Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo dovoljno igrača za rotaciju, takvi nam ne trebaju.

    Sada je kljucni prelazni rok, jer se mora ići na igrače koji će odmah napraviti razliku kada dođu. Kao sto je Bruno tu uradio kad je došao... sto niko nije očekivao.

    S tim da ja ne očekujem ni da će jedan Sanco praviti toliku razliku u startu, ali nam takvi trebaju.

    Za stopera ne znam šta da mislim. Kulibali će vrv i napustiti Napoli, vreme mu je plus neće igrati LS.

    Citao sam da smo zainteresovani za nekog mladog stopera iz Lila, kojeg prati Napoli i vide u njemu zamenu za Kulibalija.

    Ja sam za Kulibalija ili Skrinjara... mada zapravo, može i bilo ko samo da ne gledam Lindelofa.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Citao sam da bi Inter zadržao Sanceza, a zauzvrat bi ponudili Perisica.

      Ne vidim šta bi nam to donelo, bolje daj 20 miliona i dosta.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Perisu da vratimo i da nam se Vladan vrati na temu i ja zadovoljan prelaznim rokom. Vracaj se, Vladane, volimo te! [emoji2]

      Zamalo smo Marsijala dali za Perisu, cak se mnogi ovde i slozili.

      Ici ce se na Sanca, kostace mnogo, preko 100. Da li cemo ici dotle pitanje je. Ali sigurno se dovodi neko jako ime i neki low profile stoper sa puno potencijala, kao npr ovaj iz Lila. Nece se dovoditj Kulibaliji i Skrinjari sigurno osim ako se ovi trenutno lepo ne utope. Sanchez, Smoling, Dzons, Roho, Dalo...

      Comment


      • Ed Vudvord nije baš zainteresovan ostaviti Alexisa Sančeza i Krisa Smolinga pod istim uslovima u Interu odnosno Romi.
        United bi najviše želeo prodati pomenuti dvojac te ih se ratosiljati jednom za svagda.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Svaka čast igračima za pobjedu prekjuče, hvala im što će se onaj Obafemijev gol u 96. minutu, ipak, brzo zaboraviti.

          Sve u svemu, Ole je već obezbijedio da je ovo bila dobra sezona, šta god bilo u LE. Treće mjesto, polufinale oba kupa, najmanje četvrtfinale lige Evrope gdje imamo dobre šanse da idemo do kraja. Podrzavao sam ga čitave sezone, u onom prvom dijelu je bilo mnogo kikseva i koraka unazad ali opet i pozitivnih signala. Iskreno posle 0-2 s Barnlijem u januaru sam mislio da je samo pitanje vremena kada će otići.

          22. januara skor u ligi (pobjede, remiji, porazi) nam je bio 9-7-8. Na kraju je 18-12-8, dakle u zadnjih 14 kola 9 pobjeda i 5 remija, gotovo jednako bodova kao u prethodna 24 kola. Naravno, glavni razlog Bruno, digao je ekipu. Isto tako Megvajer, imao je padove u formi u prvom dijelu ali u drugom je bio fenomenalan, vidjeli smo protiv Sitija u onih 1-3 na šta to liči bez njega. Na kraju je odigrao svih 38 utakmica u ligi.

          Ne znam šta će biti za pojačanja, Sančo mi izgleda kao gotova stvar, s tim da će nam njegovo dovođenje uzeti veliki dio budzeta za transfere. Onda u potragu za štoperom i vezistom. Mora uprava da isprati i dovede Oleu zeljena pojačanja, na osnovu 4 igrača koja je doveo pokazalo se da zasluzuje povjerenje.

          Ne vidim da će Smoling da se vraća. On, Dzons, Lingard, Roho bi trebali postati bivši. Matu i Pereiru bi mogao da zadrzi još sezonu.

          Comment


          • Krv ti jebem kad se sjetim da su neki ovdje navijali svim silama za onu razmjenu Marsijal Perisic tad, kakva bi to bila epska kradja Intera a epska glupost nasa. Srecom, nije doslo do toga.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Dosta se spominje Griliš, mada ako ne ode Pogba ja ne vidim razlog da ga dovodimo, bar ne dok se ne završe desno krilo, štoper i zadnji vezni. Opet, imao je ove sezone u PL 8 golova i 6 asistencija, tj. direktno učešće u 14 od 41 gola Vile, dakle kod trećine golova je učestvovao. Da je ispala Vila sigurno bi se mogao dovesti za nešto manji novac, ovako bi se moralo izdvojiti dosta od budzeta a ta pozicija nam nije prioritet.



              Malo statistike
              Last edited by BorisUnited99; 28-07-20, 11:50.

