Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Vala je navlacio za Lester koliko je mogao ali dzaba. Jeste da su limitirani povredama ali sam ocekivao hrabriji nastup Lestera.

    3 igraca na bitnim pozicijama i ovo bi moglo da lici na nesto. Sanco se mora dovesti ali da se ne stane samo na tome. Stoper, veznjak i desno krilo su obavezni a bilo bi lijepo da se dovedu lijevi bek i napadac za rotaciju.
    Jel bi doveli Grilisa? Ndidi je bas dobar danas bio, to bi bilo zanimljivo pojacanje
    Grilisa nikako. Samo bi bilo gomilanje igraca.

    Imas napadace za rotaciju. Igalo, a i ako dodje Sanco, tesko da ce Grinvud puno igrati na levoj strani, morace da se rotira napred sa Marsijalon.

    Bravo za momke, izborili su ovo nekako. Na kraju cak 3. zavrsili ko bi se nadao.

    Brunu uraditi statuu ispred Traforda. Nista bez njega i Megvajera ne bi bilo. Mrgvajera bih sad stavio na avatar al mi mucno [emoji23]

    Comment


    • Minut ćutanja za našeg palog brata.
      Da mu Džesi ovako vrati stvarno nemam reči.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • https://youtu.be/YSqPqX04hh8

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Kakvo tendenciozno komentarisanje N. Viskovica, tako neprofesionalno da je to u najmanju ruku zalosno, mene bi da sam na njegovom mjestu bilo sramota.
          Odlicno odradjena sezona. Solskjaer pokazao i dokazao da ima viziju, da zna sta radi i da je pravi covjek za United.
          Zadrzatinove momke i pojacati ih sa Kulibalijem, Sanchom i jednim napadacem i mozemo u borbu za titulu a za dvije tri i ligu prvaka. Imamo izuzetno mlad i perspektivan tim.
          P.S. Volio bih da znam sta je sa onim likom Vladanom koji je tako pogrdno govorio o Solsjaeru nazivajuci takvu legendu kluba amaterom, neznalicom i nastavnikom fizickog kao i vecinu igraca nazivajuci ih najpogrdnijim imenima!?

          Comment


          • Žalosno jadan nivo komentatora na Sport klubu, nažalost se slažem sa @cantona.
            OGS uspešno uklopio viziju, ostvario Ligu šampiona, rečju poslao sve opskurne likove koji su ga vređali u mišije rupe, tamo gde im je i mesto [emoji2]

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nisam obratio pažnju da je Hari Megvajer počeo svaku tekmu u šampionatu.
              Jedini kome je to isto pošlo za nogom bio je robusni centarhalf Gari Palister u sezoni 1994/95.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Samo da pitam sve one koji su odje pljuvali Olea vec duze vrijeme, je li ih bar malo sramota? Toliko pljuvacine ni nesrecni Mojes nije dobio kad je pravio picvajz od kluba
                ... Naravno da nije sve idealno, ali eto ga Ole zavrsava posao koji se od njega ocekivao. Jesmo daleko od titule, ali je zavrsio treci... pa sve i da je silom na sramotu.

                Takodje, svi Murinjovci isto tako mogu samo da odjebu i da se vrate u misije rupe.

                Ima ovaj tim mana koliko oces, ali se zavrsio posao koji se od njih ocekivao.

                Comment


                • 14 kola pre kraja bili smo 13 bodova iza Lestera, na kraju trece mesto i LS, fantasticna druga polusezona.

                  Sada mozemo opusteno u LE i mozda i osvojimo, bice manji pritisak to je jasno


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Sad su na potezu Glejzeri i Ed Vudvord.
                    Pitanje koje se odma nameće hoćemo li moći stići do Sanča i Kulibalija koji su ipak primarne mete.
                    Moje misljenje da ćemo teško pošto su tvrdi pregovarači emisari iz Dortmunda i kontroverzni vlasnik Napolija.
                    Ne pristaju na kompromis i spuštanje cene.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Za Sanca cemo se otvoriti u to sam poprilicno siguran, to sto je Englez je plus. Oko Kulibalija vec ne znam. Mozda nadjemo neku alternativu.

                      Zamena za Matica da se dovede bilo bi dobro, i Lingard, Pereira i Jones da odu za pocetak.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Za Sanca cemo se otvoriti u to sam poprilicno siguran, to sto je Englez je plus. Oko Kulibalija vec ne znam. Mozda nadjemo neku alternativu.

                        Zamena za Matica da se dovede bilo bi dobro, i Lingard, Pereira i Jones da odu za pocetak.
                        Ne sumnjam da ce Ed oduziti transfer Sanca u nedogled iako je jasno da on hoce u Utd i da ga Ole hoce. Jeste da ce kostati mnogo ali dovodis jednog od najvecih talenata i jos Englez, normalno da ce kostati.
                        Problem je sto ce se to oduziti i onda se nece dovesti prava pojacanja na drugim pozicijama. Moglo bi se uzeti nekih 20tak miliona za Lingarda i Dzonsa s obzirom da su Englezi ali bi recimo bila steta da se Smoling proda za tih nekih 18 miliona koliko se pominje. Moglo bi da se uzme na njemu mnogo vise da se proda u PL mada ga ne bih ni prodavao jer bi bio odlican u rotaciji. Sancez ima ok statse u Italiji, nekih 30 miliona bi bilo odlicno i da se makne velika plata sa spiska ali ne vjerujem da Inter ima toliko para. Tu su jos Roho, Mata, Dalot a Pereira ne vjerujem da ce ici
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Citao sam da bi Inter zadržao Sanceza, a zauzvrat bi ponudili Perisica.

                          Ne vidim šta bi nam to donelo, bolje daj 20 miliona i dosta.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Zaboravili su da je Mou u Totenhem, kakav Perisic jbt

                            Dalo ne verujem da ce ici, mlad je, dobivace sansi. Mata je produzio ugovor na jos jednu godinu ako se dobro secam, tako da i on ostaje.

                            Mislim da Pereira i Lingard su bivsi. Roho takodje. Jones ce da uzme Mojes verovatno. Nadamo se bar

                            Comment


                            • Dovede Lingarda i Dzonsa i eto borbe za gornji dio tabele za WH[emoji6]

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Emisari Aston Vile neće dati Griliša ispod 70,000,000 eura.
                                Za mene precenjen igrač koji nam nije preko potreban.
                                Puno mi je dati ovu količinu keša za momka koji će teško izboriti startnih 11.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X