prvom slucaju dobijamo tim koji ce rasti narednih sezona i biti next big thing a u drugom slucaju dovodis jednog od najboljih svih vremena koji te odmah stavlja na mapu kao konkurenta za sve titule. Mesi, Bruno i Pogba da povedu mladje snage a onda Greenwood i ostali da preuzmu.
                    Na kraju znam da ce buti totalno razocaranje, nioo od njih dvojice ali jbg, mozemo se zavaravat koji dan[emoji23][emoji23][emoji23]
                    Messi, odma bez razmisljanja.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Ne znam zašto bi jedan Messi prelazio u Junajted pored jednog Sitija... pre svega to mislim zbog Gvardiole.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Last edited by BorisUnited99; 26-08-20, 11:28.

                          Comment


                          • Za Utd je uvijek druga cijena[emoji23][emoji23][emoji23]

                            Last edited by Miki28; 26-08-20, 13:30.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Odlicna vijest, nek se bori sa DDG za no1

                              Last edited by Miki28; 26-08-20, 18:04.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X