              Comment


              • https://www.instagram.com/p/CDLn7VSI..._web_copy_link

                Nije lose

                Najzasluzniji svakako AWB i Megvajer

                Comment


                • OGS zaslužuje samo reči hvale za ovaj sjajan podatak, sve su to logične posledice njegovog metodičnog slaganja i sklapanja.
                  Jedina pozicija na kojoj pomalo luta je sredina terena, Skot MekTominej je istinski naslednik Roja Kina i mora da ima prednost u odnosu na sporaća Matića.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Grilisa obavezno dovesti ako ce da ga puste za nekih 50-60 miliona i ako ce da prihvati ulogu rotacije. Jesmo pokidali nakon pauze, ali malo se preteruje sa ocekivanjima. Nerealno je ocekivati od Pogbe, Marsijala, Rasforda, Grinvuda, Van Bisake, Matica da odigraju sezonu bez padova u formi i bez povreda. A ako ste mislili da se borimo za titulu cak i sa jos 200 potrosenih miliona u ovom roku, onda ovi vec pomenuti moraju odigrati sezonu bez padova u formi, a od svih napomenutih, jedino je Matic to uspeo da uradi na nivou sezone u svojoj karijeri.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Italijanska Gazeta javlja kako su se agent Alexisa Sančeza i Inter dogovorili o stalnoj saradnji gde će Čileanac godišnje sa raznim bonusima inkasirati oko 15,000,000 eura.
                      Sad sledi dogovor Intera i Uniteda oko obeštećenja.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Grilisa obavezno dovesti ako ce da ga puste za nekih 50-60 miliona i ako ce da prihvati ulogu rotacije. Jesmo pokidali nakon pauze, ali malo se preteruje sa ocekivanjima. Nerealno je ocekivati od Pogbe, Marsijala, Rasforda, Grinvuda, Van Bisake, Matica da odigraju sezonu bez padova u formi i bez povreda. A ako ste mislili da se borimo za titulu cak i sa jos 200 potrosenih miliona u ovom roku, onda ovi vec pomenuti moraju odigrati sezonu bez padova u formi, a od svih napomenutih, jedino je Matic to uspeo da uradi na nivou sezone u svojoj karijeri.
                        "Sky Sport" prenosi da je klub odustao od Griliša.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Grilisa obavezno dovesti ako ce da ga puste za nekih 50-60 miliona i ako ce da prihvati ulogu rotacije. Jesmo pokidali nakon pauze, ali malo se preteruje sa ocekivanjima. Nerealno je ocekivati od Pogbe, Marsijala, Rasforda, Grinvuda, Van Bisake, Matica da odigraju sezonu bez padova u formi i bez povreda. A ako ste mislili da se borimo za titulu cak i sa jos 200 potrosenih miliona u ovom roku, onda ovi vec pomenuti moraju odigrati sezonu bez padova u formi, a od svih napomenutih, jedino je Matic to uspeo da uradi na nivou sezone u svojoj karijeri.
                          Nerealna je borba za titulu, predaleko su Siti i Liverpul. Ono što bi trebao da bude cilj jeste veći broj bodova u PL, ove godine smo imali 66 što je malo i rijetko kada je bilo dovoljno za top 4. Bar 75+ bodova sledeće sezone bi trebao biti neki realan domet. U LŠ četvrtfinale i napasti jedan od kupova.

                          Ovo je tim koji se tek gradi, ne moze preko noći ali bitno je da se dovode prava pojačanja i kroz koju sezonu bi mogli imati snaznih prvih 11 i dobre igrače za rotaciju. Onda bi neka konkretna borba za titulu došla u obzir.

                          Talks are continuing between Borussia Dortmund and #mufc over the transfer of Jadon Sancho. All parties are growing increasingly confident that a deal can be done #mulive [sky]
                          Ide ovo lagano
                          Last edited by BorisUnited99; 29-07-20, 12:53.

                          Comment


                          • Jos nismo nikog doveli? Ede, slabo je to[emoji3]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Od 'domacih' opcija ima jedan sto se meni mnogo svidja, James Ward Prowse. Kvalitet, plus iskustvo ogromno a u najboljim je godinama. On ili Neves na sredini legli bi samo tako.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • “Daniel Harris understands” that Jadon Sancho to Manchester United is close. The clubs have agreed a fee, €60m up front and €60m in installments, the structure of which they’re now negotiating.
                                Ma Neves, Sančo plus štoper i idealno ljeto. Ali nije to FIFA nazalost

                                Šta mislite o Vertongenu kao nekom rješenju na jednu sezonu? Pretpostavljam da je samo sjenka igrača od prije par godina, ne bi ga se Murinjo tek tako odrekao da moze da odrađuje posao i dalje.
                                Last edited by BorisUnited99; 29-07-20, 19:49.

                                Comment

                                Working...
                                X